Cejrowski o Niemcach: „Długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów”

Wojciech Cejrowski/Foto: print screen z YouTube/TVP Info
Wojciech Cejrowski/Foto: print screen z YouTube/TVP Info

Niektórzy od dawna twierdzą, że Niemcom co pewien czas odbija i instynkty totalitarne wychodzą na wierzch. I pomyśleć, że tyle lat „denazyfikacji” i „obróbki skrawaniem” społeczeństwa, a ich pomysły ciągle mogą szokować…

Wszystko zaczęło się do informacji „New York Post”. Dziennik informował, że osoby, które w Niemczech nie podporządkują się restrykcjom, trafią do obozów i aresztów. Także do szpitali pod strażą policji.

NYP twierdzi, że urzędnicy z Saksonii zatwierdzili plany przetrzymywania takich osób w odgrodzonej części obozu dla uchodźców.

Takie same plany mają władze Brandenburgii. Tam też planuje się wykorzystać część obozu dla uchodźców, aby przetrzymywać w nim obywateli łamiących przepisy sanitarne.

Podobnie w Szlezwiku-Holsztynie. Tam koronawirusowi „recydywiści” będą przetrzymywani w specjalnym miejscu w ośrodku odosobnienia dla nieletnich, o czym informuje „Die Welt”.

Badenia-Wirtembergia ma specjalne oddziały w dwóch szpitalach, gdzie niepoprawnych ma pilnować policja.

Na owe informacje zareagował Wojciech Cejrowski. „Niemcy długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów: do obozu za ucieczkę z kwarantanny.”

Celnie i w punkt. I pomyśleć, że Donald Tusk jednocześnie składa Niemcom hołd i mówi, ze ich „sztuka rządzenia była błogosławieństwem…”

36 KOMENTARZE

  • Ten tani, bosy populista, jak zwykle podżega, wymyślając różne kłamliwe bzdury.
   To tak, jak haratanie kijem po klatce z tygrysem. Temu z kijem zza oceanu się nic nie stanie, on to wie. Liczy na to, że tygrys się wścieknie.

   Przed tygodniem byłem w Niemczech, na zachodzie.
   Na ulicach, w przeciwieństwie do Polski, nie trzeba nosić masek.

  • Zamawiałem u chińczyka na wznos nie przez telefon. Z osiem osób siedziało w kanciapie czekając na paczki. W pociągu nosiłem maskę bez przykrycia nosa. Kobuch nawet nie zwrócił mi uwagi.

   A ten tępy ch. próbuje zza oceanu stworzyć poczucie zagrożenia w Europie, nie mając pojęcia, co tu się dzieje. Chyba, że w tym jest premedytacja. W końcu najwięcej obozów koncentracyjnych mają USA. Mały żydek bez butów musi się wykazać w zamian za paszport.

   • Kwestia dawców pomysłu, to jedna para kaloszy.
    Realnie, zaś realizacja, to inna para kaloszy. a generalnie rzecz ujmując, to wojna handlowa z Anglią Francji i utalentowane zabieganie Beniamina Franklina o powstanie USA, taki kryzys wygenerowało w ekonomice Anglii, że jedynym ratunkiem dla wymienionej stała się nauka/technika/wynalazczość…

  • Angielski patent, zrobić obóz nie u siebie – vide : zamknięcie Burów w Rodezji przez Angoli. Nota bene – pierwszy znany obóz koncentracyjny nie był stworzony przez Dojczów, lecz przez Angoli (z wyższym stopniem popaprania od tzw. Niemców – vide : kołdry zakażone odrą podarowane Indianom w kolonii angielskiej, na terenie przyszłych Stanów Ameryki Północnej). Przychlaście „Żymski”…

 1. Kochani, naród może całkowicie ufać swemu Rządowi Państwowemu, który u nas w pełni i w całości jest podporządkowany walce w wirusem. Polacy! Na fali olbrzymiego wzrostu zachorowań, którą wyzwoliło veto góralskie, tu i ówdzie dochodzą do głosu siły wrogie zdrowiu publicznemu, wrogie ładowi społecznemu, wrogie Rządowi, siły, które chcą wykrzywić, zahamować i cofnąć wyzwolenie nas z kajdan pandemii. Rząd zaszczepi wszystkich – jestem pewna. Naród to rozumie. Precz z koronasceptycyzmem!!!

  • Już myślałem ze nic nie napiszesz, aż nie mogłem się doczekać Twego wpisu, chyba się w Tobie zakochałem, daj namiary a załatwię Ci 500+ a w przyszłości 1000+ i 1500+, hahahaha

  • Idź się lecz, albo dla pewności zaszczep się pfizerem, sputnikiem i wszystkimi innymi dobrodziejstwami pseudo farmaceutów. Maska na ryj i wypad z tego portalu lewaku. Widać masz jeden zwój w mózgu więcej niż kura, żeby po placu nie srać.

  • Ciekawe czy Ty zrozumiesz to tępa dzido jak Ci ktoś z rodziny umrze po zaszczepieniu i nie dostaniesz za to odszkodowania.

 2. całun pLandemi -> (world bioHolocaust) > DoktrynaSzoku >>> AGENDA 2030 >>> po Misce ryżu dla każdego (grzecznego / zaszczepionego) !!! > dla opornych Camp FEM A(uschwitz)

  „Impfstoff macht frei”

  • Nigdy nie będzie żadnej wielkiej rzeszy. Jak USA wyjdą z Europy to w ich miejsce wejdą Rosjanie. Niemcy się dzisiaj nie liczą w grze.

 3. Wydaje mi się, że ten bełkot AL*donki to frazy generowane przez „sztuczną inteligencję”. Zamiast wynajmowac troli, lepiec zaprząc algorytmy proszprycowe i to kąkutery generują te treści. Informatycy mocno pracują nad uczeniem botów by pisały jak najbardziej podobnie do zwykłych internautów, i z czasem te algorytmy AI będą coraz doskonalsze, i coraz trudniej będzie oddzielić prawdziwych komentatorów od automatów.

 4. Niemcy przecież płaczą ze przez lockdawn nie mogą mordować Polaków nienarodzonych. Także „szpitale śmierci” nadal u nich działają i nie wiele się zmieniło w tym względzie od Hitlera…

 5. Jeszcze dodam…:L.van Beethoven, J. S. Bach, R. Schumann, F. Mendelssohn-Bartholdy, K.A. Hartmann, ,Kant,Schopenhauer,Eduard Zeller,H. Lotze,H. von Helmholtz,K. Fischer,F. A.Lange,W. Dilthey,F. Nietsche,G.F.Leibnitz,Hegel,E. Gans, K.Ludwig ,M. Marheineke ,W.Vatke ,J. Erdmann, Eduard Zeller ,A. Schwegle,Goethe,Schiller etc.etc.etc.Pokaż mi drugi naród,który wydał tylu wybitnych ludzi kultury,sztuki,filozofii,nauki co Niemcy.Chyba za głupi jesteś aby zabierać głos.

  • Dla ciebie każdy będzie za głupi, a szczególne ten który będzie z tobą polemizował. Ja uważam, że większość narodów ma sporo swoich wielkich, tylko nie potrafią wszystkich odpowiednio rozreklamować. Niemcy to potrafią. Jak im się coś uda, chwalą się pod niebiosa, jak zrobią coś skandalicznego to kłamstwa, albo zamilczanie.

  • Przypomnij sobie słowa Churchilla, który po II WŚ stwierdził iż Dojczów profilaktycznie trzeba bombardować raz na 50 lat…

 6. A przecież Morawiecki lubi papugować od Niemców.. :{ Nie doczekamy się zmiany rządu, wpierw Morawiecki da upust swojej nienawiści do Polaków.

 7. Sprawdza się powiedzenie Pana Michalkiewicza o chwilowo nieczynnym obozie w oswiecimiu. A w imię nowoczesności zamiast cyklon b zastrzyk z fajzera.

Comments are closed.