Będą czystki w amerykańskiej armii. Kandydat na szefa Pentagonu zapowiada parytety, politpoprawność i służbę zmiennopłciowców

Lloyd Austin kandydat na szefa Pentagonu zapowiada czystki w amerykańskim wojsku, walczyc z
Lloyd Austin kandydat na szefa Pentagonu zapowiada czystki w amerykańskim wojsku, walczyc z "rasizmem i ekstremizmem" zaprowadzić parytety i politpoprawność. Zdjęcie YT/GoArmyWestPoint

Kandydat Joe Bidena na ministra obrony USA gen. Lloyd Austin zapowiedział we wtorek w Kongresie, że zamierza oczyścić szeregi amerykańskich sił zbrojnych z „rasistów i ekstremistów”. Zasygnalizował również, że strategia Pentagonu skupi się na Azji.

– Jeśli zostanę zatwierdzony (na stanowisko), będę mocno walczył, by wyplenić napaści seksualne, oczyścić nasze szeregi z rasistów i ekstremistów oraz stworzyć klimat, w którym wszyscy zdolni i chętni będą mieć szansę na służenie temu krajowi z godnością – zadeklarował Austin, zeznając przed senacką komisją sił zbrojnych w ramach procesu zatwierdzania go przez wyższą izbę Kongresu. Emerytowany generał US Army będzie pierwszym czarnoskórym szefem Pentagonu w historii USA.

Lloyd zapowiada więc przeprowadzenie czystek – oczyszczenie wojska z „elementów niepewnych” jak określali to komuniści. Biorąc pod uwagę to jak w na Zachodzie, a zwłaszcza w USA zakłamywane są pojęcia, jak definiowany jest rasizm, czy ekstremizm szybko okaże się, że kryteria spełniaj tylko gorliwi wyznawcy lewicy i politpoprawności.

Być może wzorem korporacji do armii wprowadzeni będą ci, którzy strzec będą „prawidłowych poglądów” politpoprawności i prowadzić lewicową indoktrynację. To nic nowego – w wojsku komunistycznym byli oficerowie polityczni.

Austin powiedział, że choć zadaniem Pentagonu jest obrona przed wrogami, to część z tych wrogów znajduje się wśród żołnierzy. Słowa te padły niedługo po tym, jak 12 członków Gwardii Narodowej wysłanych do Waszyngtonu, by chronić ceremonię inauguracji Joe Bidena zostało wysłanych do domu ze względu na ich związki z radykalnymi ugrupowaniami. Część organizacji, których członkowie mieli wtargnąć na Kapitol, jak paramilitarna Oath Keepers, złożona jest z byłych i czynnych członków sił zbrojnych i służb mundurowych.

Austin zapowiedział również starania na rzecz zwiększenia różnorodności w wojsku oraz zniesienie wprowadzonego przez administrację Trumpa zakazu służby dla osób zmiennopłciowych.

Pytany o sprawy międzynarodowe, Austin zapowiedział, że będzie kładł nacisk na wzmocnienie sojuszy wojskowych oraz że pod względem strategii priorytetem będzie Azja i równoważenie rosnącej potęgi Chin.

Wysłuchanie przed senacką komisją jest pierwszym krokiem ku zatwierdzeniu Austina przez Senat. Poza uzyskaniem większości głosów musi on również uzyskać zgodę Kongresu na wyłączenie go z zasad wykluczających świeżo emerytowanych wojskowych ze sprawowania kierowniczych funkcji w ministerstwie obrony.

We wtorek odbyły się również wysłuchania czterech innych kandydatów na członków gabinetu Bidena: szefa dyplomacji Antony’ego Blinkena, szefa ministerstwa bezpieczeństwa narodowego Alejandro Mayorkasa, dyrektor Wywiadu Narodowego Avril Haines oraz minister skarbu Janet Yellen.

Joe Biden obejmie w środę urząd prezydenta bez wybranych przez siebie kluczowych członków rządu. To efekt opóźnień w pracy Senatu, wciąż jeszcze kontrolowanego przez Republikanów. Proces ten może dodatkowo przedłużyć się z uwagi na planowaną senacką rozprawę dotyczącą impeachmentu odchodzącego prezydenta Donalda Trumpa.

30 KOMENTARZE

 1. Już widzę tych ruskich kozaków i chińskich hunwejbinów, jak drżą ze strachu przed nową amerykańską armią pederastów i niebinarnych Margołów. :D

  • A jakie sa ich dotychczasowe sukcesy? Przepedzani i niechciani od czasow wietnamskiej porazki. Ci weterani chroniacy interesow elit snuja sie dzis po smietnikach by znalezc odpadki jedzenia, a psychiczne choroby wielu dopelniaja reszty twojego „widzenia”.

 2. 👌 jak najlepiej zniszczyć jakieś państwo? Rozsadzić je od środka aby stopniowo zgniły! Stany Zjednoczone są obecnie na najlepszej drodze do samozagłady💪

 3. Zaprawdę powiadam rasistowski to kraj gdzie Barack Bambo był prezydentem, a Lloyd Bambo będzie szefem Pentagonu. Teraz do pełni szczęścia muszą sobie obrać czarnego papieża na Amerykę, no i główny rabin tez powinien czarny być. Amen

 4. Armia USA zmieni się lada moment w cyrk LGBTBLM, już widzę jak Chiny będą drżeć ze strachu przed taka groźną armią maminsynków w rurkach i dewiantów przebierających się za.kobiety.

  • Nie zapomnijcie, że u nas w Polsce też stacjonują wojska USA na nasz koszt, co mają nas niby chronić przed ruskimi. Oj… już widzę jak Putin sra ze strachu. Ciekawe co na to Błaszczak.

 5. Oczami wyobraźni widzę te szturmowe jednostki eldżibiti rtv agd qxyz wyposażone w bojowe dildosy i pluszowe kamizelki kuloodporne. :D :D :D

  Widzimy właśnie koniec imperium. Może będzie jeszcze jakiś zryw (impuls), jak to bywało w przypadku wielu innych imperiów, ale niechybnie pada to na pysk. A na czoło wychodzi czerwona totalna bestia ze wschodu. Dżuma i cholera.

 6. Dobrze się dzieje. Tak trzymać. Technicznie na wielu frontach też już są zacofani w porównaniu do Chińczyków.
  Mamy 447 powodów żeby się z tego cieszyć.

  • To nie żart. Pani von der Leyen kupowała dla pań z bundeswery torebki i buty na obcasach na defilady, budowała w koszarach przedszkola dla ich dzieci.

   Tak uwaliła armię, że ją musieli skierować do UE, żeby nie narobiła jeszcze większych strat.

  • Dokładnie. Od dawna widzę, że oskarżenia o rasizm i wymóg politpoprawności działają tylko w jedną stronę. W tym drugim przypadku, to nikt czarnych nie będzie o nic oskarżał, bo to zaraz będzie naruszenie politpoprawności, rasizm czy mowa nienawiści. Lewactwu najbardziej chodzi o ludobójstwo białej rasy i zniszczenie cywilizacji łacińskiej. Tak USA doprowadzi się sama do zagłady.

 7. Ci sodomici beda bronić będą Polaków tak samo jak sodomici z holenderskiej armii obronili chronionych przez nich mieszkańców bosniackiej Srebrenicy

 8. Panowie, nie podzielam waszego poczucia humoru. Nowa tęczowa armia zagości nad Wisłą. A pamiętamy, że nie odpowiadają przed polskim prawem. Zatem żeby nie było zgrzytów, nasze prawo też będzie liberalizowane pod kątem nowej doktryny wojskowej usa. ale dotknie naszych rodzin i naszych dzieci i pewnie armia też się dostosuje w ramach strategicznego sojuszu. Tu widzę pole do popisu dla Michała Sz.

 9. Liczę że w końcu ten twór upadnie może chaos, wojna w USralu
  a po wszystkim Indianie odzyskają Amerykę :)
  Za 447, wojska USrala w Polsce na nasz koszt, wojnę i chaos w Syrii, Libii, Iraku, Ukrainie …
  jeszcze im mało i chcą Iranu, Białorusi …

 10. jak tak dalej pójdzie to indianie
  wiem wiem winno być rdzenni amerykanie ale u nas biden jeszcze nie rządzi choć niebawem pewnie do tego dojdzie
  a więc jak tak dalej pójdzie to indianie łukami i dzidami odwojują swoje ziemie

Comments are closed.