Olszański vel Jabłonowski u Sommera: Co zrobili mi Wajda i Holoubek i co mam wspólnego ze Stuhrem? [VIDEO]

Foto: Tomasz Sommer Extra

Wojciech Olszański był gościem audycji Tomasz Sommer Extra, gdzie wyjaśnił motywy swojej działalności i opowiedział co sądzi o polskiej elicie filmowej.

Wojciech Olszański zgodził się na wywiad z dr Tomaszem Sommerem. W programie redaktora naczelnego „Najwyższego Czasu!” odniósł się do zarzutów wobec swojej działalności publicznej.

Olszański wyjaśnił, że jego rodzina mieszkała w PGR. Ojciec był dojarzem, a matka oborową i zajmowała się krowami.

Bohater popularnych, internetowych audycji publicystyczno-satyrycznych nie wstydzi się swojego pochodzenia.

– Miałem to szczęście, że zetknąłem się z ludźmi, którzy byli przedwojennymi żołnierzami, dwóch z nich było przedwojennymi oficerami kawalerii, ludźmi, którzy ponieśli życiową klęskę. Wojna w 1939 roku przegrana, państwo zlikwidowane, nie mogli się utożsamić z tym co się tworzyło. (…) Ale to byli ludzie, którzy nigdy się nie ujawnili. To kim byli dowiedziałem się dopiero w latach 90. Jeden z nich, pan Władysław Weker, człowiek który tworzył Związek Jaszczurczy, (…) potem współtworzył Narodowe Siły Zbrojne – wskazał aktor.

Olszański zapewnił, że Związek Jaszczurczy nigdy nie został zlikwidowany. Został reaktywowany przez ludzi, którzy byli przedwojennymi członkami ONR.

Wyjaśnił także, że ludzie ze Związku Jaszczurczego go ukształtowali. Wspominając swoje dzieciństwo stwierdził, że w jego małej miejscowości żyli obok siebie katolicy i PZPR-owcy.

Określając swoje poglądy określił się jako endek. Jego zdaniem najważniejsza jest nie polska racja stanu, a polski interes narodowy.

– Jak na czele państwa stoi Żyd to ta polska racja stanu nie pokrywa się z polskim interesem narodowym. Ona się pokrywa z interesem narodowym niepolskim – twierdzi gość Tomasza Sommera.

Obejrzyj całą rozmowę na youtube.com:

Źródło: Tomasz Sommer Extra

27 KOMENTARZE

  • Ten ćwol rusofil, z tym drugim ćwolem rusofilem Porębą w „Kierunek Wschód odc.5 – PUTIN 31.5.2020 R. ” (usunięty z YT odcinek) pożegnali widzów po rusku : „no czto duraczki poka”.
   Coś Sommer przeczuwa, że język rosyjski nie dla duraczków…?!?

  • Taaak, krwa, Taaak krwa, taaak się graaa — zwykły palant, jak prawie każdy aktor.
   Pan Sommer się tylko przy nim błaźni, jeśli nie robi tego już sam.

 1. Od Tego ciągłego powtarzania aktor, aktor, aktor – bija taka mizeria i tendencyjność tego tekstu, kompletnie nie przystająca do poziomu NCzasu i red. Tomasza Sommera, że aż przykro się to czyta. Tekst napisał ktoś, kto nie poświęcił chyba nawet jednej minuty na obejrzenie materiału. Kompletny rozdźwięk – dysonans między formą tekstu, a Video – wywiadu.

 2. To ze zyd stoi na czele panstwa polskiego i reprezentuje nie polskie interesy to swieta racja
  Jablonowski w tym temacie mowi prawde

 3. Straszne, zapraszać wulgarnego typka, zwolennika zabijania dzieci nienarodzonych, w dodatku bluzniercę kpiącego sobie z wiary katolickiej.

  • No i chvj!
   youtube.com/watch?v=gZKqLVT3oAs&ab_channel=Szczepan%C5%BBurek
   Takie sobie domniemanie iż Chazaria jest kontrą Judei…

 4. Myślałem, że „Najwyższy Czas” jest prowadzony przez rozumnych dziennikarzy, lecz zapraszanie chama, Olszańskiego, czy jak mu tam, zmusza mnie do zmiany zdania o tej redakcji. Przykra sprawa.

 5. Brawo Panie Olszański. Całym sercem i duszą jestem z Panem. Jest Pan jednym z nielicznych nie opętanych propagandą. Nasz czas się zbliża. Kiedy wyszczepią hołotę Polska będzie nasza.
  Pozdrawiam. Śmierć wrogom ojczyzny.

 6. Kiedyś byłam fanem P. Janusza, później zauroczył mnie P. Olszański. Aż zobaczyłam pewnego młodego człowieka z puszką farby. Namazał na budynku: „Wszystko to gówno, poza moczem”.

 7. Zwykłe komedianckie pitolenie bez sensu! Ciekawe, dlaczego komedianci różnego autoramentu (wielu) uważają się za właściwe osoby, żeby dawać lekcje innym? Dlatego, że odgrywają jakieś role?

 8. Czy będziecie panowie promować dowody osobiste hrabiego Potockiego po 220 zł? Podobno niejaki Jabłonowski nie zachwala. Co na to pan Olszański? Bo że Piasecki agent NKWD jest ok, tak samo jak Rokossowski to już wiemy.

Comments are closed.