#otwieraMY. Konfederacja rusza z pomocą branży ślubnej

Konfederacja, ślub/wesele Źródło: FB/Konfederacja, Pixabay, collage
Konfederacja, ślub/wesele Źródło: FB/Konfederacja, Pixabay, collage

„Może i nie jesteśmy jeszcze wielką partią, ale mamy wielkie pragnienie pomagania Polakom” – czytamy na profilu Konfederacji. Prawicowy blok wyciąga pomocną dłoń do kolejnej branży.

„Odezwali się do nas przedstawiciele branży weselnej, już jesteśmy w kontakcie i działamy! Nasz rzecznik Tomasz Grabarczyk od razu zaoferował wsparcie prawne, przedstawił nasz projekt ustawy antylockdownowej, który zaprezentowaliśmy dziś w Sejmie oraz zaprosił branżę weselną do Sejmu na wspólną konferencję i nagłośnienie tematu” – czytamy na facebookowej stronie Konfederacji.

„Chcemy pomóc komu tylko możemy. Doskonale wiemy, że przez te wyniszczające i bezprawne lockdowny w wielu branżach sytuacja jest wręcz dramatyczna!” – dodają Konfederaci.

Ich działania nie ograniczają się jednak wyłącznie do ciepłych słów w social mediach. Idą za nimi konkretne działania.

„Dlatego, po pierwsze, ruszyliśmy z pomocą prawną dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć swoje firmy wobec nielegalnych obostrzeń rządu (zgłoszenia: [email protected]) i specjaliści z Kongresu Polskiego Biznesu, założonego przez naszych polityków, już otoczyli opieką prawną np. przedstawicieli Polskiej Federacji Fitness. Kolejni przedsiębiorcy zgłaszają się codziennie!” – czytamy.

„Po drugie dziś w Sejmie przedstawiliśmy obywatelski projekt ustawy antylockdownowej, pod którą zbierzemy 100 tys. podpisów i władza będzie musiała dać go pod głosowanie. Nasz projekt zniesie nielegalne, wyniszczające gospodarkę obostrzenia i pozwoli wszystkim przedsiębiorcom i pracownikom wrócić do pracy!”

Konfederaci zaznaczają również, że wspierają akcję obywatelskiego nieposłuszeństwa – #otwieraMY.

19 KOMENTARZE

 1. Konfederaccy agresorzy upojeni swym sukcesem w wywołaniu wzrostu zakażeń, tak oto oceniają swoją wartość na prywatnych spotkaniach (informacja z zaufanego źródła): „Przez dziesięciolecia będzie się w szkołach Rosji sławić nasze zdradzieckie operacje przeciwko Narodowi Polskiemu jako najlepszy przykład sztuki wojennej, mogący się jedynie równać tylko z decydującym sukcesem niemieckiej Luftwaffe w czasie ataku na Polskę w 1939 roku”.

  • to pisiory m.in. były za tym żeby do szwabskiej unii europejskiem Polska weszła w 2003 roku a nie Rosja, Putin, Konfederacjia czy JKM (bo ten ostatni był zdecydowanie przeciw).

  • Oj, wielki strach i zamęt w kahałach zapanował, skoro nawet takie durne „przemyśliwania” popuszczają ci, którzy chlubią się być „elitą intelektualną”.

  • co byś nie zrobił i co byś nie napisał to i tak cię tu wszyscy znają, antypolska świnio karmiona przez Sorosa.
   Usiłujesz zniszczyć jedyne prawicowe ugrupowanie. Takie małe, a tak się go boicie, lewacka hołoto.
   Jesteś antypolską gnidą bez honoru, godności, sumienia, człowiekiem już nie jesteś.

 2. Akcja „otwieraMY” trafiona w punkt. Zbyt długo juz trwało oscylowanie poparcia około 5%. Poparcie powyżej 10% dla Konfederacji będzie stanowiło już poważniejsze zgrożenie dla układu.

  • Właśnie, nic to nie da. Ale skoro konfederatom niespieszno do protestów, to trzeba jakiekolwiek działania podejmować, nawet iluzoryczne. Wiecie kiedy obalono socjalistów na Węgrzech? Gdy ludzie wychechali muzealnym czołgiem na ulicę. We Francji źółte kamizelki odniosły sukces dopiero wtedy, gdy miały miejsce masowe zamieszki. Władza jest tak zdeprawowana, że tylko argument siły na nią działa

  • Co da? Chociażby to, że kodziarska strona hipokrytów będzie musiała się zdekonspirować i opowiedzieć oficjalnie PRZECIWKO narodowi. Tego bardzo chcieliby uniknąć.

  • jeszcze jest bardzo, bardzo realne widmo wiecznej dyktatury w nowym ładzie, wybory będą wykasowane, tak jak prawa człowieka…

 3. Mnie CIEKAWI ,czy KONFEDERACJA POKRYJE STRATY JAKIE PONIOSĄ BIZNESMENI.A MIANOWICIE Rząd OŚWIADCZYŁ: ŻADNEJ POMOCY dla Łamiących ZAKAZ BIZNESMENÓW.A rozpatrywany jest projekt COFANIA LICENCJI dal Biznesmenów ŁAMIĄCYM OBOSTRZENIA.Jakiej pomocy Udzieli KONFEDERACJA??????????????? NIGDY WIĘCEJ GŁOSU na KONFEDERACJE,OKAZALI SIĘ ZWYKŁYM ,,korytem”.

  • o jakiej pomocy trol pisze? …gdy celem jest likwidacja polskiego biznesu i klasy średniej. Niedługo przyjdą z WHO-NWO nowe rozkazy…

  • Jak na razie cała pomoc dla przedsiębiorców to 5000 zł na firmę i 6000 pożyczki która może, ale nie musi zostać umorzona. Reszta to mgliste obietnice. Mamy siedzieć cicho za 1000 zł miesięcznie (marzec-styczeń) na utrzymanie firmy? Czy idiota który tak twierdzi prowadził jakąś działalność?

 4. Pan Maciej napisał: „rozpatrywany jest projekt COFANIA LICENCJI ”
  Cofnąć , to se mogą licznik w rowerze!

  Jakie to licencje trzeba na restaurację?

  Rozwalą gospodarkę, to nie będą mieć pieniędzy na tarczę.

 5. Zamiast „rozpatrywania projektu COFANIA LICENCJI ” ważniejsze jest:
  „Możliwość skutecznego odwoływania posłów, którzy szkodzą gospodarce i Narodowi!”

Comments are closed.