Rozpoczyna się segregacja w świecie sportu? „Zaszczepieni na stadion”

Szczepionka Foto: PAP
Szczepionka. Foto: PAP

Rządy poszczególnych krajów czy niektóre linie lotnicze od tygodni sygnalizują, że prawdopodobnie wprowadzą pewnego rodzaju przywileje dla zaszczepionych przeciwko COVID-19. Teraz podobne głosy zaczynają pojawiać się w świecie sportu.

W Polsce przedstawiciele rządu przed rozpoczęciem akcji szczepiennej, zapowiadali, że osoby, które przyjmą preparat będą zwolnione z poszczególnych obostrzeń. Z kolei jedne z linii lotniczych w Australii zapowiedziały, ze nie będą wpuszczać na pokłady swoich samolotów niezaszczepionych.

Teraz podobne akcje zaczynają pojawiać się w świecie sportu. Czy wejście na trybuny będzie przywilejem tylko dla tych, którzy dadzą wtłoczyć w swoje żyły preparat przeciwko COVID-19? CZYTAJ DALEJ -> NASZFUTBOL.PL. 

3 KOMENTARZE

  1. A ja buduje wahadlowca,by leciec na marsa, i zadna zaszczepiona gnida nie wejdzie na poklad,a tym bardziej nie bedzie zasyfiac tej nowej planety jakimis laboratoryjnymi wirami

  2. Ludzie nie dajcie się zwariować! Jak może być segregacja jeśli dopiero zaczęli szczepić i podali pierwsze dawki. Szczepionka nie jest gwarancją, że się ktoś nie zarazi. Jest olbrzymia grupa ludzi którzy się nie mogą szczepić począwszy od dzieci, kobiety w ciąży a skończywszy na ludziach którzy biorą leki czy mieli wstrząs anafilaktyczny. Takiej dużej grupy ludzi nie mogą dyskryminować! Dajcie se siana z tym straszeniem!

  3. W Polsce przedstawiciele nazistowskiego rządu przed rozpoczęciem akcji szczepiennej, zapowiadali, że osoby, które przyjmą preparat będą zwolnione z poszczególnych obostrzeń.

Comments are closed.