Ukraina. Chodził po mieście z obciętą głową w rękach. Owinięty był ludzkimi wnętrznościami [VIDEO]

Odessa na Ukrainie Źródło: Wikimedia
Odessa na Ukrainie Źródło: Wikimedia

Przerażające zdarzenie miało miejsce w Odessie na Ukrainie. Policja zatrzymała mężczyznę, który chodził po mieście z ludzką głową w rękach, owinięty czyimiś wnętrznościami.

Horror rozegrał się 20 stycznia. Mieszkańcy Odessy zapewne nigdy tego nie zapomną. Przechodnie wezwali policję do osoby, która spacerowała po mieście obleczona w ludzkie wnętrzności, trzymając w dłoniach głowę innego człowieka.

Policja niezwłocznie zjawiła się na miejscu i dokonała aresztowania. W Internecie jest nagranie z zatrzymania mężczyzny.

Funkcjonariuszom udało się szybko zlokalizować mieszkanie zatrzymanego. Odkryto w nim zwłoki dwóch osób. Jedno z ciał miało należeć do ojca aresztowanego mężczyzny.

Jedno ciało miało być pozbawione głowy, a drugie miało mieć rozcięty brzuch.

Nie wiadomo dlaczego mężczyzna zamordował dwie osoby – czy był chory i jaki miał motyw. Sprawę bada odeska policja.

Źródło: PAP

25 KOMENTARZE

  • Zdolnosc wyciagania wnioskow – level master.
   Jeden psychol zamordowal na Ukrainie kogos – „rosnie nowa elita”
   Ukraincy przyjezdzaja do nas pracowa – „elita ukrainska, jak ten psychol, ma byc nasza nowa elita”
   Jesli JKM mowi, ze podziwia Putina na przyklad za bronienie narodowych interesow (nie wnikam w to ze sie z JKM kompletnie nie zgadzam w ocenie Putina), to tez tak spontanicznie laczysz fakrty i latwo wyciagasz wnioski ze JKM chce nas sprzedac Moskwie?

   • cienkie to Twoje komentowanie, bazyli. Słusznie ostrzegasz przed uogólnianiem, jednak przyznasz, że Ukraińcy chętnie sięgają po nóż, siekierę widły – słowem: „rezanie” jako rozwiązanie konfliktów. Nawet to ich godło jakieś takie… Mamy z nimi dość kłopotów u siebie, choćby ten cały Otwarty Dialog z e swoją Ludmiłą Kozłowską.

    • Mimo iż jestem Korwinowcem, to zgadzam się z tereferek czy kizia mizia odnośnie UPAdlińców w znacznej większości. Teraz są dokładnie tak samo traktowani jak w II RP i wiemy jak to się skończyło w 1943 r.
     Historia się powtarza. Poza tym to nie jest odosobniony przypadek. W Kurowie (lubelskie) jakiś hazar zarżnął jakiś czas temu piłkarza za 10 zł. Kilkanaście ran kłutych. Napady w Rzeszowie, Gdańsku, Krakowie…

 1. Nic nowego maja doświadczenie w takiej metodzie zabijania, więc skąd zdziwienie.? Czy Gowin zaszczycił tam już swoją osoba? A pan Duda przekazał Hwała Ukrainie takie pozdrowienia,postęp idzie od góry.Tylko cześć pomordowanych Polaków przechodzi bez echa.

 2. Odczuwam dysonans poznawczy – Odessa to miasto raczej rosyjskie, choć obecnie leży na terytorium Ukrainy…

 3. Ukry tak mają, muszą od czasu do czasu kogoś zamordować i poobwijać się jego wnętrznościami. Już Sienkiewicz to opisywał na podstawie wspomnień świadków.

 4. „Funkcjonariuszom udało się szybko zlokalizować mieszkanie zatrzymanego. Odkryto w nim zwłoki dwóch osób.” Miały koronawirusa.

 5. Oczywiście w rosyjskiej Odessie chodził Ukrainiec z obciętą głową itd. Raczej nie powinno to dziwić znając lekcję z Wołynia. Z anatomii człowieka są dobrzy.

Comments are closed.