Według posłanki Lubnauer wybór Bidena to mistyfikacja. Amerykanie zostali oszukani i rządzić ma ktoś inny

Katarzyna Lubnauer. Zdjęcie: PAP/Leszek Szymański
Katarzyna Lubnauer. Zdjęcie: PAP/Leszek Szymański

Katarzyna Lubnauer potwierdza to o czym myślą „wszyscy”. Prezydent Biden to tylko kukiełka, którą szybko zastąpić ma Kamala Harris.

Posłanka Nowoczesnej, KO czy czego tam Katarzyna Lubnauer uważa, że wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych to zwykła mistyfikacja. „Zakończyła się era Trumpa. Zaczęła @KamalaHarris” – napisała na Twitterze. Jedna z internautek zareagowała ze zdziwieniem i skomentowała: „Myślałam, że wygrał Biden”. Na to Lubnauer odpowiada: „Poczekajmy”.

Każdy kto przyglądał się wyborom amerykańskim wie, że 79-letni Biden pogrąża się w demencji i traci kontakt z otoczeniem.

Przypomina zachowaniem I sekretarza Komunistycznej Partii Związku radzieckiego Breżniewa, który pod koniec swego panowania był już tylko kukiełką sterowaną przez otoczenie.

Lubnauer ma tego świadomość, dlatego pisze o erze Kamali Harris. Dla niej Biden to już tylko pacynka do szybkiej wymiany. Lubnauer pokazuje jaka pogardę dla demokracji mają tacy ludzie jak ona. Wg niej wybory w USA były mistyfikacja i tak naprawdę od początku chodziło o Harris.

Głupi Amerykanie wybierali Bidena, a zaraz zastąpi go Harris. To ona wygrała, choć nie dostała ani jednego głosu. Lubnauer jest bardzo zadowolona, że oszukano Amerykanów. Nadal będzie bajać o demokracji i praworządności.

W pewnym sensie oczywiście Lubnauer ma rację. Amerykańskie wybory były mistyfikacją, wielką akcja propagandową, a nie demokratyczną. Dla elit nie liczy się żadna demokracja. Wybory i demokratyczne procedury to tylko fasada, dekoracje przedstawienie dla naiwnych obywateli.

Ale i nie o żadną Harris chodzi. Ona też będzie tylko kukiełką. Szykuje się trzecia kadencja Obamy. Jego ludzie masowo obsadzają stanowiska w administracji Bidena.

Niewykluczone, że w przypadku Lubnauer mamy tez do czynienia z klasycznym w psychologii efektem przeniesienia. Ponieważ Harris jest kobietą, to Lubnauer odczytuje to jako w jakimś sensie własne zwycięstwo, albo wydarzenie przybliżające ją do jakichś wielkich stanowisk. O jakąś solidarność, nawet płciową, to Lubnauer nie podejrzewamy.

18 KOMENTARZE

  • Dokładnie tak jest jak pisze Pan Marek…A to brzydkie babsko powiedziało chyba to wszystko przez pomyłkę….
   Rabin na pewno jutro wezwie i wyciągnie konsekwencje…tak spoufalać się nie wolo !

 1. Jeszcze kilka takich odkryć,a p.Lubnauer będzie poważnym kandydatem na szefa masy upadłościowej zwanej dotychczas PO.Szkoda tylko,że tak późno.Odnośnie stanu Bidena
  wygląda na to,że raczej sobie nie przypomni smaku polskich pierogów z mięsem które mu tak w Polsce smakowały.I znów 2,5 mld $ zostały wówczas zmarnowane.Biednemu zawsze wiatr w oczy wieje.

 2. To nie jest oszustwo,demokraci wystąpili z konkretną propozycją skierowaną do black minoritiy. Już od Obamy widoczna jest tendencja aktywizowania wyborczego tej grupy.Ruch blm sam się nie wypromował i ktoś zapewnił mu absolutną bezkarność (lokalne samorządy są często w rękach demokratów). Wprost deklarowano bezwzględną walkę z rasizmem i związane z tym zmiany gospodarcze, kulturowe, prawne.

 3. Sama obietnica odszkodowań dla czarnych bardzo ich aktywizowała, kasa za darmo. Reszta postulatów do znaleznienia w breathe act, który czeka na przepchnięcie. Czarni nie głosowali na Bidena, on ich nie obchodzi, ale na te obietnice. Blm już w listopadzie się upomniało o spełnienie tych obietnic i twierdzą, że zapewnili demokratom 60mln głosów i że bez nich te wybory wygrał by Trump.

 4. ostatnio w czasie kampani chyba ze 4 razy stwierdził że kandyduje na senatora. zatem wszystko ok, jemu też nie powiedzieli ;-)

  ale ja tej pani nie wierzę za grosz to i teraz nie wierzę

 5. Lubnauer chciała przekopać tunel pod rz. Odrą z Świnoujścia do Szczecina (90 km) Nie żartuję. Pyzata Kaśka o wyglądzie pul-ardy (utuczonej kury z niedorozwojem) wiecznie gdaczącej po prostu ma parcie na szkło…a Petru w takich nie gustował.

 6. Chlopo-baba znowu chce coś powiedzieć. Ameryka jest Ameryka i nic nam do tego. Sami sobie układają życie a nam tylko zostaje zaakceptować.

Comments are closed.