Unijne certyfikaty medyczne dla zaszczepionych coraz bardziej prawdopodobne

Szczepionka Foto: PAP
Szczepionka. Foto: PAP

Przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel na konferencji prasowej po zakończeniu szczytu przywódców UE w czwartek wieczorem oznajmił, że certyfikaty szczepień będą mogły być na początku wykorzystane tylko do celów medycznych.

„Myślę, że powinniśmy się zgodzić na wspólne elementy, które powinny się znaleźć w certyfikatach szczepień do celów medycznych. Później zobaczymy, czy i w jakich okolicznościach te zaświadczenia mogłyby być użyte” – powiedział Michel.

Odnosząc się do działania wspólnego rynku dodał: „Jesteśmy przekonani, że powinniśmy zachować otwarte granice, żeby zagwarantować dobre funkcjonowanie rynku wewnętrznego. Jednocześnie, w przypadku nieistotnych podróży, restrykcje powinny być brane pod uwagę”.

Źródło: PAP

9 KOMENTARZE

 1. Karol Michał dostał polecenie z góry, gotować powoli, żeby się nie zorientowali co im szykujemy.

 2. Wirusa nie leczy się i żadne szczepionki tu nic nie dadza, on siedzi wewnątrz i czasami się uaktywnia i tyle. Tylko wzmacniać układ odpornościowy, nic więcej. Szczepienie przeciw wirusowi to sciema

 3. Hasła:
  Tylko dla Niemców
  Tylko dla zaszczepionych.
  brakuje jeszcze hasła PRL
  Wspomóż partię czynem i umrzyj przed terminem.
  kto wie jaki los czeka zaszczepionych za 2 lata ?
  Czy wtedy nie będzie wysiew chorób autoimmunologicznych ?

 4. Wszystko idzie z planem, małymi krokami.
  Docelowo ma być w harmonii z naturą – populacja poniżej 500 milionów.
  Mało kto ma tego świadomość i dlatego jest jak jest.

 5. Komunistyczne szczury i nazistowskie gnidy pod plaszczykiem wolnosci otwieraly łagry i obozy koncentracyjne,by pozniej calkowice zbalamucic umysly labilnych,zmienic prawo, podzielic,sklucic ludzi,a na koncu opornych zniszczyc.

Comments are closed.