Francja. Pięć osób zmarło po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid-19

Szczepienie. Zdjęcie ilustracyjne. / foto: emmer.com.ar/Christian Emmer
Szczepienie. Zdjęcie ilustracyjne. / foto: emmer.com.ar/Christian Emmer

Ministerstwo zdrowia Francji poinformowało w czwartek o stwierdzeniu 139 poważnych przypadków skutków ubocznych u osób, którym podano szczepionkę firm Pfizer i BioNTech przeciwko Covid-19. Pięć starszych osób zmarło po zaszczepieniu.

Trzy zgony odnotowano w Nancy, jedna osoba zmarła w Tours i jedna w Montpellier. Wszyscy zmarli mieli ponad 75 lat i cierpieli na choroby współistniejące – sprecyzowało ministerstwo zdrowia.

We Francji od początku kampanii zaszczepiono prawie 700 tys. osób.

(PAP)

12 KOMENTARZE

 1. Kochani!
  Zwarte, zjednoczone, jednolite myślą, wolą i uczuciem są nasze szeregi bojowe walki o zdrowie publiczne. Chcemy, aby naród polski budował życie jak najpiękniejsze.
  Chcemy, aby nasze państwo Prawa i Sprawiedliwości rosło szybko w siłę.
  Wiemy, że wzrost wyszczepialności zabezpieczy narodowi trwały pokój i niepodległość, bezpieczeństwo i dobrobyt, pełny rozkwit gospodarki.
  Szczepienia przymusowe w kaftanach!

 2. Wszyscy wyborcy PISU powinni zostać obowiązkowo zaszczepieni. To przeciez ich partia, ich wódz dąży do wyszczepienia wszystkich, nawet tych, którzy nie głosowali na PIS. Ja nie głosowałem na PIS bo wiedziałem, że to najgłupsi ludzie na kuli ziemskiej, wiedziałęm czego się po PISie można spodziewać i nie chcę brać odpowiedzialności być za dramatycznie głupie decyzjie PISu oraz być objęty tymi decyzjam i ich działąniami.

 3. Artykulik NCz powinien dopowiedziec, ze organizm po takiej „terapii” genetycznej dopiero zacznie rozwijac w sobie najrozniejsze, nieznane dzis chorobska. Po roku lub kilku latach?Inne nieznane dzis skutki jak i oczywiste roblemy (szczegolnie po tej Astra Zeneca szprycy) pewnie beda dziedziczne, jesli ci szprycowani beda kiedykolwiek mogli miec potomkow.

  • Co za kilkanascie lat zrobi matka jesli noworodkowi luski na tylku zaczna rosnac?
   KIlka osob zmarlo po kilku dniach? Ile umrze w ciagu kilku lat po szprycy?
   Agenda 2030 chce eliminacji ponad powoly ludzkich ssakow. Oficjalnie.

Comments are closed.