Próba obywatelskiego aresztowania dyrektorki sanepidu. „Za prześladowanie restauratorów i hotelarzy” [VIDEO]

Sanepid Jelenia Góra OBYWATELSKIE aresztowanie Dyrektorki za prześladowanie restauratorów i hotelarzy Źródło: YouTube/Marcin Bustowski
Sanepid Jelenia Góra OBYWATELSKIE aresztowanie Dyrektorki za prześladowanie restauratorów i hotelarzy Źródło: YouTube/Marcin Bustowski

Marcin Bustowski wraz z innymi działaczami, spróbował dokonać obywatelskiego aresztowania dyrektorki sanepidu. Happening miał na celu zwrócenie uwagi na prześladowania restauratorów i hotelarzy.

„Sanepid Jelenia Góra OBYWATELSKIE aresztowanie Dyrektorki za prześladowanie restauratorow i hotelarzy. Sanepid zamiast badać żywność jest elementem represji Narodu Polskiego. Sanepid korporacyjnym organem anty Polskim” – napisał na swoim Facebooku Marcin Bustowski [pisownia oryginalna – red.].

Bustowski wraz z innymi działaczem, ubranym w stary strój galowy policjanta z poprzyczepianymi doń żółtymi kaczuszkami, zjawił się z megafonem pod jeleniogórskim sanepidem.

Mężczyźni krzyczeli w stronę okien różne hasła dotyczące działań służb sanitarnych podejmowanych względem otwierających się biznesów.

Mężczyźni wykrzyczeli m.in., że nie negują istnienia koronawirusa, ale sprzeciwiają się zamknięciu gospodarki.

Człowiek mundurze twierdził również, że chciałby kupić sobie maseczkę, ale nie ma gdzie.

Do aresztowania dyrektorki sanepidu niestety nie doszło.

Na miejscu zjawiła się prawdziwa policja i wylegitymowała Bustowskiego, mężczyznę w mundurze i innych uczestników happeningu.

33 KOMENTARZE

 1. Kochani! Naród polski i Prawo i Sprawiedliwość pomyślnie rozwiązują zadania, które stanęły przed nimi w toku wojny z wirusem. Pan Premier godnie spełniła swój obowiązek patriotyczny i uwalnia naszą Ojczyznę od covidu. Odtąd i już na zawsze ziemia nasza jest wolna od zarazy. Teraz pozostaje PiSowi jego ostatnia, końcowa misja: wspólnie z całym narodem doprowadzić do końca sprawę rozgromienia zarazy konfederackiej, wyszczepienia ich po dobroci albo siłą!!!

 2. Tego gnoja i jemu podobnych to tylko tak spaółować aby na dupie przez rok nie mogli usiąść !!! To są znani złodzieje i naciągacze gastronomiczni !!!!!!!!!

 3. Polska MESJASZEM NARODÓW!!!! Brawo dla restauratorów i każdego odważnego człowieka. Ci, którzy biorą udział w tej chucpie świrusowej, , powinni się MOCNO ZASTANOWIĆ.

 4. To jest akurat dobry pomysł. Trzeba urzedasow gnębic, przypominać im, że nie są anonimowi. Psy również. Ostracyzm społeczny, wytykanie palcami plucie pod nogi.

  • To życie ,czy kabaret? Ludzie tysiącami umierają, tracą dorobek życia i zatrudnienie. Na zbrodnie nie odpowiada się happeningami -władza idzie na całość – na depopulację , zniszczenie i pozbawienie własności i godności.AK w czasie okupacji nie urządzało happeningów.

 5. co to za kur(wa) anonimowa zachwala grupę bandziorów z pisu?pewnie ta potłuczona aldona co wyskoczyła spoza kondona ojcu i ma uraz mózgu.

  • Nie czytaj , ignoruj. Jemu chodzi o podejście emocjonalne do jego wpisu. Grasz w jego grze .Kto się denerwuje, sam sobie krew psuje.

   • Dokladnie tak. Oni maja oficera prowadzacego, chuda pensyjke
    i olbrzymi bagaz strachu… dlatego wybrali taka metode…
    wiedzac ze mamy serca pokaznych rozmiarow i duze przywiazanie
    do idei sprawiedliwosci ktora zbrukali. I to wykorzystuja.
    Ale, jak rzekla Katarzyna Wielka (140 kg): Polakow nie da sie pokonac.
    Ich najlepiej jest ze soba sklocic…

    • No ja zawsze tutaj i na stronie korwina patrzę najpierw kto pisze, i przewijam trolli oraz tych, co im odpisali. Wierzcie mi, że jak tak będziemy wszyscy robić, to będzie się dyskusja kleić. Można też tych trolli wypier….ć no ale widzę, że moderacji się nie chce tego robić bo zatrudnią następnych i będzie ich jeszcze więcej. Trol myśli że go czytam , ja go przewijam, i wszyscy zadowoleni :D

 6. Policja OK. Wcale sie nie kwapili do akcji. Super chlopaki. We Francji, Szwabi juz ci ludzie byli spalowani i siedzieli pare lat bez wyroku.

  • Wyjdź sprzed monitora i działaj. Ale najwidoczniej ty tylko potrafisz siać defetyzm. Mam wielki szacunek dla tych gości.

 7. Brawo Panowie! Zarcie zatrute, woda zatruta, powietrze a matolectwo polityczne nagle wirusy odkrylo i sie wystraszylo!! Mamy pandemie…nowotworow i korupcji!!!

Comments are closed.