Boniek odniósł się do sprawy zwyrodnialca, którzy zakatował psa. MOCNY wpis prezesa

Boniek Fot. Wikipedia

Za Zbigniewem Bońkiem bardzo intensywny okres. W poniedziałek nieoczekiwanie zwolnił z posady Jerzego Brzęczka, a w czwartek zaprezentował jego następcę Paulo Sousę.

W sobotę już wygodnie rozsiadł się w fotelu i wrócił do swojej aktywności na Twitterze. W jednym z wpisów odniósł się do losów, jakie jego zdaniem czekają zwyrodnialca, który zabił psa, jeżdżąc po nim samochodem.

Prezes udostępnił bardzo mocny wpis o tym człowieku. Padły ostre słowa, a sam Boniek zapowiedział, co czeka zwyrodnialca za kratami. CZYTAJ DALEJ -> NASZFUTBOL.PL.

5 KOMENTARZE

  1. Weterynaria jest prywatna (ideał tzw.”wolnościowców) i dlatego uśpienie zwierzęcia graniczy z cudem i wymaga znacznych nakładów,albowiem konowały w trosce o swoje dochody nie ustają w wysiłkach i będa leczyć wasze pupile do ich ostatniego tchu i ostatniego zastrzyku za min.50zł.O uśpieniu nie chcą nawet słyszeć,pie… coś o nadziei,przyparci do muru twierdzą że akurat nie mają środka do usypiania,a najwieksze męki zwierząt ich wcale nie wzruszają.No i mamy efekty.

Comments are closed.