Morawiecki zdradził, co przewiduje jego Nowy Polski Ład. „Dotyczą wielu dziedzin życia społecznego i gospodarczego”

Premier Mateusz Morawiecki chce by Unia ingerowała w wewnętrzne sprawy Białorusi . / foto: PAP
Premier Mateusz Morawiecki/ foto: PAP

„Nowy polski ład” to nasz plan na czas po pandemii, który zakłada powrót na ścieżkę wzrostu dzięki inwestycjom m.in. państwowym i samorządowym – napisał we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Premier zapowiedział przedstawienie propozycji dotyczących życia społecznego i gospodarczego.

„+Nowy polski ład+ to nasz plan na czas po pandemii, w którym będą przedstawione przede wszystkim zamierzenia i propozycje dotyczące wielu dziedzin życia społecznego i gospodarczego” – napisał premier Mateusz Morawiecki na Facebooku.

„Chcemy go jak najlepiej zaadoptować do rzeczywistości, w której przedsiębiorcy boją się inwestować. Chciałbym, aby w to miejsce weszły inwestycje państwowe i samorządowe” – podkreślił szef rządu.

Czyli kierunek jeden – coraz więcej państwa, coraz mniej prywatnych i obywatelskich inicjatyw. Witajcie w „nowej rzeczywistości”.

Źródło: PAP

82 KOMENTARZE

 1. Nie tak dawno temu byłem przekonany, że nie może istnieć nic gorszego od PO i Tuska. Obecny premier szybko mi pokazał jak bardzo się myliłem…

 2. Czyli powrót do PRL. Az w głowie się nie mieści, że historyk Morawiecki taki brednie plecie. Co on na studiach robił skoro on nie wie, że PRL upadł przez nadmiar państwa w gospodarce. Kto mu dał tytuł ukończenia studiów? Jak mamy takich lekarzy jak historyków to mamy dramat!!!

 3. Chyba nikt nie miał wątpliwości, ze ten historyk najpierw na stołku doradcy Tuska teraz premiera będzie realizował to co mówił u Sowy, a znamy tylko niewielki fragment taśm. Słup ludzi od NWO wykonuje plan zniszczenia Polski ale nie uda mu się jeśli naród przestanie się bać wykreowanego na bestię wirusa.Nie daliśmy się Stalinowi nie damy rządzącym szujom.

 4. Dlaczego z takim opóźnieniem pojawiają się wypowiedzi ??? Dziwne . No ale dobrze , że ludzie mają swoje zdanie o wolności . Epidemia epidemią ale pod płaszczykiem tej epidemii grypy robią rządy swoje interesy ! Ludzie to nie barany ! Politycy widać tak jak wciskają nam ciemnotę .

 5. Kto był wyrobnikiem u Goldman&Suchs?
  Kto sprowadził do Polski GP Morgan?
  Kto wpuścił, ogłaszając to jako sukces Microsoft z serwerami dla europejskiej chmury, i po co?

  Kogo się teraz by wstydziła Kornel?

 6. Autor największego burdelu w dziejach Polski zrobi nam Nowy Ład.

  Kiedyś lekarze mieli złotą maksymę – „przede wszystkim nie szkodzić”!

  I komu to przeszkadzało!?

 7. … a ponieważ Polska jest zadłużona w bankach światowych, własność państwowa zostanie odebrana przez finansjerę. Dokładnie taki jest plan elit światowych i nowego porządku świata. Staniemy się niewolnikami, którzy nie będą mieli NIC.

 8. Wszystko jak zapisano w Pacta Masonica z 1967. Gospodarką steruje państwo, a państwem sterują megakorporacje, megakoncerny, banki i masoni

 9. Znowu będzie czarował. Pamiętamy z sukcesem zrealizowane plany produkcji promów w polskich stoczniach, wspaniałe i nowoczesne samochody elektryczne, no i niezliczone ilości tanich mieszkań dla każdego….
  Super, już się nie mogę doczekać kolejnych wspaniałych projektów )==o

Comments are closed.