Wściekłe zmieniają barwy. Lempart grozi urzędnikom: „Będziemy cię ścigać tak długo, że nic innego ze swojego życia nie będziesz pamiętał” [VIDEO]

tzw. Strajk Kobiet/Fot. screen Facebook
tzw. Strajk Kobiet/Fot. screen Facebook

W nocy rządzący opublikowali w końcu wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 22 października dotyczący aborcji eugenicznej. Termin publikacji minął jednak 2 listopada 2020 roku. Niemal od razu wywołało to reakcję wściekłych feministek. Przedstawicielki tzw. Strajku Kobiet zorganizowały jeszcze bardziej niż zwykle groteskową konferencję prasową.

Aktywistki tzw. Strajku Kobiet tym razem zmieniły barwy. Przewiązały bowiem twarze zielonymi chustami z napisem „Strajk Kobiet. Aborcja – legalna, bezpieczna, darmowa”. Kolor miał nawiązywać do protestów feministek w Argentynie.

Twarze, tzw. Strajku Kobiet – Marta Lempart i Klementyna Suchanow – zapowiadały protest przed budynkiem Trybunału Konstytucyjnego. – Spotykamy się o 18.30 na ulicy Szucha, pod czymś, co kiedyś było Trybunałem Konstytucyjnym – grzmiały feministki.

Suchanow stwierdziła, że publikację wyroku TK wściekłe „odbierają jako totalną potwarz”. – Zgotujemy wam piekło. Nie podarujemy tego – grzmiała.

Podczas manifestacji Marta Lempart groziła urzędnikom Kancelarii Premiera. – Kto będzie frajerem, który opublikuje wyrok? Będziemy cię ścigać tak długo, że nic innego ze swojego życia nie będziesz pamiętał – krzyczała.

Źródła: Twitter/Facebook

43 KOMENTARZE

 1. Tylko PO wraz z Konfederacja,dwie partie liberalne uczynia z Polski raj!! oby nie bolszewicki raj-GULAG!!!!
  Uwierzmy Rodacy w tej sojusz a wszyscy bedziemy szczesliwi. Pan wicepremier Mikke nam to zapewni.

 2. To już nie są „Radą Tymczasową”? Kiedy się tak przedstawiały, to niemal się czuło, że rewolucja nie na żarty i, że ukazująca się postać Róży Luksemburg to nie hologram.

 3. jeżeli już to aborcja powinna być płatna. może to by zniechęciło do zabijania nienarodzonych i byłyby pieniądze na 500+

 4. nic tylko tą samobieżną górę sadła rozebrać do rosołu, oblać smoła, wytarzać w pierzu i odesłać do kibucu na pustyni Negew do zleceniodawców…

 5. Srom przyprowadził Miszczak do szczepienia.
  (Nie, nie, pan Edzio swojej płci nie zmienia!
  Swoją kochankę, która jest aktorką,
  Sam przyprowadził razem z Jandy sforką.)
  „Promocja szczepień!” Jednak kamer brak…
  Tajna promocja? Tajna, i to jak!

  Za to gdzieś w śląskich lasach są kamery
  TVN-owskie… Niech polskie Hitlery
  Tam urodziny spróbują świętować,
  TVN-mani będą ich filmować!
  Jeden grom, jeden informacji błysk,
  Jak „sr. ajku kobiet” symbol – „czysty” zysk…

 6. Mam obawy, ze reżim Kaczafiego, schwyta czołową lampucerę i Kaczafi osobiście przypiecze ją żywym ogniem w jakiejś opuszczonej stodółce podlaskiej, jak Kmicic Kuklinowskiego; ma babsko powody, żeby atakować w obronie swojej niewinności !

 7. Do zwierzyny się strzela. Kiedyś częściej, ale i dziś – dla sportu. Ich dusze nie są „regeneracji” karmicznej. Zostaną anihilowane.

 8. Te baby są głupsze niż ustawa przewiduje!
  Przedsiębiorcy się buntują, a PiS nie mając pomysłu jak wyjść z twarzą z tej sytuacji to odpala strajk „babonów”. A one zamiast siedzieć cicho i wspierać przedsiębiorców to wspierają PiS 🤣😂🤣😂
  Jednak Kaczyński to wytrawny polityk 👏👏👏👏

Comments are closed.