Sommer: Czy Kaczyński obwini premiera? Kiedy powróci Jaszczur? [VIDEO]

Foto: Tomasz Sommer Extra

Dr Tomasz Sommer odpowiadał na pytania czytelników i widzów „Najwyższego Czasu!”. Internauci pytali redaktora naczelnego m.in. o to, czy Kaczyński zrzuci winę za lockdown i śmierci na premiera Mateusza Morawieckiego.

Dr Tomasz Sommer jak co tydzień odpowiadał na pytania naszych widzów i czytelników. Redaktor naczelny w trakcie audycji na żywo był pytany m.in. o ostatnie wydarzenia wokół Trybunału Konstytucyjnego i Strajku Kobiet Marty Lempart.

Jeden z czytelników spytał, czy większym zagrożeniem jest dziś koronawirus czy „skrajnie prawicowi ultranacjonalistyczni faszyzujący biali heteroseksualni suprematyści neonaziści”. Dr Sommer z przymrużeniem oka odpowiedział, że oczywiście ci drudzy.

Czytelnicy pytali też, czy aktor Wojciech Olszanski zostanie jeszcze raz zaproszony do programu. Redaktor naczelny wskazał, że audycja cieszyła się sporym zainteresowaniem i zapewne zostanie ponownie zaproszony.

Co więcej, nazwisko porywczego aktora sprawiło, że YouTube „zdemonetyzował” program. Jednak po odwołaniu się, cenzorzy uznali, że audycja faktycznie nie narusza zasad.

Inny czytelnik pytał o przepychanki w czeskim sejmie. Dr Sommer stwierdził, że Czesi walczą jak w trakcie II wojny światowej – czyli tak aby specjalnie wiele nie wywalczyć, ale jest to czasami skuteczne.

Dr Sommer poinformował, że w przyszłym tygodniu zaprosi do audycji Rafała Ziemkiewicza.

Redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” został zapytany też o głosowanie na opcję „antydziaderską”. Dr Sommer wskazał, że jeśli lockdowny Niedzielskiego, Morawieckiego i Horbana potrwają dłużej, to niedługo i tak dziadersów nie będzie – wszak grupą najbardziej narażoną na śmierć są dziś mężczyźni powyżej 65-roku życia.

Redaktor spodziewa się również tego, że gdy zajdzie potrzeba to Jarosław Kaczyński zrobi z Morawieckiego kozła ofiarnego. Wszak można łatwo z niego zrobić „agenta Tuska”.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

6 KOMENTARZE

  1. Panie Sommer będzie raczej odwrotnie. To Mateusz i jego mocodawcy zrobią kozła ofiarnego ze starego dziadygi. Szeregi Partii zostaną oczyszczone z „elementów niepewnych” i zjednoczony naród raźnym krokiem wkroczy w „nową normalność.

  2. sadze że jest to kwestia czy morawiecki jest u kaczynskiego czy odwrotnie prywatnie sadze ze kaczynski to teraz gadajaca głowa i poza tym niewiele moze

  3. Problemem jest tchórzostwo posłów Konfederacji, lansujących się jako patrioci. Ich manierę powtarza nawet Najwyższy Czas. Otóż oskarża się „onych”, czasami „rząd” lub „pis”.
    Dlaczego poseł, powiedzmy Bosak, nie oskarży imiennie Morawieckiego z Niedzielskim o zbrodnie ludobójstwa? Wyraźnie powiedzieć przed kamerami – ten i ten to mordercy, zdrajcy, dywersanci. Żądam aresztowania ich i osądzenia.

  4. Co do Ziemkiewicza warto uprzedzić słuchaczy, że typ był wyrobnikiem, ulubieńcem Sakiewicza = kaczora. Ich szmatławiec ogłaszał Ludzi Roku, uhonorowali m.in. Kaczyńskiego, Morawieckiego, Sikorskiego itp.itd.

Comments are closed.