córka Pawła Królikowskiego
Julia Królikowska/ Fot.Instagram
REKLAMA

Julia, córka Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, nie zagościła na długo w rodzinnym „biznesie”. Dziewczyna zrezygnowała z aktorstwa i postanowiła zostać lekarzem. Właśnie otrzymała szczepionkę na COVID-19.

Julia Królikowska – jako mała dziewczynka – występowała razem ze swoją mamą, Małgorzatą, w znanej wszystkim produkcji „Klan”. Dziewczynie, jak się okazuje, nie śniła się jednak kariera aktorska, co w przypadku rodziny Królikowskich może dziwić. W końcu aktorem był nie tylko zmarły na początku zeszłego roku ojciec, Paweł Królikowski, lecz także jej mama, bracia a także wujostwo.

Julia zapragnęła pójść na studia medyczne i zostać lekarzem. Właśnie odbywa obowiązkowe praktyki w szpitalu, co sprawia, że codziennie narażona jest na kontakt z zakażonymi.

REKLAMA

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Królikowska (@authentic_julga)

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

„Ma styczność, nawet dopuszczają ją do konkretnych zabiegów podczas praktyk w szpitalu. Jest też wolontariuszką, dostarcza jedzenie seniorom” – powiedziała w rozmowie z Faktem Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Z uwagi na stały kontakt z pacjentami szpitala Julia została zaszczepiona na COVID-19. Swoich „fanów” poinformowała o tym na Instagramie.

córka Pawła Królikowskiego
Julia Królikowska szczepionka/ Fot.Instagram
REKLAMA