Kolejna ofiara szczepionki. Zmarł 25 minut po przyjęciu preparatu przeciw COVID-19

Szczepionka. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: pixabay
Szczepionka. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Urzędnicy służby zdrowia potwierdzili w poniedziałek, że w Nowym Jorku zmarł 70-letni mężczyzna wkrótce po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID-19.

Jak poinformował komisarz ds. Zdrowia stanu Nowy Jork Howard Zucker mężczyzna upadł, opuszczając w niedzielę ośrodek szczepień w Hudson Yards. Stało się to ok. 25 minut po tym, kiedy otrzymał zastrzyk. Nie zauważono u niego żadnych oznak reakcji alergicznej.

„Ochrona i ratownicy rzucili się w jego stronę w ciągu kilku sekund, jednak mężczyzna zmarł wkrótce lokalnym szpitalu” – cytuje Zuckera lokalna telewizja News 10.

Przedstawiciele nowojorskiej straży pożarnej (FDNY) stwierdzili, że mężczyzna został zabrany do szpitala w niedzielę tuż przed godz. 11 rano.

Zgon 25 minut po zaszczepieniu

Jak wyjaśnił Zucker do incydentu doszło około 25 minut po zaszczepieniu mężczyzny, po wymaganym 15-minutowym okresie obserwacji.

„Nie wykazywał żadnych niepożądanych reakcji ani żadnych objawów zaniepokojenia. Wstępne oznaki wskazują, że mężczyzna nie miał żadnej reakcji alergicznej na szczepionkę” – dodał komisarz.

Argumentował, że i on sam i inni eksperci ds. zdrowia publicznego zgadzają się, że szczepionka przeciwko koronawirusowi jest bezpieczna.

„Zachęcam wszystkich kwalifikujących się nowojorczyków do zaszczepienia się” – apelował Zucker.

Źródło: PAP/NCzas

32 KOMENTARZE

 1. Pani Jadzia z Tarnowa na 20 minut przed swoją śmiercią wypiła herbatę z cytryną. Trzeba zakazać tego śmiertelnego napoju. #stopherbacie

 2. Nie miał żadnych reakcji alergicznych, zmarł w 25 min, po przyjęciu szczepionki.
  A żydowski sutener, jak gdyby nigdy nic, wabi kolejne ofiary do swojej morderczej nory.

 3. ,,szczepionka” jest bardzo zdrowa,rekomenduje się i zaleca się wyszczepienie wszystkich zachęcających do wyszczepień,-włącznie z rodzinami.

  „Zachęcam wszystkich kwalifikujących się nowojorczyków do zaszczepienia się” – apelował Zucker.

 4. Giń , przepadnij i oto chodzi. To przecież nie szczepionka, badania jeszcze trwają do 2023 roku. A zejścia no tak ma być, jak to powiedział szef Pfizera. 10%, 10%. Badania jak na razie były na grupie wiekowej od 18-49, więc może być i 50%. Biznes się kręci.W Polsce będziemy mieli amantadynę politycy się leczą, jest nadzieja?

 5. Posłuchaj koniecznie co mówi prof. Dolores Cahill.
  Szczepionka nie zawiera wirusa, ale mRNA i programuje komórki ludzkie do produkcji obcego białka – wirusa.
  Będą 3 fale reakcji po szczepionce. Dwie pierwsze fale po dwóch dawkach szczepionki (w większości z małymi objawami tzw anafilaktycznymi) wprowadzą układ odpornościowy w stan chronicznej alergicznej choroby i

 6. trzecia fala będzie katastrofalna – po ponownym kontakcie z wirusem układ immunologiczny będzie atakował i niszczył twoje komórki, bo one zawierają i produkują białko wirusa!! I ta reakcja już nie będzie możliwa do zatrzymania.
  Po około tygodniu w wyniku uszkodzenia organów nastąpi śmierć. Szukaj „Brilliant Professor Explains How Coronavirus ‚Vaccines’ Kill With mRNA „

 7. Mają starannie wszystko obliczone 15 i nic się nie zdarzy , a powyżej to już nie ich wina . Powiedzą ,że był już stary i nikt nie odpowiada.

 8. Kiedyś zgony tłumaczono kowidem i chorobami współistniejącymi, teraz jak ktoś kojtnie to nie przez szczepienie, a przez wiek i choroby współisniejące. Nie pojmuję, że są w naszym kraju dzbany, które wierzą w bezpieczeństwo tego specyfiku. Trutka sprawia, że organizm wytwarza białko, które niszczy sam organizm, tego już nie da się zahamować. Poczytajcie ludzie, zamiast myślących nazywać szurami!

 9. Jak starzy ludzie umierali z powodu nCoV-2 całymi DPS’ami, to modna była haggada „no cóż, starzy, słabi, schorowani…, kto jak nie oni powinni umierać?”. Dziś, jak ktoś z tej „półki” umrze po covid’owym zaszczepieniu, to już nie umiera dlatego, że „stary, słaby, schorowany i już dawno powinien umrzeć”, tylko „szczepionka go zabiła” i to dokładnie tak samo, jak Maksymiliana Kolbego zabił dożylny zastrzyk fenolu.

  • Test jest prosty – czy dana osoba mogłaby jeszcze żyć choć 3 m-ce bez szczepionki?
   Ten pan chodził samodzielnie, więc była bardzo duża na to szansa.
   Zamiast puszczać w eter takie bzdety, zamilcz następnym razem.
   A szczepienie (tzn. presja na) tymi preparatami osób schorowanych czy w podeszłym wieku to po prostu zbrodnia.

Comments are closed.