Tłusty Czwartek
Obrazek Ilustracyjny/ Fot.Instagaram
REKLAMA

Z okazji zbliżającego się ulubionego dnia wszystkich łasuchów, sieć sklepów Biedronka przygotowała dla swoich klientów specjalną niespodziankę. Okazuje się bowiem, że w Tłusty Czwartek w sklepie będzie można otrzymać aż 4 donuty w prezencie!

Tłusty Czwartek to z pewnością jedno z ulubionych świąt wszystkich łasuchów. Jest to jeden z niewielu dni w roku, w którym z pewnością tylko nieliczni żałują sobie kalorii. Sieć sklepów Biedronka postanowiła w tym roku dodatkowo umilić swoim klientom ten wyjątkowy dzień, oferując im aż 4 darmowe pączki.

Aby otrzymać darmowe donuty trzeba spełnić tylko jeden mały warunek, który biorąc pod uwagę fak, że przeciętny Polak zjada w Tłusty Czwartek więcej pączków niż przez cały rok, nie jest takim trudnym do wykonania.

REKLAMA

Promocja jest prosta – 10 i 11 lutego 2021 roku trzeba kupić w sieciówce 8 pączków, wtedy kolejne 4, te tańsze, zostaną dodane do rachunku, jednak nie zostanie naliczona za nie opłata.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Wybór jest naprawdę spory. Znajdziecie tam pączki Wedla w następujących odsłonach: tradycyjny donut, z polewą kakaową, z lukrem i posypką z ciastek, nadziewany z lukrem oraz (dostępny tylko w niektórych Biedronkach) donut z dodatkiem Haribo Chamallows.

REKLAMA