Irański duchowny: „Nie szczepcie się, bo zostaniecie gejami”

Obrazek ilustracyjny. Foto: Twitter Pfizer
Obrazek ilustracyjny. Foto: Twitter Pfizer
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

„Irański duchowny reżimu w świętym mieście Kom wygłosił we wtorek homofobiczną tyradę przeciwko osobom zaszczepionym na COVID-19, twierdząc, że stają się gejami po otrzymaniu szczepionki” – podaje „The Jerusalem Post”.

Kuriozalne informacje na temat szczepionki przeciwko SARS CoV-2 szerzy w Iranie – według izraelskiego dziennika – Ajatollah Abbas Tabrizian.

„Nie zbliżajcie się do tych, którzy otrzymali szczepionkę COVID. Stali się homoseksualistami” – miał napisać duchowny w mediach społecznościowych, gdzie ma prawie 210 tys. obserwujących.

„Właściwie jego celem szerzenia bzdur jest próba wystraszenia ludzi przed zaszczepieniem, podczas gdy przywódca reżimu i inni urzędnicy otrzymali Pfizera i nie podają preparatu ludziom pod pretekstem, braku zaufania do Zachodu” – powiedziała w niedzielę „The Jerusalem Post” Sheina Vojoudi, irańska dysydentka, która uciekła z Islamskiej Republiki Iranu z powodu represji.

Szczepionki przygotowane w przyspieszonym trybie na całym świecie wybudzają sporo obaw i kontrowersji. Wątpliwości dotyczą jednak kwestii medycznych, ale widać, są i tacy, których mocno ponosi wyobraźnia.

Jedni sądzą, że w ampułkach kryją się legendarne czipy, a w Iranie duchowny uważa, że przyjęcie preparatu zmienia orientację seksualną.

Homoseksualiści w Iranie nie mają najlżejszego życia. „Reżim irański stracił 4000 do 6000 gejów i lesbijek od czasu rewolucji w Iranie w 1979 roku” według brytyjskich depesz WikiLeaks opublikowanych w 2008 roku.

Źródło: „The Jerusalem Post”, NCzas.com

17 KOMENTARZE

 1. No to co? Jakiś protest wściekłych feministek i tęczowych? Obrzucą czymś jakiś meczet? Nieee, bo takie coś by musiał powiedzieć katolicki duchowny, tylko wtedy się tchórze aktywują. Sam Senny Joe Biden by przyjechał, żeby delikwenta skrytykować, ale na miejscu zapomniałby w jakim celu się tu znalazł.

  • feministki nie odważą się ruszyć meczetu bo pewnie boją się, ale absurdem jest, że feministki bronią muzułmanów, gdzie kobieta nie ma wiele do gadania. Czyli feministki nie walczą o godność kobiet, ale po prostu wspierają globalistów lewackich, którzy chcą przemiany kulturowej, narodowej, religijnej i popierają masową imigrację w celu wymieszania ludności.

 2. Iran , rzeczywista strefa wolna od LGBT.
  Gdzie jest ten odważny Bart Staszewski ze swoimi tabliczkami pod nazwami miejscowości?
  Kupię mu bilet w tamtą stronę:-)

 3. Coś w tym jest
  zwłaszcza że te syjonistyczne korporacje jak Pfizer popierają satanistyczne zboczone LGBTQ
  Niektórzy już zostali zwłokami między innymi Tiffany Dover

 4. Szczepionki petzfer i moderna byly testowane uzywajac komorek z aborcjonowanych plodow a szczepinka astera zeneka wrecz zawiera komórki z aborcjonowanych plodow sa to wystarczajace dowody dla osoby wierzacej zeby sie nie szczepic.

 5. Posłuchaj koniecznie co mówi prof. Dolores Cahill.
  Szczepionka nie zawiera wirusa, ale mRNA i programuje komórki ludzkie do produkcji obcego białka – wirusa.
  Będą 3 fale reakcji po szczepionce. Dwie pierwsze fale po dwóch dawkach szczepionki (w większości z małymi objawami tzw anafilaktycznymi) wprowadzą układ odpornościowy w stan chronicznej alergicznej choroby i trzecia

 6. Skład produktu mRNA , który jest oferowany na rynku , odbiega od składu w czasie badań.To fakt. Produkt mRNA ma służyć deformacji ludzkiego DNA i transhumanizacji ludzi przy pomocy nanoczipów i sieci 5G, co jest w oficjalnych dokumentach agendy 2030, a nie ochronie zdrowia. Niestety, to nie są legendarne czipy , tylko autentyczne.

 7. fala będzie katastrofalna – po ponownym kontakcie z wirusem układ immunologiczny będzie atakował i niszczył twoje komórki, bo one zawierają i produkują białko wirusa!! I ta reakcja już nie będzie możliwa do zatrzymania.
  Po około tygodniu w wyniku uszkodzenia organów nastąpi śmierć. Szukaj „Brilliant Professor Explains How Coronavirus ‚Vaccines’ Kill With mRNA „

 8. W tym wszystkim to największą, diaboliczną wyobraźnią wykazali się twórcy Agenda 2030 i Wielkiego Resetu . Dywagacje o tym co się stanie po przyjęciu preparatu Pfizer są tylko odpryskiem tego samego.

 9. ciekawe co na to Lewica i KO, Lempart, UE, ONZ, Biden, i reszta lewactwa na to. A przede wszystkim ciekawe co na to tzw. strajk kobiet, czy odważy się ruszyć meczet i narysować błyskawicę?

Comments are closed.