Brutalność policji. Funkcjonariusze siłą wyrzucili pracownika z otwartej restauracji [VIDEO]

Funkcjonariusze siłą wyrzucili pracownika z otwartej restauracji. Foto: print screen
Funkcjonariusze siłą wyrzucili pracownika z otwartej restauracji. Foto: print screen
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

„Wczoraj policja używała siły wobec naszych pracowników i wyrzucała ich z lokalu czyli z miejsca pracy siłą na ulice” – informuje na FB Maciej Adamski – właściciel lokalu w Legionowie. Udało nam się dotrzeć do nagrań z tego zdarzenia.

Restauracja pana Macieja otworzyła się, jednak działała na zasadzie zatrudniania testerów smaku. Tak więc ludzie, którzy przychodzili tam zjeść, byli pracownikami, a nie klientami.

Policjanci, a także panie z sanepidu, którzy przyszli na miejsce zupełnie nie zważali na ten fakt.

Pracownicy testujący dania pokazywali funkcjonariuszom swoje umowy, a ci nie potrafili wykazać w nich żadnych błędów, a mimo to kontynuowali interwencję.

Osoby zatrudnione do testowania smaku potraw traktowali jak klientów łamiących restrykcje reżimu covidowego.

Jednego z pracowników, który, jak się dowiedzieliśmy, jest bliskim przyjacielem pana Macieja, policjanci siłą wyrzucili z lokalu. Mężczyzna najprawdopodobniej będzie się w tej sprawie odwoływał do sądu.

Sprawy nie zamierza tak zostawić również właściciel lokalu, który także zapowiada podjęcie kroków prawnych.

Na nieszczęście policjantów cała sytuacja została zarejestrowana:

35 KOMENTARZE

 1. Legionowo to jakaś metropolia wielka nie jest. Na początek proces cywilny i ostracyzm społeczny powinien pisiej milicji i sanepidowi przemówić do rozsądku.

 2. Piszcie prawdę. To była milicja i niczego innego w Polsce od II WŚ nie było.
  Zapamiętaj MILICJA czyli siepacze Kaczyńskiego i spółki. Spadkobiercy ZOMO i tych co mordowali ludzi, którzy ośmielili postawić się władzy.
  To, że na mundurkach i samochodach napisali sobie Policja nie znaczy, że nią są. Kim zatem są?
  Są bandytami PiSu i Kaczyńskiego, nie jest to podobne do SS i NSDAP Hitlera?

 3. Za chwile u pana Macieja bedzie dziupla z narkotykami dla polowy Warszawy. Restauracja byla przykrywka do handlu. A testerzy utrudniali wykonywanie czynnosci sluzbowych i napewno beda mieli sprawe, a moze pobicie dzielnych milicjantow cialem.

 4. stały się zbrojną bojówką Kaczyńskiego i PiSu.
  Stały się zbrodniczą organizacją jak nie przymierzając SS.

  Polaku tolerując to co robi dyktator Kaczyński, wraz ze swoją zbrodniczą organizacją, jesteś współwinny temu co oni wyprawiają. Przecież ich wybrałeś i nic nie robisz, żeby ich od władzy odsunąć.
  Polaku, w jakiej Polsce będą mieszkać Twoje dzieci i wnuki?
  To zależy od Ciebie!

 5. zbrodniczej organizacji.
  My to już znamy, tak zbrodniarze tłumaczyli się w Norymberdze.
  Pamiętajcie funkcjonariusze, czas rozliczeń może nadejść szybciej niż się spodziewacie.
  Nie będzie pseudo prawa, niby sądów, grubych kresek, będzie tylko sprawiedliwość.
  Jak myślicie, jaka przyszłość was czeka?

 6. b>służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia…
  …Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej.
  Piękne ślubowanie, żeby tylko to cholerne ZOMO i Milicja chciały go dotrzymać.

 7. 2. Policjant obowiązany jest odmówić wykonania rozkazu lub polecenia przełożonego, a także polecenia prokuratora, organu administracji państwowej lub samorządu terytorialnego, jeśli wykonanie rozkazu lub polecenia łączyłoby się z popełnieniem przestępstwa.
  3. O odmowie wykonania rozkazu lub polecenia, o których mowa w ust. 2, policjant powinien zameldować Komendantowi Głównemu Policji z pominięciem drogi służbowej.

 8. Kim on jest ? Jak się nazywa ? Policjant jest po to by służyć narodowi. Tylko i aż. A mityczne „utrudnianie” … upublicznić wizerunek. I niech dalej służy niczym kundel w poczuciu spełnionego obowiązku. To Wy im płacicie. Nie Morawiecki i nie tzw.rząd.

 9. Otwierać, nie bać się, wyłączyć tv, zdjąć maski, głowy do góry. Koniec tego bandyckiego reżimu morawieckiego

 10. Milicja anty-obywatelska, niedługo gaz będą wrzucać do restauracji albo strzelać. Trzeba walczyć z niesprawiedliwością.

 11. Ale szczujnia tutaj. Nie widzicie ze to dziala na krotka mete?
  Zanim mikkistow do wladzy dopuszcza to ten szachraj bedzie juz w piekle sie smazyl.

 12. Wynająć modeli, porobić zdjęcia w czapkach policyjnych i maskach. Nie muszą być zdjęcia prawdziwych milicjantów. 10-15 fotek na kartce i wieszamy na szybach koło wejścia w każdym lokalu z napisem „Tych klientów nie obsługujemy”. Ewentualnie na drzwiach. Chodzi o wydźwięk społeczny. Przechodnie jak będą przechodzić na bank się temu przyjrzą. A jak mundurowi wpadną z wizyta to będzie ich trafiać bo będą myśleli, że to prawdziwe.

  • Później udostępnić plik w sieci. Niech drukuje i nakleja gdzie się da np. na słupach ogłoszeniowych. Ma być widoczne na każdym kroku. To się nazywa presja społeczna. „Bezsensowny opór nabiera sensu gdy jest stały”

 13. Pokazywać ich ryje! Kiedyś ten cyrk się skończy i taka pani z sanepidu lub policjant będą chcieli wyjść do restauracji. Zapamiętać ich i wywalać na zbity pysk pod byle pretekstem.

 14. nie liczcie na koniec plandemii. Wszystko idzie z planem i nie zatrzyma się samo.
  Oni wykonują polecenia globalnych super elit. To jest piramida. Obserwujcie funkcjonariuszy w swoim rejonie.

Comments are closed.