Spełnia się marzenie lewicowych obłąkańców. Młodzi i zdrowi nielegalni imigranci z czterogwiazdkowego hotelu szczepieni przed seniorami

Sadiq Khan, burmistrz Londynu uważa, że najpierw trzeba szczepić murzynów, Azjatów i inne mniejszości etniczne. W Londynie przed seniorami Brytyjczykami zaszczepiono 400 nielegalnych imigrantów. Zdjęcie: . EPA/VICKIE FLORES Dostawca: PAP/EPA.
Sadiq Khan, burmistrz Londynu uważa, że najpierw trzeba szczepić murzynów, Azjatów i inne mniejszości etniczne. W Londynie przed seniorami Brytyjczykami zaszczepiono 400 nielegalnych imigrantów. Zdjęcie: . EPA/VICKIE FLORES Dostawca: PAP/EPA.

Co najmniej 400 młodych nielegalnych imigrantów w Wielkiej Brytanii zostało zaszczepionych przed seniorami i osobami z grupy ryzyka. Cała akcja szczepień odbyła się czterogwiazdkowym hotelu, w którym są zakwaterowani.

O skandalu z preferencyjnym traktowaniu nielegalnych imigrantów poinformował dziennik „Daily Mail”.

Dziennikarze gazety dowiedzieli się, że 400 młodych, zdrowych nielegalnych imigrantów, zakwaterowanych w położonym niedaleko Lotniska Heathrow londyńskim czterogwiazdkowym hotelu Crowne Plaza otrzymało już pierwszą dawkę szczepionki.

Brytyjczycy choć dobrze sobie radzą nie zaszczepili jeszcze wszystkich seniorów i osób bardzo narażanych.

– Wczoraj w hotelu zostałem zaszczepiony Mieszka tu 400 migrantów i wszyscy zostaliśmy zaszczepieni. Nikt, kogo znam, nie odmówił – powiedział gazecie 20-kletni imigrant z Sudanu, który przedostał się do Anglii łodzią z Francji.

Grupa migrantów z Sudanu i Erytrei poinformowała, że ​​w hotelu odbyła się akcja „masowych szczepień”. 27-letni imigrant z Sudanu opowiada: „Szczepiono nas niezależnie od naszego wieku”.

– Nie musieliśmy płacić. Kazano nam stać w kolejce w hotelu. Nikt z nas nie chce złapać koronawirusa – powiedział. – To była pierwsza dawka. Nie wiem kto nas szczepił. Kolejną dawkę dostaniemy bliżej lata – dodał migrant.

Nielegalni imigranci nie tylko sa zakwaterowani w hotelu, w którym doba kosztuje 100 funtów, otrzymują darmowe posiłki, ale tez zostali zaszczepieni przed starszymi Brytyjczykami.

Co więcej, ci z którzy przybywają do Wielkiej Brytanii z jednego z 33 najbardziej „ryzykownych” krajów podlegają przymusowej 10-dniowej kwarantannie w jednym z wyznaczonych hoteli.

Jednym z nich jest położony niedaleko Crowne Plaza hotel Ibis. Za 10 dni w nim poddani kwarantannie musza zapłacić aż 1750 funtów, choć normalnie doba kosztuje około 80.

Nie wiadomo na razie kto podjął decyzje o tak preferencyjnym potraktowaniu nielegalnych imigrantów. Najprawdopodobniej londyńskie szefostwo NHS – publicznego funduszy zdrowia i władze Londynu. Lewicowe media i politycy wzywali do wcześniejszego szczepienia różnych mniejszości.

Pochodzący z rodziny pakistańskich imigrantów, lewicowy burmistrz Londynu Sadiq Khan wprost mówi, że wcześniej szczepione powinny być tzw osoby Bame – murzyni, Azjaci i przedstawiciele mniejszości etnicznych.

5 KOMENTARZE

  1. Akurat tu sie bym do kolejki nie pchala. Wole, zeby robic taki eksperyment na nielegalach. Po co tych dziadkow jeszcze jakimis szczepionkami meczyc?

Comments are closed.