Tylko dla zaszczepionych. Obywatel oznaczony kodem kreskowym. Izrael wzorem dla świata?

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: ABEL F. ROS | Qapta.es

Rząd Izraela zatwierdził w poniedziałek wieczorem otwarcie m.in. sklepów, targowisk i hoteli. W wydarzeniach kulturalnych uczestniczyć będą mogli jedynie ozdrowieńcy i osoby zaszczepione przeciw Covid-19. Tylko oni będą mogli także korzystać z siłowni czy basenów.

Aktualnie tworzona jest aplikacja i certyfikaty z kodami kreskowymi, które Izraelczycy będą mogli pobrać, by udowodnić, że zostali zaszczepieni lub przeszli Covid-19.

Jednocześnie podkreślono, że każdy, kto uzyska nieautoryzowany dostęp do miejsc i wydarzeń o ograniczonym dostępie, będzie podlegał surowej karze.

Izrael prowadzi w światowym wyścigu szczepień. Powyżej 3,9 miliona z 9,3 milionów Izraelczyków otrzymało już co najmniej jedną dawkę szczepionki, z czego 2,5 miliona – ponad jedna czwarta populacji – otrzymało obie wymagane dawki.

Niechęć do szczepień? Będzie ustawa

Wśród Izraelczyków poniżej 50. roku życia zauważalna jest niechęć do szczepień, w tym wśród nauczycieli, co skrytykował ostro minister zdrowia Juli Edelsztajn.

Izrael ma na to sposób. Edelsztajn oświadczył, że rząd stara się uchwalić ustawę, która będzie wymagała od wszystkich pracowników mających kontakt z wieloma osobami zaszczepienia się lub poddawania testom na obecność wirusa SARS-CoV-2 co dwa dni.

60 KOMENTARZE

 1. Izrealczycy sami sobie buduja oboz? To abstrakcja i dowod na fakt, ze brak edukacji (tu historycznej) to droga do upadku. Nie pamietaja holokaustu i oznaczania ludzi numerami? Szok!! Banda nieukow!!

 2. Proponuje by zaszczepieni szczepili sie dodatkowo jak beda spotykac sie z niezaszczepionymi.
  To wzmocni poczucie pewnosci u szczepionych.

 3. Każdy kod kreskowy ma na początku, w środku I na końcu po dwie cienkie czarne linie. Są to 3 pary linii o takim samym wyglądzie, co cyfra 6. Można to sprawdzić na każdym kodzie. 666.
  Apokalipsa św Jana 13. 15 I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

  • 16 On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

   17 I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.

   18 Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

   • Po hebrajsku 666 to www, cyfrę www czyli 666 zapisuje się po hebrajsku tak jak logo napoju Monster, podobnie do |||.

 4. Tak samo jak Chiny nakręciły spiralę i model walki z/o plandemie, tak Izrael będzie kreślił standardy postępowania wobec wyszczepiania zasobów naturalnych.

 5. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią;
  i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?
  I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.

 6. Czeska mikrobiolog Soňa Peková powiedziała:
  …że nie ma wystarczającego doświadczenia w medycynie ze szczepionkami modyfikowanymi genetycznie … jak szczepionki na koronawirusa.
  „Nie znamy ich długoterminowego profilu bezpieczeństwa. Nie bałbym się o wiele natychmiastowych efektów, ale takich, które mogą wystąpić za pięć do dziesięciu lat.
  Jeśli ktoś ma trzydzieści lat, może to być ryzyko. Nie zaszczepię się ”- powiedział mikrobiolog.

 7. Posłuchaj koniecznie co mówi prof. Dolores Cahill.
  Szczepionka nie zawiera wirusa, ale mRNA i programuje komórki ludzkie do produkcji obcego białka – wirusa.
  Będą 3 fale reakcji po szczepionce. Dwie pierwsze fale po dwóch dawkach szczepionki (w większości z małymi objawami tzw anafilaktycznymi) wprowadzą układ odpornościowy w stan chronicznej alergicznej choroby i trzecia fala

 8. będzie katastrofalna – po ponownym kontakcie z wirusem układ immunologiczny będzie atakował i niszczył twoje komórki, bo one zawierają i produkują białko wirusa!! I ta reakcja już nie będzie możliwa do zatrzymania.
  Po około tygodniu w wyniku uszkodzenia organów nastąpi śmierć. Szukaj „Brilliant Professor Explains How Coronavirus ‚Vaccines’ Kill With mRNA „

Comments are closed.