Kiedyś go tam zawiozą na dobicie? Miłoszewskiego z córką wycieczka do Amsterdamu po aborcję

Autor kryminałów Zygmunt Miłoszewski chełpi się, że ponieważ ma pieniądze, to może zorganizować swojej żonie, albo córce fajną wycieczkę do Amsterdamu, gdyby sobie chciały tam dokonać aborcji. Zdjęcie: PAP/Bartłomiej Zborowski
Autor kryminałów Zygmunt Miłoszewski chełpi się, że ponieważ ma pieniądze, to może zorganizować swojej żonie, albo córce fajną wycieczkę do Amsterdamu, gdyby sobie chciały tam dokonać aborcji. Zdjęcie: PAP/Bartłomiej Zborowski

Zygmunt Miłoszewski oznajmił, że przy okazji aborcji można sobie zrobić fajna wycieczkę. Jak się jest zamożnym jak on. Autor kryminałów ulał swych upławów myślowych na antenie TVN 24.

– Mnie tak naprawdę PiS nie dotyka, bo ja jestem zamożny – chełpił się w programie „Drugie Śniadanie Mistrzów” na antenie TVN24 Zygmunt Miłoszewski.

Autor kryminałów wypowiadając się na temat aborcji stwierdził, że przy okazji zabijania nienarodzonego dziecka można dla rodziny zorganizować fajna wycieczkę.

– Moje młodsze dziecko chodzi do prywatnej szkoły, żeby się nie uczyć bez przerwy o Janie Pawle II i o tym, że trzeba gonić geja – chwalił się Miłoszewski opowiadając jakieś brednie o nauce w szkołach dla jakichś tam „zwykłych dzieci”.

Gdyby moja żona lub córka były w niechcianej ciąży, to następnego dnia będziemy w hotelu w Amsterdamie i jeszcze zrobimy sobie z tego fajną wycieczkę po Europie – mówił.

Wypowiedź Miłoszewskiego obnaża nędze tych, którzy uważają się za polskie elity. On nie jest jakimś wyjątkiem. Ta pycha, poczucie wyższości, są bardzo typowe.

Miłoszewski chwali się jakie pieniądze zarobił, więc jego córka nie musi chodzić do szkół z jakimś tam „plebsem” i uczyć się tego samego co ów „plebs”. Ona posiądzie prawdziwą wiedzę i nie będzie gonić gejów.

Słowa Miłoszewskiego o aborcji były już zwyczajnie nikczemne. Można rozumieć tragedie kobiet, które czasami stają przed trudnymi, dramatycznymi wyborami. Szukają ucieczki od cierpienia i nie znajdują jej. Dla Miłoszewskiego, ponieważ ma pieniądze, wszystko jednak może być zabawą.

Co trzeba mieć we łbie i w sercu, by opowiadać, że się własną córkę zabierze na wycieczkę, by sobie aborcję zrobiła? Widzimy to: córka Miłoszewskiego idzie do ginekologa – usuwacza ciąż – rozbiera się, kładzie na fotelu, a Miłoszewski w tym czasie popija w knajpce nad amsterdamskim kanałem piwko i sprawdza czy się jakieś pochlebne recenzje jego książki ukazały. Po wszystkim szczęśliwa rodzinka kontynuuje wycieczkę. Idą na lody albo trawkę przypalić.

Może to nie on córce, ale kiedyś córka zorganizuje jemu wycieczkę do Amsterdamu? Kiedy będzie już stary, zdemenciały, kiedy nie bardzo będzie wiedział co się z nim dzieje i moczył pod siebie, zawiezie go do Holandii, by miłosiernie zabić. Miłoszewski doczeka się owego oświecenia, o którym mówił też w TVN 24.

Mimo sprawności w wymyślaniu historii i żonglowaniu słowami, Miłoszewski jest jednak pełnym pychy, pozbawionym elementarnej empatii prymitywem.

36 KOMENTARZE

 1. Akurat jako pisarz to ten pan jest średni. Na początku był dobry, ale jak się wybił to przestał szanować czytelnika, i sprzedaje mu chłam.

 2. Jeśli NFZ zajmie się refundowaniem skrobanek, a w Polsce będą już same „oświecone” Julki to jakie będą kolejki do lekarza?
  Styczeń 2022: chce pani usunąć? Zobaczmy- najbliższy wolny termin… grudzień 2023. Zapisać?

 3. Dzisiaj Środa Popielcowa, dobry dzień by modlic się o łaskę nawrócenia i opamiętania dla nieszczęsnego zamożnego parweniusza i jego rodziny.

 4. Pomysłowa reklama Urbana bis. Do dzisiaj nie miałem pojęcia o istnieniu owego „literata”. Nie wątpię w to, że teraz gawiedź popędzi do księgarń.

  • przynajmniej nie dali tytułu o jakiejś znanej istocie, o której jak Ty, też nie wiedziałem, że coś takiego istnieje

 5. Ten bajkopisarz traktuje swoją żonę i córkę jak wiadro na spermę jak się napełni to jedzie je wylać na gnojownik .I znowu można lać do środka współczuje żonie męża , a dla córki przesłanie … możesz się puszczać na lewo i prawo bo w razie ciąży to tatuś zawiezie cię do Amsterdamu tam cię wyskrobią , a przy okazji trochę pozwiedzasz .

  • On nie ma duszy jako takiej w Naszym pojęciu. To takie mięsno-tłuszczowe zombie, a te się już nie reinkarnują. Nie wszystkie dusze są nieśmiertelne – kończą się wraz ze swoją bezdusznością. Brak ewolucyjnych perspektyw.

 6. W wolnych chwilach od pisania może zacząć uczyć córkę, skoro świetna szkoła tego nie robi, ze dziewczynki nie zachodzą w ciąże od pylącego wiatru i że w XXI w są sposoby zapobiegania niechcianej ciąży, aborcja zapobieganiem nie jest.

 7. Jestem za tym aby dostęp do aborcji bez ograniczeń miały lewaczki (lub lewacy 🤣). Tylko wtedy ich geny nie będą transmitowane do następnego pokolenia.

  • I to powinno być Naszym nadrzędnym celem. Niech się skrobią nawet na koszt Państwa, czyli Nasz. Nawet święto bym ustanowił – „Dzień Wyskrobanych Lewaczek”. A My w tym dniu po kielichu ! :D

 8. To samo mówił kandydat Konfederacji na RPO. W przypadku gdy każda kobieta może wyjechać za granicę i jej legalnie dokonać, ten zakaz jest martwy.

  I tak, można po, lub przed, zrobić sobie wycieczkę.

   • Ale dlaczego boli? Gdzie czujesz ból w mojej wypowiedzi? Cieszy mnie, że kandydat Konfederacji miał takie same poglądy na tą sprawę co ja. A że NCzas już o tym zapomniał (lub krytykuje wybiórczo, jak… Wybiórcza) to przypominam. ;-)

   • Jeśli aborcja nie jest przestępstwem w Czechach czy Holandii to kobieta poddając się aborcji nie łamie prawa tych krajów a więc nie popełnia przestepstwa. Jesteś za tym by karać ludzi za postepowanie zgodne z prawem?

 9. Gdyby nie te fajerwerki elokwencji, to nie wiedziałbym, że taki ktoś chodzi po tym świecie.
  Dobrze, że nie czytam kryminałków.

Comments are closed.