Klepnięte. Hołownia ma w Sejmie swoje kółko złożone z niechcianych w KO

Szymon Hołownia prosi swych fanów o pieniądze. Zdjęcie: YT
Szymon Hołownia Zdjęcie: YT

Na stronie Sejmu w zakładce Kluby i koła zamieszczona została informacja o powstaniu koła poselskiego Polski 2050, które tworzą: Hanna Gill-Piątek, Joanna Mucha i Paulina Hennig-Kloska.

O złożeniu do marszałek Sejmu wniosku w sprawie rejestracji koła, posłanki poinformowały we wtorek przed południem na konferencji prasowej. Wyraziły nadzieję na szybką rejestrację, bo – jak podkreślały – koło daje większe możliwości reprezentowania osób popierających ruch.

Przejście Hennig-Kloski – wcześniej posłanki Nowoczesnej z klubu Koalicja Obywatelska – do Polski 2050 pozwoliło na złożenie wniosku o stworzenie koła poselskiego ruchu, gdyż koło w Sejmie musi liczyć minimum 3 osoby.

Hennig-Kloska należy do czworga osób, których dołączenie do ruchu Szymona Hołowni ogłoszono w poniedziałek. Oprócz trzech posłanek, reprezentantem Polski 2050 w parlamencie jest również senator Jacek Bury.

Hołownia wziął partyjne spady i… mu spadło. Fani niezadowoleni z politycznych transferów

Źródło: PAP

14 KOMENTARZE

  1. Przeciez z mordy widac ze to nastepny imbecyl. Polacy czy jestesmy juz bez honoru ze dajemy soba rzadzic imbecylami. Lach zawsze kochal wolnosc gdzie sie wam to podzialo no gdzie.

  2. Był Wałęsa, był Palikot, był Petru i były te baby z podwójnymi nazwiskami, których wymienić nie sposób…

    Teraz ta lalka Chucky…

    Co jeszcze bardziej absurdalnego może wydarzyć się w polskiej polityce?

  3. I co ??? Następni próżniacy będą mieli swoje biuro, pracownika biurowego i pieniądze z kasy państwa na utrzymanie tego. A te pieniądze mogłu by być użyte na służbę zdrowia !!!!

  4. Co dzbany -nie dociera do was, że ten żałosny Hołownia bije na łeb zasrańców z Konfederacji. Dalej będziecie się pruć, dziamgać, fanzolić, rozsmarowywać swoje durne myśli po ekranie? Nudząca się internetowa hołota bez pomysłu na cokolwiek.

Comments are closed.