Zmarła nagle po szczepieniu przeciw COVID-19. Lekarze nie łączą zgonu ze szczepionką

Szczepionka. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: pixabay
Szczepionka. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: pixabay
Prenumerata NCZ! z prezentem

78-letnia kobieta zmarła tuż po zaszczepieniu przeciw COVID-19. Lekarze nie łączą zgonu z podaniem preparatu Pfizera.

Do zdarzenia doszło w piątek 12 lutego w jednym z amerykańskich miast w stanie Kalifornia.

Tuż po podaniu szczepionki przeciw koronawirusowi 78-latka poinformowała, że zaczyna czuć się znacznie gorzej.

Chwilę później straciła przytomność. Lekarze przystąpili do reanimacji, ale życia kobiety nie udało się uratować.

Pojawiają się pytania, czy nagłą śmierć kobiety mogła spowodować szczepionka. Dr Michael Morris, regionalny dyrektor programu szczepień, dzień po zgonie oświadczył, że nic na to nie wskazuje.

Podkreśla się, że proces szczepień przebiegł zgodnie z procedurami i nie było żadnych przeciwwskazań do podania preparatu Pfizera.

Tragedia, która się wydarzyła, łączona jest z inną chorobą. Jak oświadczyła rodzina, 78-latka chorowała na serce.

Zaszczepiony został także jej 57-letni mąż. Oświadczył, że pomimo śmierci żony, zamierza przyjąć drugą dawkę szczepionki.

Źródło: nypost.com/NCzas.com

25 KOMENTARZE

  • masz żródło : NYPOST.com, w innych też było, ale zdjęli… przypadek jest prawdopodobnie prawdziwy, a słowa męża dodano, tak jak w odwrotnych okolicznościach- mąż umiera po szczepionce, a kobieta mówi,że jakby ożył to i tak wziąłby jeszcze raz…

 1. Umiejetnosc laczenia faktow to efekt posiadania inteligencji. Brak inteligencji uniemozliwia laczenie faktow. Oczywiscie przyczyna odmozdzenia moze byc korupcja.

  • I jak te trzy japońskie małpki Mizaru-Kizaru-Iwazaru: ”
   Nic nie widzę – Nic nie słyszę – Nic nie powiem”.

 2. Jeszcze raz, bo nie dotarło:
  1. Szczepienia są bezpieczne.
  2. Szczepienia są skuteczne.
  3. Nie ma żadnego związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy szczepieniami a zgonami, szczepieniami a autyzmem, szczepieniami i epidemiami, itd. (można się przyznać do jednego na milion, ale za to jakie korzyści niesamowite)
  4. Każdy kto twierdzi inaczej jest wariatem, foliarzem i świnią czyhającą na zdrowie i życie niewiniątek.
  Powtórz!!!
  … i do gabloty.

 3. śmierć nie była spowodowana „szczepionką” tylko najpewniej nastąpiła na skutek poddania staruszki „eksperymentalnej terapii genowej”. Póki co nie ma jeszcze opracowanej i zatwierdzonej „szczepionki” na tą przypadłość (tak jak rozumiemy definicje szczepionki), może kiedyś będzie tak jak jest ze szczepionkami na grypę/gruźlicę/itp. Dziś nazywa się „szczepionką” coś co nią nie jest – brzmi to zdecydowanie lepiej i uspakajająco dla szczepionej gawiedzi.

 4. W Arizonie facet po szczepieniu wsiadł w samochód i w drodze do domu zginął w pod kołami tira. Ponieważ kierowca tira nie był zaszczepiony uznano, że ten wypadek nie miał nic wspólnego ze szczepieniem.

 5. Sam Pfizer mówił, że zgony są zgodne z oczekiwaniami. Zabójca Gates włozył miliardy w preparaty by zrealizować swoją chorą ideę przetrzebienia ludności. Pfizer wyszedł na przeciw oczekiwaniom i zrealizował zamówienie gatesa. Gates=Mengele, akcja podawania preparatu GMO=Holokaust XXIw.

 6. Następnym razem powinni wkluc igle i poczekac 10 minut zanim podadza szczepionke wtedy bedzie gwaeanvja na bank ze to nie szczepionka byla powodem a np reakcja psychosomatyczna.

 7. Hej redaktorzy!!! Może byście tak sprawdziliście ile osób zmarło po przyjęciu szczepionki.
  Ja dotarłem do plotki że 55. Ale nie potrafię tego sprawdzić. Wy możecie, więc ruszcie z łaski swojej dostojne cztery litery.

 8. No no… 57-letni mąż 78-letniej zmarłej kobiety… no nic dziwnego, tego gościa nic nie zabije. Śmiało może brać drugą dawkę.

 9. „mąż…oświadczył, że pomimo śmierci żony, zamierza przyjąć drugą dawkę szczepionki…

  -Mój najlepszy przyjaciel uciekł wczoraj z moja żoną…
  -niebywałe, od kiedy jest twoim najlepszym przyjacielem?
  -do wczoraj…”

  Mój najlepszy przyjaciel – szczepionka,,,

Comments are closed.