Lewandowski odniósł się do zwolnienia Brzęczka. „To nie zmierzało w dobrym kierunku”

Robert Lewandowski.
Robert Lewandowski. (Zdj. screen/TVP Sport)
REKLAMA

Robert Lewandowski został wybrany przez tygodnik „Piłkarz Nożna” piłkarzem roku 2020. Przy tej okazji udzielił magazynowi ekskluzywnego wywiadu, w którym szeroko omówił kwestię relacji między nim a Jerzym Brzęczkiem oraz skomentował zwolnienie byłego selekcjonera.

Media mocno spekulowały na temat relacji między Lewandowskim a Brzęczkiem. Szczególnie po fatalnym zgrupowaniu w listopadzie, gdzie Polacy zaliczyli blamaż w starciu z Włochami.

Dyskusje dodatkowo podsyciło słynne osiem sekund milczenia Lewandowskiego, właśnie po meczu na Półwyspie Apenińskim.

REKLAMA

Lewandowski po raz pierwszy od momentu zwolnienia Brzeczka szeroko wypowiedział się na ten temat. Kapitan reprezentacji biało-czerwonych zdradził m.in., że „…to nie zmierzało w dobrym kierunku”. CZYTAJ DALEJ -> NASZFUTBOL.PL.

REKLAMA