Słowa brytyjskiej modelki rzucają nowe światło na śmierć Polki. „Jerome igrał z życiem kobiet”

Kasia Lenhardt i Jerome Boateng.
Kasia Lenhardt i Jerome Boateng. (Fot. Instagram/Kasia Lenhardt)

Na początku lutego polska modelka Kasia Lenhardt została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Berlinie.

Jak sugerują media, 25-latka mogła targnąć się na swoje życie z powodu rozstania z piłkarzem FC Bayernu Monachium Jerome Boatengiem. Ich relacja skończyła się niedługo przed tragedią.

Po tym jak para się rozstała, Boateng udzielił „Bildowi” wywiadu, w którym powiedział, że Kasia zniszczyła jego poprzedni związek. „Szantażowała mnie, więc postanowiłem z nią być. Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów” – mówił.

Na mocne słowa byłego partnera, 25-latka odpowiedziała w mediach społecznościowych. „Zastanawiamy się, kim on jest. Będę walczyć o swoje dobre imię. Nigdy nie byłam tak oszukiwana, wykorzystywana i okłamywana” – napisała. Teraz na śmieć Polki nowe światło rzuca wywiad brytyjskiej modelki, którego udzieliła „The Sun”. CZYTAJ DALEJ -> NASZFUTBOL.PL. 

8 KOMENTARZE

  1. Co za rozum (lepiej brak rozumu) wiąże się z umysłowością czarnoskórych. Poziom inteligencji poniżej gibona. I love you było skuteczne do lat sześćdziesiątych.

  2. Kiedyś Wanda utopiła się bo nie chciała Niemca. Teraz Polki popełniają samobójstwo bo ich nie chciał Niemiec. A w dodatku murzyn i piłkarz! Co dość dosadnie obrazuje status jaki ma obecnie Polska na tle sąsiadów.

  3. Wibrator taniej wychodzi. No ale jak taka potrzeboska… Znacie te toksyczne związki, on ją tłucze a ona nie odchodzi, bo kto toto weźmie…

Comments are closed.