Horban z Dworczykiem walczą na maseczki! Czy będziemy chodzić w OP1? Mutant z Afryki w Polsce! [VIDEO]

Foto: Tomasz Sommer Extra

Czy rząd wymusi na Polakach noszenie specjalnych maseczek? Zmutowany koronawirus z Afryki zawitał do Polski.

W Polsce wykryto pierwszy przypadek południowoafrykańskiej mutacji koronawirusa. Odkrycie koronawirusa z Afryki potwierdził na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

Wirusa wykryli badacze z laboratorium w Białymstoku. Jakby tego było mało, w Polsce jest systematyczny wzrost udziału mutacji brytyjskiej koronawirusa.

Niedzielski przekonuje, że nowe mutacje będą wpływały na szybszy rozwój epidemii koronawirusa w Polsce. Natomiast odmiana z Afryki ma być groźniejsza, a niektóre szczepionki słabsze w zapewnieniu ochrony przeciwko mutantowi.

Równolegle do show Niedzielskiego poruszenie wywołała wypowiedź głównego doradcy premiera ds. Covid-19 prof. Andrzeja Horbana. Lekarz stwierdził, że jeszcze dziś ma zostać wydane rozporządzenie dotyczące obowiązku noszenia chirurgicznych maseczek.

Sam Niedzielski w wywiadzie dla Wirtualnej Polski stwierdził, że takiego rozporządzenia dzisiaj nie będzie. Jednak rząd faktycznie rozważa „dookreślenie”, które maski trzeba nosić.

– Mamy wskazane pewne zamienniki w postaci np. szalików i trzeba będzie z tego zrezygnować – podkreślił Niedzielski. Również przyłbice mogą zniknąć, gdyż „nie zapewniają takiego bezpieczeństwa jak najprostsza maseczka”.

Również rzecznik Ministerstwa Zdrowia stwierdził, że „trwa dyskusja o jakości materiałów wykorzystywanych do zasłaniania nosa i ust w czasie pandemii”.

Do sprawy w swoim wideofelietonie odniósł się redaktor Tomasz Sommer.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

21 KOMENTARZE

 1. …kichawa eksperta chyba od garowania albo wąchania czegoś ……to są psychopaci – całe życie na państwowych posadach za grube tysiące na miesiąc

 2. Ig Nobel sie tym lobbystom konc. farm. należy za odkrycie, że wirus mutuje i nie zna barier, jak każdy wirus, ten nadal niegroźny, nie bardziej od poważniejszej grypy. Bantustan coraz większy pod rządami Morawieckiego, to on za wszystko odpowiada, mimo, ze się teraz chowa łajdak.

 3. Psycho PLAN DEMII ciąg dalszy. Ja już mam duzy czarny worek z Amazonu dla siebie i jak coś od razu sam się zapakuję, bo już mam dosyć tych idiotyzmów rządowych.

 4. Tytuł profesorski, liczne eksponowane stanowiska, doradca szefa rządu i ludzie mu wierzą, a tak naprawdę to sprzedajna kanalia. Przez takich jak on umierają dziesiątki tysięcy Polaków, niedługo setki, nie na covid, który jest mniej groźny niż sezonowa grypa, tylko na wszelkie inne choroby nieleczone bo rządzący dostali polecenie zablokowania służby zdrowia. Polaku masz się zaszczepić bo NWO Ci każe. Masz być posłuszny, niewolniku.
  Gdzie jest amantadyna kanalio.

 5. Marionetka głównego zbrodniarza, Mateusza Morawieckiego. Przez takich jak on umierają dziesiątki tysięcy Polaków, niedługo setki, nie na covid, który jest mniej groźny niż sezonowa grypa, tylko na wszelkie inne choroby nieleczone bo rządzący dostali polecenie zablokowania służby zdrowia. Polaku masz się zaszczepić bo NWO Ci każe. Masz być posłuszny, niewolniku.
  Gdzie jest amantadyna kanalio.

 6. Bydlak, który chce wykończyć Polskę. Służalec NWO.
  Bydlak, który wykończył dziesiątki tysięcy Polaków, nie na covid, który jest mniej groźny niż sezonowa grypa, tylko na wszelkie inne choroby nieleczone bo rządzący dostali polecenie zablokowania służby zdrowia.
  Polaku, czy on nie zasługuje na karę śmierci?
  Polaku, w jakiej Polsce będą mieszkać Twoje dzieci i wnuki?
  To zależy od Ciebie!

 7. A ten profesorek co? Chce ukręcić sobie biznes na stare lata i zapewnić wyższą emeryturkę za nasze pieniądze? Jak „szumowiny” pazerne i chciwe! Nigdy im nie chodziło o żadne zdrowie narodu, tylko o to aby jak najwięcej się nachapać. Który cwaniak chce teraz zarobić na kolejnych transportach super maseczek?

 8. terrorystyczny napad na naród trwa, a naród rozbity, ogłupiały, przestraszony, skłócony, pałowany, gazowany, zamykany, nie broni się, idzie na zatracenie

 9. Pryszczate nie wiedzą co to było OP1.Ale to nie szkodzi,jest nadzieja że zapoznaja się z tym uniformem ochronnym albowiem w tym roku MON ma podobno powołać do rezerwy pięciokrotnie więcej ludzi niż w zeszłym.

 10. Rozmawialem z adwokatem okolo 30 lat praktyki pod koniec wrzesnia ,aby wsadzic Szumowskiego do wiezienia i okazalo sie , ze tak obstawili sie pod katem prawnym ,ze bedzie bardzo trudno z nimi walczyc . Wspomnial ,ze w takich sytuacjach zgodne z prawem jest , ze rzad zwieksza swoja odpowiedzialnosc ,aby nie bylo pokus na zlodziejstwo, przekupstwo , tak sie robi podczas zagrozen wojny ,a u nas zupelnie odwrotnie nikt za nic nie odpowiada wszystko sie rozmywa i o to chodzi .

 11. Reżim pisowski trzeba skarżyć bo narażają Polaków na utratę zdrowia i zycia.
  Lekarz Dr James Meehan ostrzega, że po założeniu maski „wzrastają bakteryjne zapalenia płuc”.
  Noszenie maski wiąże się z „dobrze znanymi zagrożeniami, które zostały dobrze zbadane i nie są omawiane w analizie ryzyka.

Comments are closed.