Janusz Korwin-Mikke: Mam propozycję dla Kaczyńskiego! [VIDEO]

Foto: Tomasz Sommer Extra

Czy Jarosław Kaczyński utrzyma władzę do końca kadencji? Janusz Korwin-Mikke o przyszłości obecnego parlamentu.

Wojna PiS Jarosława Kaczyńskiego z koalicjantami wchodzi na kolejny etap. Rząd wisi na zaledwie kilku posłach, którzy mogą wypowiedzieć posłuszeństwo Kaczyńskiemu.

O przyszłości obecnego parlamentu w programie Tomasz Sommer Extra mówił poseł Janusz Korwin-Mikke. Zdaniem lidera Konfederacji sytuacja jest dynamiczna, ale wszystko zależy od haków na koalicjantów.

– Nie wiem, jakie kto ma haki na wielce czcigodnego Jarosława Gowina, czy większe haki mają ci z PO czy z PiS. Sam pan Gowin robi wrażenie jak sosna rozdarta i trudno powiedzieć co zrobi. Przypominam, że my jako Konfederacja, nie mamy żadnego interesu, aby robić rząd z panem Zandbergiem, podejrzewamy zresztą, że gdyby pan Gowin przeszedł na „jasną” lub „ciemną” stronę mocy, to Konfederacja staje się języczkiem u wagi. Ale do rządu z PiS nie wejdziemy, a do rządu z panem Zandbergiem i Czarzastym się nie wybieramy – ocenił Korwin-Mikke.

Zdaniem posła pozostają dwie opcje. Trwanie w miejscu i głosowanie tylko za dobrymi ustawami lub razem z resztą opozycji zrobić porządek w Sejmie.

Depisyzacja Sejmu mogłaby odbyć się nawet bez wcześniejszych wyborów. Poseł przypomniał, że Konfederacja już w ub. roku nie zgodziła się tworzyć rządu wielkiej opozycji z Jarosławem Gowinem i Lewicą.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

8 KOMENTARZE

    • Dajesz nam Jarek fotel wojewody pomorskiego i miejsca w zarządach Lotosu, Portu Gdańskiego, innych spółkach. W zamian nie oczekujemy stanowisk w rządzie, bo byłoby to pośmiewisko (minister straganiarz Winnicki, minister plażowicz Bosak), ale głosujemy tak jak przykażesz.

  1. Cybernetyka kwantowa JKM się kłania. Trochę jak z kotem Schrödingera, nie mylić z kotem Jarosława.

  2. Panie JKM, kto to jest reszta opozycji w sejmie??? Przecież oprócz KONFEDERACJI tam innej nie było, nie ma i nie będzie!!!
    Czas najwyższy mówić prawdę a nie karmić nas złudzeniami!

    P.S. Dlaczego Was nie ma na konferencjach prasowych przedstawicieli tzw. rządu warszawskiego i nie padają tam z Waszej strony pytania o prawdę oraz pokazujące obłudę i kłamstwa tzw. rządzących???!!!

  3. Odpowiedź jedna – Konfederacja to fałszywa flaga z zadaniem nie dopuścić do głosu Polaków Patriotów. Zadania przydziela sierżant Fertasiak. Gwarancją posłuszeństwa jest ich nędza poza sejmem i kompromitujące haki w teczce kaczora.

  4. Trwanie w miejscu to holokaust dla gospodarki i dla Polaków zydowskimi rękami. Niestety Polacy nie dojrzeli jeszcze do poglądów prawicowych. Jesteśmy więc w czarnej dziurze. Konfederacja zbyt słaba, a lewactwo panoszy sie na całym globie. Może trzeba zjednoczenia prawicy międzynarodowo, coś jak „prawico wszystkich krajów łączcie się”! Bo inaczej śmierć zbierze swoje żniwo.

Comments are closed.