Już JUTRO Marsz o Wolność w całej Polsce: „Wróć do normalności!”

Marsz o Wolność/Fot. Facebook
Marsz o Wolność/Fot. Facebook

W sobotę 20 lutego w całej Polsce organizowany jest Marsz o Wolność. „Te wydarzenia to zapowiedź, że wiosną tysiącami wracamy na ulice w Marszu o Wolność” – czytamy na vaccineappeal.com.

„Walczymy w słusznej sprawie! Próby stłumienia poprzednich protestów były nielegalne. Świadczą o tym kolejne wyroki sądu dotyczące Marszu o wolność 24.10.2020. Policja będzie płacić odszkodowania!” – podkreślili organizatorzy.

W sobotę 20 lutego Marsz o Wolność odbędzie się w miastach w całej Polsce.

Udział w akcji biorą Bielsko-Biała, Brzeg, Bydgoszcz, Chojnice, Częstochowa, Gdańsk, Goniądz, Gorzów Wielkopolski, Kraków, Konin, Koszalin, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Opole, Opole Lubelskie, Olsztyn, Oleśnica, Poznań, Radomsko, Ruda Śląska (7.03.2021 r.), Stalowa Wola, Szczecin, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław oraz Zielona Góra.

W Częstochowie i Olsztynie obowiązują zgłoszenia. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

Akcja opatrzona jest hasztagami „#otwieraMY #PolskieVeto #stopCOVID1984 #StopSegregacjiSanitarnej #maMYwybór #StopCenzurze #WolnośćSłowa”.

„Upomnij się o wolność i podstawowe prawa! Wróć do normalności! Przymus szczepień i eksperymentów medycznych jest nielegalny. Stop cenzurowaniu naukowców i lekarzy!” – zachęcają organizatorzy.

Jutrzejszy Marsz to kontynuacja comiesięcznych Marszy o Wolność, mających swój początek 10.10.2020 r. Tego dnia protestowało bowiem 50 miast.

Organizatorzy zachęcają także do zainicjowania akcji ulotkowej, zbiórki podpisów pod wnioskiem o referendum „Po pierwsze nie szkodzić”.

Proponują także przygotowanie happeningów, marszy, pikników wolności lub otwarcia swojego biznesu i zaproszenia do niego gości.

Zapowiadają również, że w marcu frekwencja na warszawskim Marszu Wolności będzie liczona w tysiącach.

Źródło: vaccineappeal.com

16 KOMENTARZE

 1. Co na to ratlerki konfederackie? Popuści na jutro smyczkę sierżant Fertasiak? Stawiam $ przeciwko orzechom, że akurat na jutro chłoptasie mają zaplanowane plenum partyjne, zatem na ulicach nie spotkamy cześkowych idoli.

  • Co ty pitolisz chłopie? Grzegorz Braun jest na każdym tego typu marszu. O ile wiem on tez jest w Konfederacji.

  • Zabawne że w realnym świecie tak trudno spotkać przeciwników konfederacji. Wszyscy macie pryszcze, paręnaście lat a jedyne miejsce w którym czujecie się pewnie to forum internetowe?

 2. Wszystko fajnie, ale wyjdziemy, pokrzyczymy, reżim zidentyfikuje „wywrotowców” i co dalej?

  Problem jest taki że większość w to wierzy. Restauratorzy boją się otwierać, bo nie wiedzą czy przyjdą klienci. Musimy skończyć z proszeniem o wolność i zacząć normalnie funkcjonować. Chodzić do otwartych restauracji, pubów, siłowni, stworzyć popyt i spowodować lawinę. Ściągnąć kagańce i drzeć łacha z kowidian że wierzą w tę pandemię.

 3. Ci sami ludzie stoją za tymi organizatorami co za nieudolnym rządem. Nie za bardzo jest z czego uszyć trzecią falę to się zorganizuje.

 4. czytam Wasze komentarze i juz rozumiem czemu mamy to co mamy. pozdrawiam serecznie kochani obywatele Polski, trzymajcie sie cieplutko.

 5. i bardzo dobrze
  moja rodzina idzie na ten protest. a Wasza?
  kiedy wreszcie solidarnie Polska powie doß© tej ßciemie dawkowanej nam z góry? czekacie aæ wam sié miska ryæu skoñczy ? oni o to zadbajá – kolejne lockdowny i kolejne szcepienia. to jest wszystko eksperyment testujácy waszá cierpliwoß©. najgorsze ciágle przed Wami, nieuchronnie sié zbliæa gdy grzejecie tyøki.

 6. Apele, krzyki, protesty na ulicach, rzucanie kamieni, „otwieranie” na siłę nic nie da.
  Nie dajcie się sprowokować do bezpośredniej konfrontacji.
  Obserwujcie funkcjonariuszy w swoim rejonie.

Comments are closed.