Marzena Rogalska udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z TVP. Polały się łzy

Marzena Rogalska
Marzena Rogalska/ Fot.Instagram

Marzena Rogalska zaledwie kilka dni temu poinformowała świat, że zakończyła współpracę z TVP. Decyzja ta była o tyle zaskakująca, że była prowadząca śniadaniówkę, zdążyła nagrać wiosenny spot stacji. Teraz poznamy więcej szczegółów.

Marzena Rogalska od lat związana była z Telewizją Publiczną. Dziennikarka prowadziła wiele programów w swojej karierze, jednak najbardziej zapadające w pamięć i kojarzące się z nią jest „Pytanie na Śniadanie”.

Decyzja Marzeny wywołała wielkie zdziwienie. Dodatkowo emocjonujący był fakt, że prezenterka właściwie nie zdradziła konkretnego powodu swojej decyzji. Ma się to jednak zmienić teraz – Rogalska udzieliła bowiem pierwszego po odejściu wywiadu.

Na profilu Instagramowym dziennikarki Beaty Sadowskiej pojawiła się zapowiedź wywiadu z Marzeną Rogalską. Znajdujemy w niej nieco cytatów pochodzących z rozmowy. Na publikację całości musimy jednak poczekać do niedzieli.

„Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli” – dowiadujemy się z zapowiedzi.

Marzena zdążyła się również odnieść do tego ile znaczą dla niej ludzie, z którymi pracowała i którzy przez lata byli blisko niej. W tym momencie nie obyło się bez łez…

„Przyjaźń, przyjaciele, to są łzy wzruszenia i szczęścia, bo myślę sobie, że naprawdę, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem” – dodała.

3 KOMENTARZE

  1. Zapracowany to jest górnik na przodku. Pani sobie po prostu nie radziła z „pytaniami na śniadanie”. Albo myli korporacyjny debilizm z zapracowaniem.

Comments are closed.