Kasia Lenhardt nie żyje. Poruszające słowa matki zmarłej modelki

Kasia Lenhardt/ Fot.Instagram

Na początku lutego polska modelka Kasia Lenhardt została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Berlinie. Jak sugerują media, 25-latka mogła targnąć się na swoje życie z powodu rozstania z piłkarzem Bayernu Monachium Jerome Boatengiem.

Ich relacja skończyła się niedługo przed tragedią. Po tym jak para się rozstała, Boateng udzielił „Bildowi” wywiadu, w którym powiedział, że Kasia zniszczyła jego poprzedni związek. „Szantażowała mnie, więc postanowiłem z nią być”.

„Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów” – mówił. Na mocne słowa byłego partnera, 25-latka odpowiedziała w mediach społecznościowych. Sugerowała, że piłkarz ją zdradzał i oszukiwał.

Ze stratą nie mogą pogodzić się bliscy modelki. Teraz głos po śmierci ukochanej córki zabrała mama Kasi. CZYTAJ DALEJ -> NASZFUTBOL.PL.

 

 

6 KOMENTARZE

  1. To się nie mogło dobrze skończyć. Ale, najważniejsze, że nie miała żadnych uprzedzeń i mogła przeżyć zapewne szczęśliwe (do czasu) doświadczenie ubogacenia…

  2. CO MNIE INSERTUJE JAKAŚ FEMINISTKA!!!!!! Przestańcie o tym pisać!!!!!! Celebryci, aktorzy, artyści, modelki to mnie nie interesuje!!!!!!! Ich los jest mi obojętny, oni plują nas aby mamy za nimi płakać! Niedoczekanie!!!!!!

Comments are closed.