Polak rzucił wszystko i wyjechał na Zanzibar! Pili Pili – oto jego nowy dom [FOTO]

Cetnarski na Zanzbibarze.
Fot. Facebook/Wojtek na Zanzibarze
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Polski piłkarz postanowił porzucić w miarę profesjonalne granie w Polsce i przenieść się na dwa lata na Zanzbibar. Będzie tam profesjonalizował piłkę nożną.

Sieć hoteli w Pili Pili na Zanzibarze prowadzi Polak Wojciech Żabiński (swoje perypetie opisuje na Facebooku: Wojtek na Zanzibarze), a od niedawna osobą odpowiedzialną za marketing sportowy jest Żelisław Żyżyński, do niedawna pracujący jako dziennikarz Canal+.

Żyżyński w tym roku zorganizował już turniej w piłkę nożną plażową, którą relacjonowały wszystkie media na Zanzibarze, a jedną z gwiazd był Bogusław Saganowski, wieloletni kapitan reprezentacji Polski w beach soccerze.

W jednym z wywiadów Żyżyński opowiadał, że na Zanzibarze nikt sobie koronawirusem głowy nie zaprząta, gdyż są poważniejsze choroby. Życie toczy się tam więc tak, jak jeszcze rok temu na całym świecie.

Teraz Żyżyński wraz z Żabińskim postanowili ściągnąć na miejsce trenera z Polski. Wybór padł na wciąż grającego piłkarza, który w przeszłości sięgał m.in. po mistrzostwo Polski i dwukrotnie zagrał w biało-czerwonej koszulce z orłem na piersi. Czytaj dalej »

8 KOMENTARZE

  1. Panowie! to jest jakies rozwiazanie.Pytanie; Jak dlugo pozwolimy Tym S……om pomiatac NAMI,czy My mamy choc troche odwagi by wprowadzic NORMALNISC

Comments are closed.