Premier Polski wojownikiem w znanej bijatyce. „Muszę wygrać w imieniu wszystkich Polaków” [VIDEO]

Foto: YouTube Bandai Namco Entertainment America

Blondynka w długim płaszczu i szpilkach. Tak twórcy gry „Tekken 7” przedstawili premiera Polski, który będzie jednym z wojowników w kultowej bijatyce.

Tekken to jedna z najstarszych i najbardziej kultowych serii gier komputerowych. Najnowszą odsłoną bijatyki jest Tekken 7, w której czeka nas niecodzienna postać.

Najnowszym wojownikiem jest bowiem… premier Polski. Bandai Namco właśnie przedstawiło zwiastun gry w sieci.

Na filmie nie widzimy jednak Mateusza Morawieckiego, a blond piękność w szpilkach i płaszczu, wysiadającą z ekskluzywnej limuzyny. Wcześniej w zapowiedzi widać m.in. Stare Miasto i pałac prezydencki.

Wojowniczka będąca premierem Polski nie jest przypadkowa. Jak wyjaśnił Katsuhiro Harada, Bandai Namco wpadło na ten pomysł z prostego powodu – w Polsce już wielokrotnie zdarzały się kobiety na stanowisku premiera.

Dlatego firma chciała po prostu mieć taką osobę w Tekkenie. Postać na filmie nie wygląda jednak jak Beata Szydło, Ewa Kopacz czy Hanna Suchocka.

Skąd więc takie wyobrażenie polskiej premier? Jak wyjaśnia magazyn Komputer Świat Bandai Namco współpracuje z ambasadą RP w Japonii, zaś sam Harada w ubiegłym roku odwiedził Polskę.

– Przedstawiciel firmy zdołał tylko zabawić się w turystę, jako że ze względu na rosnące wtedy zagrożenie ze strony koronawirusa musiał zrezygnować z kwerend. Na razie niestety o samej postaci, poza tym, że jest premierą (i „walczy za wszystkich Polaków”…) wiemy niewiele – zaznacza magazyn.

Źródło: Komputer Świat

5 KOMENTARZE

  1. Ja gdzieś czytałem, że tą postacią jest najprawdopodobniej Ciri z gry „Wiedźmin 3”. A co do „Tekkena”, kiedyś grałem w drugą i częścią cześć na Play Station.

Comments are closed.