Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? „Miał prawdopodobnie silny wzwód” [VIDEO]

Dr Anthony Fauci ściąga maskę i poprawia rozporek. / foto: Prt Sc Twitter

Guru Covidian po drugiej stronie oceanu, czyli dr Anthony Fauci, został nagrany w dość krępującej sytuacji. Sam zdaje się myślał, że kamery są wyłączone. Sprawę komentują Tomasz Sommer i Zbigniew Modrzejewski.

Dr Fauci to doradca Białego Domu ds. walki z mniemaną pandemią COVID-19, który był określany „zmorą Trumpa”, a wszystko dlatego, że w przeciwieństwie do byłego Prezydenta USA stręczył Amerykanom lockdown, a w mediach siał panikę strachu.

Jeszcze wczoraj, tj. 21 lutego, media obiegła informacja o wypowiedzi dr Fauciego, który zdradził, że maski mogą pozostać obowiązkowe nawet w 2022 roku. Sam jednak zdaje się przestrzegać własnych rekomendacji, jedynie kiedy kamery są włączone.

Na twitterze pojawiło się nagranie, na którym widać jak Dr Fauci po tym, jak myśli że kamery są wyłączone zdejmuje maseczkę. Na jego nieszczęście jedna z nich pozostała włączona.

– Tak jak zademonstrował to tu Fauci, nie możesz dostać COVID-19, kiedy kamery są wyłączone. Podążajcie za nauką! – kpi udostępniający nagranie Jordan Schachtel.

Do sprawy na kanale Tomasz Sommer EXTRA autor oraz jego gość Zbigniew Modrzejewski. – Dr Fauci, który jest guru covidowo-maseczkowym w Stanach Zjednoczonych, proszę zobaczyć. On występuje przed kamerami – obronna postawa, a więc broni się przed COVID-em – kpił Sommer, nawiązując do złożonych rąk Fauciego.

Oprócz tego maseczka, żeby ten. No i zakończył przemowę, kamery wyłączone, nie wiedział o tej jednej, która to filmuje i proszę zobaczyć co się dzieje – kontynuował. W tym momencie Fauci ściąga maskę.

Że maseczkę zdjął to rozumiem, ale po co ten rozporek sobie poprawiał? – spytał Sommer.

Dlatego, że Fauci, podejrzewam, na dźwięk słowa „COVID” się podnieca – odparł Modrzejewski, na co żywo, śmiechem, zareagował Sommer.

Miał prawdopodobnie silny wzwód – dodał Modrzejewski.

14 KOMENTARZE

  • – pan redaktor Sommer ględzi, stęka i marudzi
   a prąc na własne szkło chyba się zapomniał że mówi do ludzi
   a nie do jednego kumpla przy piwku…
   I takim sposobem
   kolejna, nasza było nie było, tubka propagandowa dołącza
   do kupy internetowych śmieci zabierających czas…
   …do których internauta, mniemany wyborca!, nie będzie wracać.
   panie Redaktorze – pacz sie i ucz sie od mistrzów – aktualnych wrogów

 1. Świetny program z p.Modrzejewskim, ale Fauci ma osiemdziesiąt lat i jego covid już nie pobudzi, bo on już nie kojarzy co tam z rozporkiem a raczej w rozporku. Ciekawe czy rządzący odniosą się do info o Kulczyku,dobrze, że podaliście, że to w Bydgoszczy robią przewał, ktoś mi podesłał, że w Białymstoku, przepraszam Białystok.

  • Co do pobudzenia: sekciarze mogą niejednego i niejedną zadziwić. Nie widzieliście, jak się Moravietzky pobudza, gdy mówi o Covidzie?

 2. faciu się śmieje z tej pseudo pandemii podobnie jak reszta tej bandy satanistów, tylko ci co tracą dorobek życia jakoś nie!

 3. Naukowcy twierdzą, że śmiercionośny wirus Nipah może wywołać następną pandemię. Jego śmiertelność wynosi od 45% do 75%
  Nipah powoduje między innymi ostre zapalenie mózgu, gorączkę, bóle głowy, drgawki i wymioty. Okres inkubacji wirusa Nipah wynosi do 45 dni, zatem ludzie mogą go rozprzestrzeniać przez ponad miesiąc zanim pojawią się pierwsze objawy (?)

  • Rozprzestrzeniac jak? Jak juz od roku siedzimy na doo pach w chalupie? Przynajmniej ja w Kanadzie tak mam. Od dzisiaj latanie praktycznie niemozliwe, bo po przylocie placisz 3 razy za testy i 2 tys dolarow za 3 dni w hotelu, a potem 14 dni kwarantanny. Lec teraz z rodzina i masz w plecy z 10 tys dolarow.
   Nie ma sily, zeby sie tak rozlazl, chyba ze tajniacy rozniosa jak Covida po sklepach.

 4. “PRAWDZIWA PANDEMIA TO
  UZALEŻNIENIA I NAŁOGI*

  „NAJŁATWIEJ ZNISZCZYĆ RODZINĘ PRZEZ NAŁOGI”

  “KORZENIE KUDZU – RATUNEK DLA UZALEŻNIONYCH”

  Zawarte w Korzeniu jadalnej rośliny KUDZU (Pueraria Lobata) izoflawony: pueraryna, daidzyna i daidzeina, wpływają na funkcję trawienia i na fizjologię stresu.
  Wspomagają redukcję napięcia nerwowego i zmęczenia. Łagodzą chęć sięgania po używki, jak alkohol i nikotyna…

 5. Fauci dopiero co dostał nangrodę kilka milionów dolarów i uwaga – z I$raela, za dzielną walkę propagandową covidową.
  Ten sam Fauci kilka dni temu bąknął że powinno się nosić kilka masek.

 6. Cała ta hucpa to zaprowadzenie na całym globie podatku od oddychania. To dlatego Fauci dostał żydowskiego nobla, bo ten przewał na gojach jest po prostu nieziemski! Nawet trupa to podnieci. Stąd też rozpaczliwe przeciwdziałanie nabywaniu zwykłej odporności. A jak szmaty nie wystarczą, to Gaciarz zasłoni Słońce, które wytwarza uodparniającą witaminę D. I zero amantadyny!

Comments are closed.