Znana prezenterka TV zmarła dzień po podaniu szczepionki przeciw COVID-19. Mąż podejrzewa powód śmierci

Karen Hudson-Samuels nie żyje.
Karen Hudson-Samuels nie żyje. (Fot. Facebook)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Nie żyje Karen Hudson-Samuels. Znana prezenterka telewizyjna z Detroit zmarła w wieku 68 lat. Dzień po przyjęciu szczepionki przeciwko COVID-19.

O śmierci znanej czarnoskórej prezenterki Hudson-Samuels poinformował jej mąż. Znalazł żonę martwą w domu dzień po przyjęciu przez nią szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Na razie nie wiadomo, co było oficjalną przyczyną śmierci i czy szczepionka w jakikolwiek sposób do zgonu się przyczyniła.

„Podejrzewamy, że to mógł być udar, niestety niezdiagnozowany w porę przez spodziewane skutki uboczne szczepionki. Miejmy nadzieję, że wkrótce więcej dowiemy się z raportu z sekcji zwłok” – powiedział mąż zmarłej 68-latki, Cliff Samuels.

Na razie nie podano, jaką szczepionkę (którego producenta) przyjęła Hudson-Samuels.

Karen Hudson-Samuels to bardzo znana postać w społeczności Detroit, nazywana przez niektórych „ikoną mediów”. Była prezenterką stacji telewizyjnej WGPR-TV – pierwszej założonej przez i kierowanej głównie do osób czarnoskórych. W mediach pracowała przez ponad cztery dekady – pełniła także rolę producenta oraz reżysera telewizyjnych wiadomości.

13 KOMENTARZE

 1. Posłuchaj koniecznie co mówi prof. Dolores Cahill.
  Szczepionka nie zawiera wirusa, ale mRNA i programuje komórki ludzkie do produkcji obcego białka – wirusa.
  Będą 3 fale reakcji po szczepionce. Dwie pierwsze fale po dwóch dawkach szczepionki (w większości z małymi objawami tzw anafilaktycznymi) wprowadzą układ odpornościowy w stan chronicznej alergicznej choroby i trzecia

  • Niektóre zgony mogą pojawić się dopiero po kilku miesiącach albo nawet roku.
   W wyniku kolejnej wymiany komórkowej, czyli następnej generacji komórek.

   Wtedy już nikt nie będzie powiązywał tych zgonów ze szczepieniem, skoro już po jednym dniu neguje się taką przyczynę.

 2. fala będzie katastrofalna – po ponownym kontakcie z wirusem układ immunologiczny będzie atakował i niszczył twoje komórki, bo one zawierają i produkują białko wirusa!! I ta reakcja już nie będzie możliwa do zatrzymania.
  Po około tygodniu w wyniku uszkodzenia organów nastąpi śmierć. Szukaj „Brilliant Professor Explains How Coronavirus ‚Vaccines’ Kill With mRNA „

 3. Jsk maz dostanie kase od kobcernow farmaceutycznych to powie, ze nie zmarla, to nie ona, ona sie nie szczepila, to fake news…

 4. Ja bym sprawdził co piła. Być może zmarła w dniu, w którym wypiła wodę. Znałem wielu ludzi, którzy już nie żyją i każdy z nich pił wodę.

Comments are closed.