Dziesiątki nauczycieli chorych po otrzymaniu szczepionki. Kolejne niepokojące doniesienia o skutkach ubocznych

Szczepienie.
Szczepienie. (Zdj. pixabay.com)

Co najmniej kilkunastu lekarzy we włoskim Treviso trafiło na zwolnienia chorobowe po otrzymaniu szczepień specyfikiem AstraZeneca. W niektórych szkołach trzeba było odwołać zajęcia z powodu braku kadry.

W jednym z liceów po przyjęciu szczepionki zachorował ponad 10 procent nauczycieli. Ze 130-osobowej kadry 15 osób skarżyło się na gorączkę, złe samopoczucie i bóle kości. Uczniów trzeba było wcześniej odesłać do domów, bo nie można było kontynuować lekcji.
W małej szkole podstawowej San Domenico Savio dwie trzecie nauczycieli musiało zgłosić się do szpitala i ambulatoriów z powodu dotkliwych skutków ubocznych przyjęcia szczepionki AstraZeneca.

Jak donosi „Tribuna di Treviso”, niektóre szkoły są zmuszane do zamknięcia z powodu braku nauczycieli. Dziesiątki z nich nie były w stanie po szczepieniach stawić się do pracy. Gazeta „Oggi Treviso” poinformowała w niedzielę, że 3 tysiące nauczycieli zostało zaszczepionych w sobotę, a kolejne 2,5 tysiąca miało otrzymać szczepionkę przed końcem weekendu. Wszyscy nauczyciele zaszczepieni przeciwko koronawirusowi mieli mniej niż 55 lat i wszyscy otrzymali szczepionkę AstraZeneca.

To kolejne niepokojące doniesienia dotyczące szczepionki AstraZeneca. Pod koniec zeszłego tygodnia szpital księżnej Elżbiety w Brunszwiku w Niemczech zawiesił program szczepień AstraZeneca do odwołania po tym, jak 37 z 88 zaszczepionych pracowników było niezdolnych do pracy z powodu skutków ubocznych podobnych do tych, które zaobserwowano w Treviso.

Szczepienia szczepionką AstraZeneca na koronawirusa zostały również wstrzymane w dwóch miejscach w Dolnej Saksonii po skargach pracowników kliniki dotyczących skutków ubocznych.

30 KOMENTARZE

 1. właśnie dlatego, że walczymy z zarazą śmiało i bezkompromisowo, właśnie dlatego, że wysnuliśmy nie połowicznie, lecz do końca wnioski z klęski wiosennej, naród nasz, w ostatecznym rachunku wygra wojnę z wirusem, wygra wojnę z szurniętymi sceptykami i wygra wojnę ze zgnilizną konfederacką, z rakiem putinowskiego wstecznictwa, który toczy zdrowy organizm narodu i doprowadza go do klęski!

 2. już kombinują wprowadzając pojęcie „pożądanego odczynu poszczepiennego”, reakcje są ignorowane, że to taka przejściowa niedogodność, ale później to będzie już tylko super

 3. Świeże informacje dziś z południowo wschodniej Polski. Nauczyciele leżą w łóżkach i dosłownie przechodzą grypę mutanta po zaszczepieniu się. Jest tragedia, kto ma uczyć dzieci? Ludzie jak będą z tego komplikacje, to rząd nie da wam złotówki na leczenie…..

  • Zawsze się tak dzieje po szczepionce na grypę. Tę chorobę po prostu TRZEBA wyleżeć, a szczepionka tylko to przyspiesza. Kto się szczepił na grypę w poprzednich latach, ten wie.

 4. Szczepiono mnie szczepionka MODERNY, ktora jak wynika ze statystyk, jest najbardziej bezpieczna z 3 uzywanych na zachodzie …
  Dodam ze mam 71 lat a po szczepionce nie mialem zadnych skutkow ubocznych poza bolem reki od ramiona po lokiec przez 48 godzin .. Znam w USA 6 osob w moim wieku ktore zaszczepione zostaly MODERNA z nich nie odczula powazniejszych skutkow ubocznych.
  Szczepionka Astra Zeneca bym sie nie szczepil ..

 5. Mam 58 lat i w zeszlym tygodniu zaszczepiono mnie w Manchester szczepionka z Astry Zenka. Zero skutkow, poki co. Nastepna za ponad miesiac. CAla rodzina nie chcielismy sie szczepic. Ale powiedzialem, ze i tak nas zmusza wiec bede pierwszy w rodzinie i sprawdze. W razie czego to mala strata. Dzieciaki i wnuki zastanawiaja sie. Ale zmusza wszystkich, jak nie samolot to szkola, jak nie stadion to plywalnia. Zmusza wiec nie mamy wyjscia. Nasza mala wojenka nic nie zmieni.

  • Moge autem jezdzic, na stadion nie chodze, do kina rowniez. Jesli sprzeciwi sie 50%bydla to nie zmusza bo padną. Kumpel byl w ub czwartek szczepiony zenaca i bidny myslal ze zejdzie. Nie widze sensu. Wole lyknac „niesprawdzona” amantadyne.

 6. Czeska mikrobiolog Soňa Peková powiedziała:
  …że nie ma wystarczającego doświadczenia w medycynie ze szczepionkami modyfikowanymi genetycznie … jak szczepionki na koronawirusa.
  „Nie znamy ich długoterminowego profilu bezpieczeństwa. Nie bałabym się o wiele natychmiastowych efektów, ale takich, które mogą wystąpić za pięć do dziesięciu lat.
  Jeśli ktoś ma trzydzieści lat, może to być ryzyko. Nie zaszczepię się ”- powiedziała mikrobiolog.

 7. Posłuchaj koniecznie co mówi prof. Dolores Cahill.
  Szczepionka nie zawiera wirusa, ale mRNA i programuje komórki ludzkie do produkcji obcego białka – wirusa.
  Będą 3 fale reakcji po szczepionce. Dwie pierwsze fale po dwóch dawkach szczepionki (w większości z małymi objawami tzw anafilaktycznymi) wprowadzą układ odpornościowy w stan chronicznej alergicznej choroby i trzecia

 8. fala będzie katastrofalna – po ponownym kontakcie z wirusem układ immunologiczny będzie atakował i niszczył twoje komórki, bo one zawierają i produkują białko wirusa!! I ta reakcja już nie będzie możliwa do zatrzymania.
  Po około tygodniu w wyniku uszkodzenia organów nastąpi śmierć. Szukaj „Brilliant Professor Explains How Coronavirus ‚Vaccines’ Kill With mRNA „

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here