Mocne słowa w kierunku policji na demonstracji. „Jesteście jedynym zagrożeniem na ulicach od prawie roku” [WIDEO]

Protest pod komendą policji w Legionowie.
Protest pod komendą policji w Legionowie. (Fot. YouTube/screen)

Podczas niedawnego protestu pod komisariatem policji w Legionowie jeden z demonstrujących wypowiedział ostre słowa w kierunku funkcjonariuszy. Przesadził?

Kilkanaście osób zebrało się pod komendą policji w Legionowie.

Wcześniej Piotr Biedka z internetowego kanału chwdp.tv poinformował, że został brutalnie potraktowany przez policjantów. Został wyniesiony z komisariatu.

Przed komendą ustawiło się kilkunastu funkcjonariuszy. Naprzeciw stanęli protestujący. Jeden z nich wygłosił kilka żołnierskich słów w kierunku policjantów, co na YouTube zostało opublikowane pod tytułem „Odezwa narodu polskiego do policji”.

– Jeśli uznamy, że koniec z wygłupami i że jesteście zwyczajnymi bandytami, to postąpimy z wami jak z bandytami. Jest was 30 tysięcy chłopców dzielnych ze zbrojnych oddziałów. Nas jest dużo więcej – zaczął przemówienie.

– Nie mówię o ludziach, którzy się dopiero obudzą. Mówię o ludziach, którzy już mają was dosyć. Jedyne, co was w tej chwili chroni, to że my wierzymy w tę Konstytucję. Wierzymy w to, że powinno obowiązywać prawo i porządek. Wy to naruszacie – kontynuował.

– Moje dzieci boją się spotykać z bliskimi ludźmi. Przez was. Jesteście jedynym zagrożeniem na ulicach od prawie roku, jedynym bandytyzmem, który się szerzy – mówił dalej.

– To, co nas powstrzymuje, to nie wasz gaz i wasze pałki. Tego się nikt nie boi. Piotrkowi (Piotr Biedka – red.) weszliście do domu i co? Czy on się was boi? Czy się ugnie? Dziewczynę żeście pobili w radiowozie, bohaterzy jedni, a ona dalej tu będzie. Jedyne, co ją powstrzymuje, aby się wami na poważnie nie zająć, to to, że ona walczy o wolność i praworządność, a nie o konkurowanie z waszym bandytyzmem. Przeginajcie dalej, a zobaczycie, jak daleko można nagiąć sprężynę, zanim ona pęknie – zakończył.

Całe nagranie z demonstracji poniżej:

19 KOMENTARZE

  • Zagrożeniem dla ludzi nie jest policja tylko rząd PiS który wydaje rozkazy. Następnie zagrożeniem dla Polaków jest Parlament Europejski który wydaje rozkazy marionetką zwanym rządem! PS. Uczciwy policjant może odmówić bicia ludzi.
   Do refleksji!

 1. tymi kaczapowcami steruje kaczystan kaczysława kaczafiego kaczelnika polinsky’iego i inni kaczokraci na któryś ktoś zagłosował w 2019 i 2020!

 2. My Konfederaci, pamiętając z kursów u Ojca Rydzyka, że wszelka władza pochodzi od Boga, odcinamy się zdecydowanie od awanturników i chuliganów obrażających zbrojne ramię rządu i sejmu. Nieustępliwie będziemy dalej pisać apele, postulaty, prośby o zmiłowanie do pana premiera i pana prezesa, jednocześnie przyjmując postawę nikczemną, aby nie speszyć Ich Wysokości.

  • Jak na neoendecję przystało. Ble ble ble a na pewno wybełkoczemy Wolną Polskę! Póki co obesyrywajmy Piłsudskiego. Co nam taki Piłsudski, ot, połazimy 11/11 i to wszystko.

  • Konfederacją sobie mordy nie wycieraj PiSowski mikrocefalu. A twoje wypociny to tylko łykają tacy sami jak ty „trollowie” odwiedzający ten portal. Po prostu macie PiSowski stan umysłu. PiSowskie ograniczenia w postaci niskiego IQ. Każdy normalny użytkownik tego portalu już dawno połapał się, że takie jak ty osobniki są tutaj delegowane za pieniądze żeby robić ferment na forum. Ale niestety jesteście natychmiast rozpoznawani. Bo używacie specyficznego języka. PiSowskiego języka.

  • Wypad PiS-owski trollu! Z Rydzykiem to akurat naziści z PiS-u trzymają. Napisz lepiej ilu ludzi zamordowaliście przez zamknięcie szpitali i przychodni oraz ilu ludzi doprowadziliście do bankructwa przez wasz lokdałn. Kaczyński skończy jak Czauczesku.

 3. Z tymi kamerami to racja, ileś lat temu założono kamery w izbach wytrzeźwień, ponieważ dochodziło tam nagminnie do kradzieży przetrzymywanych tam osób, okradani byli zarówno przez personel jak i lekarzy.

 4. To prawda. Policja stanowi garstkę. Jak sprężyna ludziom puści, to będzie lawina. Psy nawet nie wiedzą, po jak kruchym stąpają lodzie. Dorosłym, poważnym dzieciatym ludziom smarki z komendy mają czelność zwracać uwagę o maski??? Momentami wystarczy jedno słowo i ręka sama poleci. Niech popatrzą sobie na Paryż, bo za chwilę radiowozy i u nas zapłoną.

  • Piszesz te swoje bzdury, bo jest taraz
   policja,ale jak zamieni się w milicję i ZOMO to wówczas zobaczysz jak szybko wprowadzą porządek a tacy wojownicy jak ty z pełnymi portkami będą siedzieć w ukryciu.

Comments are closed.