Kłodzko. Matka i jej partner znęcali się i zabili 3-letnie dziecko

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: PxHere

Do tragedii doszło w Kłodzku, gdzie matka oraz jej partner znęcali się nad 3-letnią dziewczynką, która w efekcie polewania lodowatą wodą „za karę” zmarła z wyziębienia. W sieci para wspierała „Strajk Kobiet”.

Do tragedii, którą opisuje lokalny portal 24klodzko.pl, doszło 19 lutego w godzinach wieczornych w mieszkaniu w Kłodzko. Z ustaleń prokuratury wyłania się dramatyczny obraz znęcania się nad 3-letnim dzieckiem, które ostatecznie zmarło.

Śmierć z wyziębienia

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż tuż przed północą, w piątek 19 lutego, matka poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Okazało się, że jej 3-letnia córeczka zmoczyła łóżko, co doprowadziło matkę do istnej furii.

Zdenerwowana kobieta zaprowadziła dziecko do łazienki, gdzie pod prysznicem polewała ją lodowatą wodą przez kilka minut. Dziewczynka zaczęła wymiotować i zasłabła, a ostatecznie zmarła.

Matka dziecka zaprowadziła dziewczynkę do łazienki, gdzie przez okres od 3 do 5 minut miała polewać ją zimną wodą. Po jakiś czasie dziewczynka zaczęła dawać oznaki zasłabnięcia, wymiotowała, wezwane zostało pogotowie, podjęto akcję reanimacyjną przez okres kilkudziesięciu minut, w ostateczności dziecko nie odzyskało przytomności i zmarło – opisuje sprawę prokurator rejonowy, Jan Sałacki.

W trakcie zdarzenia w mieszkaniu przebywały także dwie inne córki kobiety w wieku 8 lat oraz 10 miesięcy. Tożsamość pary ustalił portal gloswojewodzki.pl, który opatrzył artykuł ich wymownym zdjęciem z Facebooka, na którym zwyrodnialcy ustawili nakładkę „Strajku Kobiet”.

Zarzuty dla kobiety

Z ustaleń wynika, że nie było to jedyne tego typu działanie ze strony kobiety i jej partnera, ale już wcześniej znęcali się nad dzieckiem. Do poprzedniego, jednak niepotwierdzonego przypadku znęcania się, doszło w 2019 roku. Wówczas rodzina została objęta opieką kuratora.

Ze wstępnych czynności procesowych ustalono, że takie zachowanie matki nie było pierwszy raz, dlatego też wczoraj prokurator przedstawił matce dziecka zarzut znęcania się nad dziewczynką ze szczególnym okrucieństwem i jednocześnie doprowadzenia do nieumyślnego spowodowania zgonu – podał prokurator Sałacki.

Zarzuty usłyszał także partner kobiety, z którym ta pozostaje w nieformalnym związku. – Wobec niego prokurator zastosował środki w postaci dozoru policji i zakazu zbliżania się i kontaktowania – przekazał Sałacki. Wobec kobiety ma zostać zastosowany 3-miesięczny areszt.

Opieka kuratora

Jak donosi portal 24klodzko.pl „rodzina znajdowała się pod opieką kuratora oraz ośrodka pomocy społecznej”. Rodzina miała być objęta wsparciem asystenta w ramach programu „wzmocnienia umiejętności opiekuńczo-wychowawczych nad trójką dzieci”.

Rodzina była regularnie odwiedzana przez kuratora, który wizytował mieszkanie co najmniej dwa razy w tygodniu…i nie zauważył nic niepokojącego. Ostatnia z wizyt miała miejsce dwa dni przed tragedię, 17 lutego w godzinach wieczornych.

20 KOMENTARZE

  • Właśnie… Po jaką cholerę wychowywać dzieci, jeśli jest się takim egoistą? Nie lepiej oddać do adopcji? Znajdzie się rodzina, która takie dziecko naprawdę pokocha.

   Urzędnik… heh, nawet przy dobrych chęciach to nie działa. Ale państwo socjalistyczne nigdy na to nie wpadnie, bo jest zadufane w sobie.

   • To nie jest jedyny przypadek. Niedawno w miejscowości Turzany koło Inowrocławia było głośno o chorującej na depresję kobiecie, która zamordowała dwóch swoich synów (w wieku 5 i 3 lat). Ta kobieta również na portalach społecznościowych miała nakładkę związaną z tzw. „Strajkiem Kobiet”. Szkoda mi tych dzieci.

 1. Wyłamać palce, potem ucinać jeden po drugim, wydłubać oczy, zbiczować, zamknąć w ciemnej izolatce z wodą ale bez jedzenia i czekać na śmierć głodową tej kobiety. Nagrać wszystko i puścić w internet aby inne takie matki mogły sobie obejrzeć jako przykład co je może czekać za niszczenie świętości jaką są dzieci

 2. Wywlec takich na wozie gnoju za miasto, powiązać pomiędzy 2 konie i strzelić z bata, to mało.
  Biedne dziecko.

 3. Kobieta zostawiona sama sobie zwykle zostanie degeneratką.
  Bez patriarchatu kobiety zamieniają się w zasyfioną dzicz.

 4. Coś dziwnego dzieje się z ludźmi. Takie okrucieństwa powinny być traktowane karą śmierci poprzez zciecie takiego zjebanego łba.

 5. Sodomiczne zboczki ochraniane przez antypolskich POPiS-owych i bodnarowych tzw. polityków, antypolskich oszustów.

 6. Co się dziwicie- konsekwentni byli. Przecież wg nich dziecko to tylko „zlepek komórek ” Jest o co robić halo…

 7. Nie sądzić bydlaków jak ludzi, tylko jak bydło, którym są. A kuratorzynę od siedmiu boleści zesłać na wyspę św. Heleny i stamtąd zrzucić do morza, co i tak będzie za delikatną karą.

Comments are closed.