Pielęgniarka bawiła się długopisem pacjenta i… postrzeliła koleżanki

Fot. ilustr. screen
Fot. ilustr. screen

Dwie pielęgniarki ze szpitala uniwersyteckiego im. Pasteura w Nicei (departament Alpes-Maritimes) zostały ranne w poniedziałek 22 lutego wieczorem. Postrzeliła je koleżanka z… długopisu. Należący do przywiezionego pacjenta przedmiot okazał się pistoletem.

Około godziny 21:00 zaalarmowano policję, że w szpitalu jest 20-letni pacjent z raną postrzałową. Ofiara została podwieziona na izbę przyjęć samochodem przez dwie inne osoby, które odjechały.

Tuż przed 23:00 pielęgniarka dokonała inwentaryzacji odzieży poszkodowanego. Odkryła w niej długopis, który był pistoletem. Nieświadoma jego przeznaczenia, niechcący oddała w pokoju pielęgniarskim strzał. Jedna z koleżanek została trafiona w ramię. Druga ma uszkodzone bębenki. Ona sama zraniła się w rękę.

Wszystkie trzy pielęgniarki trafiły na oddział szpitala już jako pacjentki. Osoba trafiona w ramię przeszła rano operację.

Ranny pacjent, który był właścicielem tej broni nie okazał się jednak francuskim odpowiednikiem Jamesa Bonda. Policja kojarzy jego zranienie ze strzelaniną, która miała miejsce trochę wcześniej w obozie cygańskim pod Niceą. Na miejscu nie znaleziono ofiar.

Źródło: Actu17

8 KOMENTARZE

  1. A skąd się wziął długopis pacjenta w pokoju pielegniarskim? Do przechowywania rzeczy zinwentaryzowanych jest inne pomieszczenie.

Comments are closed.