Trzaskowski, nie idźcie tą drogą… Całodobowe wsparcie dla osób LGBT w Warszawie

Trzaskowski Tęczowa Warszawa dyskryminuje pro-liferów z fundacji Pro-Prawo do Życia/PAP, kartofliska.pl
Tęczowa Warszawa Rafała Trzaskowskiego. Foto: PAP, kartofliska.pl

Rafał Trzaskowski zaczyna spełniać obietnice wobec lobby LGBT. Na Twitterze ukazała się informacja, że „[email protected] ogłosił konkurs na organizację “całodobowego schronienia i wsparcia interwencyjnego dla osób LGBT+ w formie wspomaganych mieszkań treningowych”.

Przypomnijmy, że to żądanie tzw. „Warszawskiej Deklaracji LGBT+”, a środowiska te zarzucały władzom miasta opieszałość w realizacji postulatów. Tymczasem w znacznie bardziej zaawansowanej w „tęczowym postępie” Francji akurat organizacja zajmująca się takimi „schroniskami” popadła w niezłe tarapaty.

Chodzi o „nadużycia” dotyczące działalności tak zwanych „hosteli bezpieczeństwa dla osób LGBT”. Są one od lat dotowane z budżetu państwa i kasy miast. W 2019 roku miały „pod opieką” 474 młodocianych homoseksualistów i osób transpłciowych.

Po wielu skargach zorganizowano wreszcie audyt i opublikowany na ten temat raport eufemistycznie mówi o „quasi-sekciarskiej działalności”, fatalnym zarządzaniu i dość swobodnym dysponowaniu funduszami.

Chodzi o stowarzyszenie „Le Refuge”, które od 2011 roku uznano nawet za organizację „wyższej użyteczności publicznej”. W 2020 roku stało się fundacją. W 2014 r. przywołano przypadki zwolnienia i skazania wolontariusza za wykorzystywanie seksualne nieletnich. Inny przypadek dotyczył rzekomej samobójczej śmierci jednego z podopiecznych, który miał być prześladowany przez swoją rodzinę. Okazało się, że jego śmierć była zwykłym wypadkiem. Kilku świadków mówiło o molestowaniu. Krytykowano także wykorzystywanie darowizn na niejasne cele.

Po audycie para homoseksualistów, która prowadziła „Le Refuge” podała się do dymisji. Nicolas Noguier i Frederic Gal odeszli, a zarząd przeprosił i obiecał… restrukturyzację. Kontrola wskazała w szczególności na „dysfunkcje strukturalne”, dopatrzyła się nadużyć, klientelizmu, braku profesjonalizmu i katastrofalnego zarządzania.

Upadek bolesny i wstydliwy. Trzaskowski, nie idźcie tą drogą, a przynajmniej pilnujcie publicznych pieniędzy. Nie trzeba chyba dodawać, że owe schronienia nie ograniczały się bynajmniej do zapewnienia opieki mieszkaniowej młodym gejom. Spora część tej pary szła po prostu w gwizdek propagandy tęczowej ideologii. Można mieć podejrzenia, że w Warszawie nie będzie inaczej…

Źródło: Twitter/ PCh24

9 KOMENTARZE

  1. Czajka- Trzaskowskiemu spadł kamień z serca , dużo wody w Wiśle i fekalia warsiawskie są mniej widoczne w wodzie, więc spokojniej może stroić się w tęczowe piórka!

  2. Satanista wspiera satanistów do tego jego obecność na zjeździe Bildergberg
    ciekawi co ćpał, kogo ruchał, gwałcił
    bo na pewno czysty nie jest w tedy nie był by prezydentem Warszawy :)

  3. …..“całodobowego schronienia i wsparcia interwencyjnego dla osób LGBT+ w formie wspomaganych mieszkań treningowych”- będzie miał gdzie chodzić na treningi, a kto z ratusza, nie, to homofob

  4. Dla Trzaskowskiego nieważne są potrzeby Warszawiaków, remonty dróg i domów oraz sadzenie drzewek. Dla niego liczy się tylko LGBT i ich chore postulaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here