Czy zjednoczona prawica się rozpada? Winnicki: ta prawdziwa nie

Poseł Robert Winnicki. Konfederacja. Foto: PAP
Poseł Robert Winnicki. Konfederacja. Foto: PAP

„Plotki o tym, że zjednoczona prawica się rozpada – są nieprawdziwe” – pisze na Twitterze Robert Winnicki, przedstawiciel nacjonalistycznego skrzydła Konfederacji.

Konfederacja, czyli blok partii z wolnościowej, narodowej i tradycjonalistycznej prawicy, od dawna protestuje przed nazywaniem PiS-u i jego partii satelickich prawicą.

„Plotki o tym, że zjednoczona prawica się rozpada – są nieprawdziwe. Zjednoczona, ideowa prawica – konserwatywna, wolnościowa, narodowa – skupia się i rozwija w ramach Konfederacji. Za to bezideowa partia władzy rzeczywiście miewa się słabo. Pamiętajmy by nie mylić pojęć” – napisał na Twitterze Robert Winnicki, poseł Konfederacji i prezes Ruchu Narodowego.

Wpis narodowca rozwinięto na facebookowej stronie Konfederacji:

„Prawda jest taka, że tzw. zjednoczona prawica nigdy nie była prawicą, a z fasadowego zjednoczenia pozostało już tylko kurczowe trzymanie się stanowisk w rządzie i spółkach skarbu państwa, by do końca kadencji wycisnąć z pieniędzy Polaków jak najwięcej dla siebie. Obóz faktycznej zjednoczonej ideowej prawicy, czyli Konfederacji, ma się świetnie”.

Konfederaci informują, że „działamy na pełnych obrotach, umacniamy nasze ugrupowanie, rośniemy w siłę, rozbudowujemy struktury, by doprowadzić do proobywatelskich reform, obniżki podatków i ochrony tradycyjnych wartości!”.

26 KOMENTARZE

 1. Nie ma to jak posłuchać wybitnego prawicowego męża stanu. Przypomnę szereg zalet owej świetlanej postaci:
  – ukończone eksternistycznie liceum
  – brak wyuczonego zawodu (handel cebulą na straganie nie liczy się)
  – wychowanie, formowanie przez Giertycha i Rydzyka
  – po odcięciu od koryta pozostanie dygnitarzowi wydłubywać kit z okien

  • a co tobie pisi ciulu na trollim etacie zostanie, gdy niebawem twój pryncypał, kulawy bolszewik żoliborski uda się na zasłużone wczasy do Lucyfera? Zwłaszcza że w PiSraelickiej norze na Nowogrodzkiej z której nadajesz nie ma okien…

    • Z tej korwinowskiej gimbazy Winnicki to chyba najbardziej rozgarnięty i pracowity osobnik. Piłsudski też nie miał studiów tak, więc nie papier świadczy o mądrości. „Przyczynek do morfologii wymoczków włoskowatych” -to praca naukowa R. Dmowskiego.

     • Moja rodzina pogardzała Piłsudskim. Dlatego, że znali to i owo z jego biografii. Kto dzisiaj wie o tym, że pierwsze większe pieniądze dostał od Japończyków na akty dywersji w 1905 roku?

     • Moja rodzina też nie przepadała za Piłsudskim. Kaczor naśladuje dosyć nieudolnie i tchórzliwie tow.Ziuka. Po prostu za Piłsudskiego w Polsce była bryndza. Niestety ten cep bez szkoły (w tym wojskowej) myślał, że na konikach wygra się następną wojnę. A piłsudczycy to jak teraz pisory do koryta i tyle.

  • Rusticulus ty PiS-owski głupku. Sam nie masz większych osiągnieć niż trollowanie na zlecenie żoliboskiego karła.

 2. pisi sedesie, musi srakiewicz za mocno ci się wypróżnił, i znowu ci wyj3bało trollim PiSuarowym g0wnem. Bo „lewactwo” rzeczonych osób, to to, że zawierzyli żoliborskiemu żydofilowi, i próbowali być cichym ramieniem socjalistyczno-syjonistycznej kamaryli kulawego genseka wewnątrz Konfederacji, co na szczęście im się nie udało…

 3. Panie Robercie ,,tzw ruch narodowy” reprezentowany przez Pana,>>> to nie jest REPREZENTANT IDEOLOGI ENDECKIEJ—Narodowej. Dziś Narodową Myśl PROMUJE OBÓZ WIELKIEJ POLSKI,Narodowe Odrodzenie Polski ,Federacja dla Rzeczpospolitej ,i pomniejsze Narodowe organizacje.Szkoda Krzysztofa Bosaka ,którego poglądy można zakwalifikować JAKO NARODOWE.A PiS to tzw. Konserwatywni Socjaliści Piłsudskiego ,ONI NIC NIE MAJA WSPÓLNEGO z Myślą Endecką.

 4. Musimy coś zrobić żeby podnieść poziom komentarzy rządowych trolli. Kogo oni zatrudniają? Przecież to z naszych podatków! Może jakaś akcja na fejsbuku, jak myślicie?

  • Powyżej piszę o innej akcji, ale ważne byśmy mieli w sieci jakiś punkt zborny – może być FB, nawet na Onecie czy WP pod jakimś hasłem, by łatwo odszukać.

 5. Tyle jego… co sobie popisze. Po co zajmować się planktonem politycznym w rodzaju Konfederacja, która nie ma szans na nic. Ot zwykła pisowska przybudówka, przydupasy ciągnące do koryta darmozjady…od zawsze w partii, młode nieroby, cyniczne pasożyty, sprzedające ideologiczne popłuczyny internetowym czabanom, półdurkom i niedorozwiniętej młodzieży.

  • Powiedz mi, ile to twój guru naczelnik przepracował uczciwie czasu, i większość „elyty” z Wiejskiej?

   • Dla mnie (dla jasności trolli z ul. Pięknej -siedziby gimbazy Korwina) to pisobolszewia jest organizacja o charakterze mafijnym. Podobnie jak było: PZPR i SD, tak jet PiS i jej bratnia Konfederacja.

  • Tusku, wracaj do Polin na białym koniu, ratuj Naród przed Konfederacją i ich młodzieżową gimbazą. W Tobie jedyna nadzieja. Wielki pracowity Wodzu, Słońce Brukseli i Peru, śmiało, ruszaj z kopyta. Czekamy, tęsknimy, nie opuszczaj nas Wybawicielu.

 6. Mam propozycję. Zróbmy ze 3 dni milczenia na forum, niech tylko ujadają trolle. Może Redakcja wreszcie pójdzie po rozum do głowy?

Comments are closed.