Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge”

Książę Filip
Książę Filip/ Fot.Instagram

16 lutego 99-letni książę Filip trafił do prywatnego szpitala w Londynie. Małżonek królowej Elżbiety jest w placówce już tydzień. Coraz częściej w mediach przewija się temat operacji „Forth Bridge”.

Książę małżonek pozostaje w szpitalu już tydzień. Wszyscy oczywiście mają nadzieję, że to przejściowe problemy zdrowotne, a mąż królowej Elżbiety już niedługo wróci do swoich pałacowych komnat i książęcej emerytury.

Coraz częściej jednak w mediach wspomina się o operacji „Forth Bridge”, czyli specjalnej procedurze przygotowanej na okoliczność śmierci księcia.

Jeśli książę Edynburga umrze, to Pałac Buckingham wyda oświadczenie, które najpierw zostanie przekazane Stowarzyszeniu Prasowemu i BBC.

Media dostaną zgodę na publikację informacji dopiero kolejnego dnia o godzinie 8 rano.

Następnie Zjednoczone Królestwo wejdzie w okres żałoby narodowej. Oznacza to, że flagi zostaną opuszczone do połowy masztu, a prezenterzy i dziennikarze państwowej BBC na znak szacunku będą występować w czarnych ubraniach.

Sam książę chciałby być pochowany podczas kameralnej uroczystości w Pałacu św. Jakuba, a nie w Opactwie Westminsterskim.

Książę Filip to mąż Królowej Elżbiety II, najstarszy w historii małżonek panującego brytyjskiego monarchy, a także członek greckiej rodziny królewskiej. Filip pochodzi ze starego duńskiego rodu. Wiadomo również, że jest wolnomularzem. W tym roku, w czerwcu, monarcha obchodzić będzie swoje setne urodziny.

Źródło: NCzas

22 KOMENTARZE

   • 😊madre podejscie do tematu. Wszystko co naturalne jest piekne choc dzis jest moda na brzydote jedak sa ludzie ktorzy nature cenia.brawo

   • Przez 22 lata, to nawet proteza moze sie rozleciec na kawalki, a jeszcze szybciej jak ktos w nia wyceluje z buta albo piesci.

 1. fri mejson, no co za zaskoczenie, i nie chce w kościółku?
  młoda wdówka będzie do wzięcia, jak by co, jakie możliwości mariażów rodów królewskich

 2. Facet sobie poużywał przez lata do tego podobno się szprycował „szczepionką”
  może tak jak Andrzej, Donald Trump, Bill Clinton powiązany z Epstinem, Maxwell

 3. No cóż, życzę szczerze, abyś Pan jeszcze długo pożył, a przez odejściem stąd nawrócił się na wiarę katolicką, namówił do abdykacji królową papieżycę anglikańską i jeszcze przyłączył UK back do Unii europejskiej. A na koniec abyś Pan zlecił odtajnienie archiwów angielskiej ubecji, bo chcemy wiedzieć jak naszych ojców i dziadków kołowaliście przez setki lat. A jak nie zrobisz Pan, jak mówię, to do piekła jazda:)

 4. Na zalaczonym zdjeciu Jego oczy sa STRASZNE….niech je wiec juz lepiej zamnknie na wieki wiekow ale niech blaga o Boze Milosierdzie w godzinie zamykania tych STRASZNYCH oczu….bo ma o co blagac….oczy nie klamia ;-(

 5. Mason to znaczy największy wróg Boga, wyznawca Szatana, wielbiciel diabła a więc wszystkiego co jest złe, zepsute, zdeprawowane, zdemoralizowane. To wróg normalności, rozumu, logiki i ludzkości.
  Bycie masonem oznacza bycie przestępcą najgorszego rodzaju, deprawującym całe pokolenia dzieci, młodzieży i dorosłych. Mason jest wrogiem również państwa, jego służby na rzecz Narodu. Państwo w którym żyje opanowane jest przez masonerię, państwo Szatana, Nowy Porządek Świata.

 6. A ja Jego Wysokosci zycze jak najlepiej. I zazdroszcze Brytolom, ze maja za szefa ksiecia krwi, a nie gomulkowgo absolwenta szkoly slusarskiej, czy pozniej poldebila od wozkow elektrycznych. Demokratycznie wybranego przez dwie kadencje. Pozniej zastapionego przez niedorobionego magistra od fikolkow. Tyz dwie demokratyczne kadencje.

  • No to gdy ten Jego Wysokosc umrze to, zgodnie z obietnica, zamieni sie w zabojczego wirusa i cie dopadnie. Bedziesz mial zaszczyt mowic, ze zginales z krolewskiej reki.

 7. Co to za rodzina, Adamsów? Na szczęście dostali zastrzyk żydowskiej krwi i mogą startować na Miss Maus und Rats. A Judenrats zwłaszcza.

Comments are closed.