Kolejna runda tych samych tłumaczeń. Wielkanoc w lockdownie, byśmy mogli spotkać się na Boże Narodzenie

Andrzej Matyja. Foto: PAP/Tomasz Gzell
Andrzej Matyja. Foto: PAP/Tomasz Gzell

Coraz więcej wskazuje na to, że podczas zbliżających się świąt Wielkiej Nocy rząd utrzyma lockdown i – wzorem poprzednich świąt – oficjalnie zabroni spotykać się w większym gronie rodzinnym.

Prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej, w programie WP „Newsroom” zaapelował, by nadchodzące święta potraktować tak, jak poprzednie.

Potraktujmy ją jak poprzednie święta, ponieważ część z nas jest zaszczepionych, więc tutaj nie będzie problemu. Natomiast potraktujmy te spotkania jako jeden z elementów, które mogą doprowadzić do rozprzestrzenienia się koronawirusa – powiedział prof. Matyja.

Zachowajmy więc ostrożność, zachowajmy wstrzemięźliwość jeszcze spotkań, byśmy w pełni mogli spotykać się chociażby już w najbliższe Boże Narodzenie – kontynuował lekarz.

Myślę, że warto jeszcze trochę się pomęczyć, by pokonać tę pandemię i korzystać z tej swobody spotkania się w kolejne święta – dodał prof. Matyja.

Jesteśmy więc świadkami kolejnej rundy tych samych tłumaczeń. Na Wielkanoc 2020 mówiono, że trzeba się powstrzymać od spotkań rodzinnych, by móc wspólnie spędzić święta Bożego Narodzenia 2020.

Przed świętami Bożego Narodzenia 2020 mówiono, że trzeba się powstrzymać od spotkań rodzinnych, by móc wspólnie spędzić święta Wielkanocne 2021.

A teraz mówi się, że musimy się powtrzymać od spotkań rodzinnych podczas świąt Wielkiej Nocy 2021, by móc się wspólnie spotkać na Boże Narodzenie 2021.

19 KOMENTARZE

  1. Kto to uwał nać jest? Eskimos? Cóż znaczy Boże narodzenie? Że co? Że są prezenty? Wielkanoc to najważniejsze święto. To Święto Świąt.

  2. i już narracja, że zaszczepieni to ybermensze… bo nie zakażą czy się nie zakażą, nie zachorują czy wszystkiego po trochu? rzecz jasna o powikłąniach i padających jak muchy staryszkach cicho

  3. Ale drogi panie fundament dyskusji jest taki: ja mam we dpie waszego wirusa, mam to gdzieś gdzie on się wam tam rozprzestrzenia i między czym i w ogóle odwal się pan że tak powiem grzecznie, to ostrzeżenie przy okazji :)

  4. Mogą mnie cmoknąć. W zeszłym roku byłem u rodziców i na Wielkanoc i Boże Narodzenie. I w tym roku też tak będzie.

  5. masoneria działa dalej wierzycie w korona ściemę?nikt nie choruje szpitale puściusieńkie uwierzcie mi a oni sieją propagandę i dobijają chorych ludzi tak 100 % chorych odeślą na drugą stronę i skończy się TA plandemia a już mają innego asa w rękawie STOP KORONA ŚCIEMIE !!!

  6. Następnym posunięciem będzie zamknięcie dostępu do wybrzeża na całej jego długości w kraju w okresie letnim w związku z czekającym już w Bałtyku mutantem, potem zakaz wstępu na cmentarze w dniach 15 pażdziernik do 15 listopad, następnie całkowity locdown od połowy grudnia do połowy stycznia 2022 roku. Co dalej – należy pytać jasnowidzów.

    P.S. Z ostatniej chwili: od roku 2022 Kościóły katolickie w Polsce zamknięte zostaną na stałe i na zawsze!

Comments are closed.