Niedzielski do dymisji. Minister Zdrowia przyznał się do własnej nieudolności

Adam Niedzielski.
Minister Zdrowia Adam Niedzielski. / foto: PAP

Minister Zdrowia Adam Niedzielski był gościem porannej rozmowy RMF FM, gdzie wprost przyznał się do własnej nieudolności. Oczywiście w przypadku „narodowego psychopaty” (na prawach cytatu za Łukaszem Warzechą – red.) Niedzielskiego prowadzący rozmowę Robert Mazurek był potulny jak baranek.

Wszelkie plany i długoterminowe zapowiedzi, które przedstawialiśmy, niestety się nie sprawdzają – przyznał w RMF FM minister Niedzielski.

Mówię tutaj o takim podejściu kryterialnym, bo w listopadzie czy grudniu w zasadzie mówiliśmy o tym, że będziemy mieli konkretny próg dotyczący liczby zachorowań – dodał.

To oczywiście nawiązanie do słynnej planszy, na której rząd zaprezentował progi etapów walki ze złowrogim wirusem. Następnie demonstracyjnie pokazał, gdzie je ma i w momencie, gdy powinna być ogłaszana żółta strefa wprowadził narodową kwarantannę.

Słowa Niedzielskiego z porannej rozmowy u Roberta Mazurka świadczą o tym, że rząd sam dobrze wie, iż ich zapowiedzi nie są nic warte i nie należy się nimi sugerować. Rząd nie panuje już nawet nad własnymi poczynaniami.

To niestety się nie sprawdza, bo jest o wiele więcej parametrów, które trzeba wziąć pod uwagę, takich jak sytuacja dookoła (Polski – red.) – przyznał Niedzielski.

18 KOMENTARZE

 1. Za wszystkie śmierci i nieszczęścia nękanego narodu tylko całkowita konfiskata mienia w
  całości i od rodziny/mienie przepisane/ od banków i inwestycji i nie dla nierządu tylko pod kontrolę społeczną

 2. ,normalni” ludzie,gdy widzą że sąsiad rozwala swój dom,-również zaczynają rozwalać swoje domy,–przecież tak trzeba.
  Czas na wizytę długotrwałą,w zakładzie dla obłąkanych,ty ,,mędrcu”

 3. niedzielski nie odchodź tak bardzo lubimy pisowskich psychopatów odejdziesz to zbaraniejesz a tak jesteś mądrym głupkiem i za to cię lubimy baranie beeeeee.

 4. Bóg już uniósł swą prawicę. Zapłata już blisko. Drżyjcie demony w ludzkiej skórze, którzy swoim obywatelom zgotowaliście takie piekło na ziemi, drżyjcie mordercy w „białych rękawiczkach „.

 5. To, że ci ludzie nie są jeszcze sądzeni i nie czekają w aresztach na wymierzanie im kary, to tylko nasz wina jako narodu. Oni muszą za to odpowiedzieć, nie tylko karnie, ale również materialnie. Komornik musi zapukać do willi tych sukinsynów na czele tym typem…

 6. Trzeba brać pod uwagę, że sezon grypowy zawsze trwa jesienią i na przedwiośniu, teraz też, tyle, że podobna do grypy koronka. Poza tym czytajcie statystyki, jak zwiększyli ostatnio ilość testów na CV19, czy w ogóle ktoś robi testy na wirusa grypy, chyba nie, na szczepionki grypwe też nie naganiają, bo ochrona patentowa wygasła i koncerny nie zarobią.

 7. Widać szykują się do dymisji. Nie będzie Obajtka? Niedzielski bije się w piersi i jako ekonomista nie ogarnia więcej niż jeden parametr. Byli funkcjonariusze z PIS: Wojciechowski torpeduje Morawieckiego za brak odszkodowań, Sławomir Dudek mówi o oszustwie Morawieckiego w spr. luki Vatowskiej. Seryjni samobójcy? Wywołują afery by sprowokować i móc rozwiązać sejm?? A w to miejsce w blokach startowych czeka beata Szydło? Koło ratunkowe dla pisiorów. I dalej rozkradanie Polski..

 8. Syntezator bandyta godny nastepca Szumisia, tamten jakieś ludzkie uczucia ma choć jest złam(anym) asem o tez powinien pojsc pod sad, czekista synteztaor pozbawiony jest uczuć

 9. Mam nadzieję, że krypto waluty rozwiną się do takiego poziomu, że będzie można normalnie nimi płacić w sklepie.

  • W sklepie … !? Za niedługi czas w ziemiance będziesz mógł wymienić szyszki na kasztany z gostkiem z sąsiedniego lasu.

Comments are closed.