Protest przeciwko nielegalnym koronarestrykcjom. Po TYCH słowach policjanci wrócili do radiowozów [VIDEO]

Policja Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
Policja Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay

W Stalowej Woli odbył się protest przeciwko bezprawnym koronarestrykcjom. Brał w nim udział m.in. były prezydent miasta, Andrzej Szlęzak. Samorządowiec zwrócił się z apelem do policjantów, a zgromadzonych zachęcał do odwagi. Po jego słowach funkcjonariusze wrócili do swoich pojazdów służbowych.

– Mam taki apel do panów z policji. Jak wam nie wstyd panowie? Wpadliście tutaj bandą na ludzi, którzy niczego złego nie robią, walczą o swoje prawa. I mają rację, bo wszystkie sądy przyznają rację – mówił Andrzej Szlęzak.

Były prezydent Stalowej Woli zwrócił się także do zgromadzonych obywateli, protestujących przeciwko nielegalnym koronarestrykcjom.

– Ja państwa zachęcam do tego, że jeżeli zostaliście spisani, powinniście wziąć dane od panów policjantów. Jeżeli macie trochę czasu i odwagi – skarżyć ich do prokuratury, do sądu na zasadzie szykanowania, prześladowania, ograniczania wolności – zachęcał.

– Państwo już wiecie o tej idiotycznej zupełnie sytuacji, w której zostaliśmy postawieni my, ale również policja. No ale my możemy się ośmieszać, jakoś to przeżyjemy, ale jak się policja ośmieszy, no to przyjdzie taki czas – wcześniej czy później – że spotkamy się z tymi panami na ulicy. Będziemy się mijać. Kto komu w oczy spojrzy? Jak oni spojrzą swoim rodzinom, swoim sąsiadom w oczy, dając się używać do takich haniebnych działań? – mówił dalej Szlęzak, zachęcając zgromadzonych do „odwagi”.

Według doniesień #OtwieraMY na Twitterze, po tych słowach funkcjonariusze wrócili do swoich radiowozów.

Źródło: Twitter

19 KOMENTARZE

 1. Brawo Panie Andrzeju !
  Tak trzymać dalej i się nie bać.
  Modlitwę zapewniamy :-)

  Teraz wytyczne rządu mamy już w d.pie.

  • policjant, to powinien przede wszystkim myslec i podejmowac decyzje w oparciu o dana sytuacje – niestety wiekszosc woli, jak posluszni niewolnicy, wykonywac co im nakazuja (dobra tresura, to i pies polecen slucha;)

 2. Barwo👋👋👋 STOP BEZPRAWIU tylko bunt społeczny może to zakończy💪💪💪Ludzie obudźcie się zanim będzie za późno!!!Nas są miliony ich jest gasrstka mamy taką siłę że możemy to zakończyć oni o tym dobrze wiedzą tylko zwylki ludzie są nieświadomi swojej siły💪💪💪

 3. Wielkie dzieki dla prezydenta Stalowej Woli Pana Andrzeja Slezaka za patriotyczna polska postawe – dosyc tych oglupiowych rzadowych ograniczen,morderczych nad narodem ploskim,to sa zdrajcy Narodu – wszyscy na czele z prezydentem i premierem powinni isc pod sad – to sa zdrajcy !!!

 4. Brawo! Stalowa Wola przykładem dla innych. Swoje restrykcje banda Kaczyńskiego i Niedzielskiego niech sobie wsadzi w d…

 5. Niestety policja już straciła twarz, poparcie społeczne i jakikolwiek mandat do wykonywania czynności. wycieruchom władzy naród powie dość. Od emerytur po stołki – zdejmiemy z was, skur_ysyny, przywileje.
  Nie jesteście nawet godni, by napluć wam w twarz, „funkcjonariusze”.

 6. Niech za przykładem Slęzaka idzie większość byłych i obecnych samorządowców. Ich głos jest ważny! Wspierajcie polskich przedsiębiorców. Uświadamiajcie funkcjonariuszy.

  • tylko inicjatywa oddolna może odsunąć tych psychopatów od władzy, a może przynajmniej w tej przestrzeni między uszami, zaświta myśl refleksji, i przestaną bezmyślnie wykonywać rozkazy międzynarodowych banksterów

 7. Mam nadzieję, że to będzie przyszły Prezydent Rzeszowa. „Jestem gruby, brzydki, ale uczciwy” – to były jego słowa sprzed lat. I został Prezydentem Stalowej Woli na kilka kadencji. Teraz jest radnym do Sejmiku Podkarpackiego.

 8. KONFERENCJA w Rocznicę ogłoszenia „PANDEMII” w POLSCE.
  6 tematów, 6 lekarzy. Dodatkowo wykład o 5G.
  Konferencja podzielona na trzy bloki. Po każdym bloku czas na pytania.
  27.02.2021. Od godziny 14,00 do 18,00
  Jęczmienna nr. 9. 31-268 Kraków.

  Nie umiem zamieścić plakatu…

 9. Bardzo dobrze. W końcu weźmiemy sprawy w swoje ręce. Może milicja też się odwróci od tych czarnych charakterów i po prostu się ten rząd zadepcze! :)

Comments are closed.