Sommer: Korona jak „Miś”! Bareja by tego nie wymyślił! Co z koronaparty na Krupówkach? [VIDEO]

Foto: YouTube Tomasz Sommer Extra

W Polsce gwałtownie rośnie liczba zakażeń koronawirusem. Czy to efekt „luzowania” obostrzeń i koronaparty na Krupówkach?

W czwartek w Polsce było 12 142 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. To wzrost wobec ub. czwartku, a zdaniem obozu władzy zwiastun trzeciej fali pandemii.

Jakby tego było mało minister zdrowia Adam Niedzielski całkiem wprost stwierdził, że „wszelkie plany i długoterminowe zapowiedzi”, które przedstawiał rząd PiS, „niestety się nie sprawdzają”.

„Mówię tutaj o takim podejściu kryterialnym, bo w listopadzie czy grudniu w zasadzie mówiliśmy o tym, że będziemy mieli konkretny próg dotyczący liczby zachorowań. (…) To niestety się nie sprawdza, bo jest o wiele więcej parametrów, które trzeba wziąć pod uwagę, takich jak sytuacja dookoła (Polski – red.)” – powiedział w radiu RMF minister.

Niedzielski zapewnił, że „bardzo chciałby”, aby po Wielkanocy dzieci poszły do szkoły. Zastrzegł jednak, że może się to nie udać.

Zdaniem ministra wyznacznikiem rozwoju pandemii będzie koniec marca. Przypomnijmy, że niedawno obóz władzy pokazywał turystów na Krupówkach, jako źródło głupoty i rozsiewania koronawirusa.

Teraz okazuje się, że turyści, którzy po zluzowaniu obostrzeń w końcu wyjechali na urlop, stali się kozłem ofiarnym, a propaganda zrobiła z nich wstęp do trzeciej fali pandemii.

Nowe twierdzenia ministra Niedzielskiego, nagonkę na turystów oraz o tym jak naprawdę przebiega pandemia w swoim najnowszym wideofelietonie mówił dr Tomasz Sommer.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

2 KOMENTARZE

  1. Dzieci proli, nie muszą być edukowane. Za ileś lat wymieni się głupich rządzonych na nowych jeszcze głupszych, którzy będą ślepo wykonywać wszystkie polecenia „wielkiego brata”.

  2. Niestety Sommer zdziadział i gada bzdury. Krupówki – tam było kilkaste osóbz całej Polski i nie więcej niz kilku „zakopiańczyków” więc wirus zostanie rozniesiony po Polsce, a nie po Zakopanem. „Zakopiańczycy” raczej się nie bawili w tłumie turystów…

Comments are closed.