Hotelarze idą na protest. Wydali fortunę na jedzenie, a rząd zamknął im biznes

Hotel Warszawa. / foto: warszawa.hotel.com.pl

Hotelarze z warmińsko-mazurskiego zamierzają protestować w Warszawie. Na protest zabiorą jedzenie, które przez decyzję rządu się zmarnuje.

Województwo warmińsko-mazurskie zostało objęte twardym lockdownem. Dla wielu branż to wyrok śmierci.

Dlatego hotelarze zamierzają jechać do Warszawy na wielki protest. Zamierzają zabrać ze sobą jedzenie, które kupili z myślą o gościach, którzy po otworzeniu gospodarki mieli przyjechać na urlopy.

– Pozostaje nam albo je wyrzucić, albo zawieźć do Warszawy i rozdać – mówi kierowniczka jednego z hoteli.

Oprócz hoteli zamknięte zostają też galerie, muzea, kina, korty, baseny i inne miejsca użyteczności publicznej. Minister Adam Niedzielski podjął taką decyzję ze względu na duży wzrost zachorowań na COVID-19.

Protest pracowników hoteli odbędzie w Warszawie w poniedziałek. Przygotowania do protestu trwają między innymi w hotelu Folwark Łękuk w miejscowości Łękuk Mały.

– Akcja bierze się z frustracji, która narasta od wielu miesięcy. Jesteśmy trzymani w sytuacji, w której mówią nam, jeszcze tylko dwa tygodnie i będziecie mogli normalnie funkcjonować. Jednak tak się nie dzieje i nie godzimy się na to, my chcemy po prostu normalnie pracować – mówi jeden z pracowników.

Aleksandra Nowak, kierowniczka hotelu Folwark Łękuk, jej ośrodek był gotowy na wszystkie weekendy – zgodnie z obostrzeniami mówiącymi o 50-procentowym obłożeniu i zgodnie z protokołem sanitarnym.

Z kolei Krzysztof Przykucki, właściciel hotelu przyznaje, że ma nadzieję, że do protestu przyłączą się również inni.

– Inicjatywa pojawiła się wczoraj, ale dopiero zaczęliśmy o niej informować szerzej. Mam nadzieję, że dołączą do nas inni hotelarze z Warmii i Mazur i wspólnie będziemy mogli odwiedzić Warszawę – mówi Przykucki. – Skoro warszawiacy nie mogą przyjechać z dużego miasta na wieś, gdzie mieszka 63 mieszkańców, no to my wybierzemy się do Warszawy i to na pewno będzie bezpieczniejsze – mówi właściciel.

Straty jego hotelu z jednego weekendu mogą sięgnąć ok. 20 – 30 tys. złotych.

Źródło: TVN 24

17 KOMENTARZE

 1. Nie można rozporządzeniem zakazać działalności gospodarczej. Sądy masowo wydają talie wyroki a ten bandycki rząd dalej brnie w bezprawie. Za 2 lata czeka ich nowa Norymberga tych pisowskich psychopatów

 2. Przekazuję rady zaprzyjaźnionego Konfederaty wiary mojżeszowej władającego smażalnią w ZOO. Zepsute, zielone, obślizgłe kurczaki moczymy przez noc w roztworze proszku do prania, koniecznie IXI. Rano opłukujemy w zimnej wodzie i wrzucamy na ruszt. Palce lizać!

 3. Zamiast protestować w W-wie powinni po prostu otworzyć swoje firmy i nie wykonywać zabójczych gospodarczo przestępczych poleceń pomagierów kliki z Davos .

 4. Was ma niebyc a wasz majatek ma przejac za psi grosz zydowska kasta a wy w waszym majatku macie pracowac za miske ryzu wg zyda morawieckiego czy jeszcze czegos nie rozumiecie z tej sytuacji nic sie nie wroci ile razy wam trzeba powtarzac ale to nie tylko was to czeka wiec sie wezcie do roboty jak umrzec to dumnie a nie przygniecionym zydowskim buciorem.

  • Oto nowy ład Morawieckiego.Nowa (nie)normalność. Ludzie. Wykonanie wyroku nie zatrzyma NWO. Ale przynajmniej ich następne pachoły może nie będa aż tak bezczelne.

 5. Wszystko idzie z planem i nie zatrzyma się samo.
  Oni wykonują polecenia globalnych super elit. To jest piramida. Obserwujcie funkcjonariuszy w swoim rejonie.

 6. To nic nie da. Tylko odstrzał terytorialny, czyli tam, gdzie gromadzi się wróg ! Nie ma w Polsce Związku Zawodowego Snajperów ? oraz Związku Poszkodowanych Przez Syjonizm ?

 7. Co się z tymi ludźmi dzieje? Otwierając biznesy jedyne co tracą to w najgorszym wypadku jedna dniówka na karę, o ile wogóle ją zapłacą.
  A oni płaczą i wolą zdechnąć z głodu, bo pan tak rozkazał.

 8. Rewolucja przewali się przez Europę a unia się podzieli , będzie reset ale w odwrotnym kierunku ! Najazd afrykańskich bandytów trwa już nie w takim stopniu jaki był a teraz czas na Rewolucję . Myślę , że Nostradamus się nie mylił ! Zobaczymy , wiosna już jest , no prawie .

   • Scenariusz jest opisany w programach kliki Davos, na Prison Planet, w Covidowych jeżach i wielu innych publikacjach.W tym roku,,przewidziano przerwę w łańcuchu pokarmowym od końca drugiej połowy 2021r” . Czyli głód.Niektorzy nawet mówią ,,biblijny głód”.

 9. Protestujcie ale nie zamykajcie lokali ! Wynajmijcie kancelarię prawną i pozew zbiorowy. Policja , sanepid, rząd działają nielegalnie !! Konstytucja was chroni. Opozycja nie zbierze 115 posłów by złożyć wniosek o pociągnięcie do odpowiedzialności konstytucyjnej przed Trybunałem Stanu??? Opozycja : Zacznijcie przypominać sobie ustawę o Trybunale Stanu !!

Comments are closed.