Orban przyjął szprycę przed kamerami. Ale ani od Unii, ani od Rosji [VIDEO]

Premier Węgier Victor Orban przyjął szczepionkę od Chińczyków.
Premier Węgier Victor Orban przyjął szczepionkę od Chińczyków.

Premier Węgier Viktor Orban został zaszczepiony przeciw koronawirusowi preparatem chińskiej firmy Sinopharm. Nagranie wideo przedstawiające to wydarzenie zamieścił w niedzielę na swoim profilu na Facebooku.

Na nagraniu widać, jak premierowi Orbanowi mierzona jest temperatura (dowiadujemy się, że ma 36,2 stopni), a następnie jest badany stetoskopem.

Lekarz stwierdza, że premier jest w znakomitym stanie zdrowia, po czym zostaje mu wstrzyknięta chińska szczepionka.

Viktor Orban mówi później w nagraniu, że od chwili szczepienia pracuje w swojej siedzibie i nic mu nie jest.

„Niech państwo się nie boją. Atakuje trzecia fala i będzie silniejsza niż poprzednie dwie. Proszę o rejestrowanie się i szczepienie. To jedyna możliwa ochrona” – podkreśla.

W piątek także prezydent Janos Ader został zaszczepiony chińskim preparatem przeciw koronawirusowi. Także on zaapelował do rodaków o rejestrowanie się na szczepienie.

W ostatnim czasie rośnie na liczba nowych zakażeń koronawirusem. W ciągu ostatnich dni dziennie wykrywanych jest ponad 4 tys. nowych przypadków.

Do tej pory na Węgrzech stwierdzono prawe 429 tys. zakażeń koronawirusem, zaś liczba ofiar śmiertelnych Covid-19 zbliża się do 15 tysięcy.

Według danych z niedzieli zaszczepiono dotąd przeciw koronawirusowi prawie 678 tys. osób. Na Węgrzech używanych jest 5 preparatów: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, rosyjski Sputnik V oraz chińska szczepionka.

PAP

33 KOMENTARZE

   • Jasne jego ciało jego wybór to dlaczego robi to publicznie. To była taka sama promocja szczepionek jak w innych państwach. Z wolnością to ma niewiele wspólnego.

    • Bo jest osobą publiczną? Skoro ludzie na niego głosowali, to chyba mają prawo wiedzieć, co z sobą robi?
     Niektórzy ewidentnie szukają wolności albo jej braku nie tam, gdzie powinni.
     Tak jak w którymś programi widziałem jak jakiś lewak „udowadniał” Korwinowi że „wolność do” a nie „wolność od” i oczywiście został wyśmiany, ale dalej nie rozumiał swojej głupoty…

     • Co z tego że jest osoba publiczną. Jego zdrowie jest tylko i wyłącznie jego problemem. Zrobił to bo robią tak inni na rozkaz. Co to ma wspólnego z wolnością.

  • A widzisz… a ja nie miałem – odkąd zarekwirował ludziom oszczędności, zawsze patrzyłem na niego sceptycznie. Jest tylko o grubość 10-calowa gwoździa mądrzejszy od „naszego” JK.

  • Przecież to taki sam lewak post sowiecki jak te nasze okrągłostolcowe „opozycjonisty”.
   Szkoda, że mu per rectum nie zaserwowali przed kamerą.

 1. Nie wierze w ten publiczne przedstawienie, nie wierze że publiczne osoby są narażane na działanie niezbadanej substancji, zwłaszcza że tyle się mówi o skutkach ubocznych śmierciach.

  • Chyba zwykła pokazówka , człowiek na czele rządu węgierskiego wyszczepia się ? przecież nie zbadane są do końca te niby szczepionki. Chyba, ze Chińczycy wyodrębnili już komórkę tego covida i maja antydotium. Jak go niechcący wypuścili to bez trudu mogli sporządzić odpowiednią szczepionkę dla przywódców państw, wszystko możliwe.

 2. W polszy też tak wygląda kwalifikacja do szczepienia (na cokolwiek). Termometr i stetoskop, przy czym podwyższona temperatura nie jest przeciwwskazaniem. W zasadzie nic nim nie jest.
  Ciekawe ile Chińczycy posmarowali.

 3. Warto odnotować, że z wymienionych pięciu preparatów, pozostałe cztery – to nie są w istocie szczepionki, a chiński preparat to klasyczna szczepionka. Warto także zauważyć, że chiński Sinofarm produkowany jest bez używania lini komórkowych uzyskanych w wyniku aborcji.
  Można? Można!

 4. Czy wiesz, że nigdy nie było skutecznej szczepionki przeciw żadnemu koronawirusowi?
  Czy wiesz, że opracowanie szczepionki zajmuje 5–10 lat?
  Czy wiesz, że „szczepionka” Covid jest oparta na nowej technologii?
  Czy wiesz, że firmy farmaceutyczne nie mogą zostać pozwane, jeśli szczepionka kogoś rani lub zabija?
  Czy wiesz, że wg raportu WHO 99,8% ludzi zainfekowanych przeżywa Covid19?

 5. Posłuchaj koniecznie co mówi prof. Dolores Cahill.
  Szczepionka nie zawiera wirusa, ale mRNA i programuje komórki ludzkie do produkcji obcego białka – wirusa.
  Będą 3 fale reakcji po szczepionce. Dwie pierwsze fale po dwóch dawkach szczepionki (w większości z małymi objawami tzw anafilaktycznymi) wprowadzą układ odpornościowy w stan chronicznej alergicznej choroby i trzecia fala

 6. będzie katastrofalna – po ponownym kontakcie z wirusem układ immunologiczny będzie atakował i niszczył twoje komórki, bo one zawierają i produkują białko wirusa!! I ta reakcja już nie będzie możliwa do zatrzymania.
  Po około tygodniu w wyniku uszkodzenia organów nastąpi śmierć. Szukaj „Brilliant Professor Explains How Coronavirus ‚Vaccines’ Kill With mRNA „

 7. Tylko że chińska szczepionka to ZWYKŁA szczepionka zawierająca zabite wirusy, a nie instalacja mRNA jak cała reszta szczepionek

Comments are closed.