Policja zabrała głos w sprawie filmu Patryka Vegi. Czy Polska to raj dla pedofilów i morderców?

Foto: YouTube Patryk Vega

Film „Oczy diabła” Patryka Vegi miał być wstrząsem. Jednak Policja rewelacje reżysera komentuje dość sucho. Coś tu się nie zgadza…

Film dokumentalny „Oczy diabła” Patryka Vegi ma już ponad 5,5 mln wyświetleń na platformie YouTube. Dokument opisuje rzekomy handel dziećmi w Polsce.

Z wstrząsającego filmu wynikało, że w Polsce kobiety rodzą dzieci na sprzedaż. Wg filmu Vegi dzieci są następnie brutalnie gwałcone, a gdy umierają w wyniku doniesionych obrażeń, to ich narządy są następnie sprzedawane handlarzom organów.

W filmie zarejestrowano m.in. rozmowę z domniemanym naganiaczem zajmującym się procederem. Pokazano też rozmowę z kobietą w ciąży, która chce urodzić i sprzedać dziecko.

O szczegółach sadystycznych zabaw pedofilów i kulisach procederu Vedze opowiada jeden z pośredników. Natomiast handlarz dziećmi opisuje brutalne gwałty na niemowlętach, które kończą się śmiercią dzieci.

Handlarz twierdzi również, że w proceder zaangażowane są „bardzo potężne osoby z kręgu biznesu i polityki”. Europę ma wręcz oplatać sieć handlarzy żywym towarem i domów publicznych mających tego rodzaju „ofertę”.

Do horroru ma dochodzić m.in. przy jednej z willi w Gdańsku.

Do filmu, który swoją premierę miał 2 lutego, w końcu odniosła się policja.

„Wydział do walki z Handlem Ludźmi Biura Kryminalnego na chwilę obecną nie posiada żadnych potwierdzonych informacji w zakresie istnienia grupy przestępczej, o której mowa, i istnieniu agencji towarzyskich, w których mogą być wykorzystywane osoby poniżej 15 roku życia” – przekazało Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji funkcjonuje.

Policja zapewnia, że nie posiada informacji o nielegalnym procederze handlu niemowlętami na terenie RP z przeznaczeniem na pozyskiwanie organów do transplantacji lub pod kątem wykorzystywania seksualnego.

Ponadto Policja zapewniła, że nie posiadam informacji o porwaniach dzieci, które nie zakończyły się ujawnieniem sprawcy lub nie doprowadziły do odzyskania osoby porwanej (w latach 2013 – 2020).

Pozostaje zatem zapytać Vegę, czy mając uzasadnione podejrzenie o możliwości popełnienia przestępstwa nie złoży doniesienia, czy jego film nie jest dokumentem?

Źródło: o2

19 KOMENTARZE

 1. Jaka prawda, nie wiemy. Ale nie mam najmniejszych wątpliwości, że do tego może dochodzić. Dziś nie brakuje ludzi, dla których drugi człowiek jest śmieciem. Co ja mówię? Nie śmieciem, chyba, że z pokryciem złotym bądź platynowym. Jak się da zarobić, to czemu nie? Cóż dziś człowiek znaczy?
  Kiedyś to byli zwyrodnialcy – w dołach społecznych, w światku przestępczym, w więzieniach, a dziś tacy chodzą między nami.

 2. A policja? He, he, dawniej też piała, że żadnej mafii w Polsce nie ma. A co ma powiedzieć ta załgana instytucja? Przyznać się, że nie panują nad bezpieczeństwem?
  A nawet któryś z nich może czerpać z tego niezłą kasę.

 3. Przecież nie mogą się przyznać, jeszcze musieliby się zainteresować procederem, a zpotężnymi ludźmi się nie zadziera.

 4. od początku zakrawało to na zwykłą ściemę, że niby mocno zakamuflowana grupa że potężne pieniądze a tu jakiś podrzędny handlarz się wypruwa i opowiada rezyserowi vedze za free kocopoły z palca wyzssane. Ale cel został osiągnięty 5,5 mln wyświetleń i oto to chodzi. Kto chce wierzyć niech wierzy każdy ma swój rozum

   • Czego nie rozumiesz ? Sądzisz, że porywa się tylko dla okupu ? Nie ma żądania, nie ma porwania jest zaginięcie, czego w tym nie rozumiesz ?

    • tak mości panie jak ktoś zaginał to zaginął i tyle, o tym właśnie pisze a z tego co ty piszesz wynika że ludzie nie giną tylko każdego się porywa. czego tu nie rozumiesz?

 5. Policja nic nie wie, przecież już poseł Liroj zgłaszał ten problem i kto go wyciszył? Coś w tym musi być prawdy i muszą się tym zajmować na wysokich szczeblach, ze Policja nic nie wie. Na Policji chyba zginęły te taśmy o tym polityku, komisja w Sejmie oglądała i co podał się do dymisji, chociaż to inna kwestia.

 6. Tak jak ściemą jest pizzagate, lolita island, czy fundacja clintonów uprowadzająca dzieci podczas huraganów, elity torturujące dzieci dla adrenochromu itd.

  Kwestia handlu Polskimi dziećmi pojawia się już od kilkunastu ładnych lat. Tak więc wątpię aby to była ściema. Ściemą może być sam wywiad Vegi ale sam problem istnieje.

  Pozdrawiam

   • Samobójstwa: 3x strzelał/a sobie w brzuch, 2x w głowę, wyczyścił sznur z odcisków palców, i inne bez pomocy osób trzecich…
    ŻENADA!

  • bo najlepiej po chazarsku wszystko opluć i ośmieszyć aby społeczeństwo znowu zamknęło oczy na rzeczy które są po prostu nieludzkie i zbyt straszne bo mogą i dotknąć ciebie.A to jest i przecieka tymi aferami np.w Belgii.I nie tylko to.

 7. slyszalem, ze kiedys byl na youtube film, na ktorym gwalcili bobasa… w dark webie ponoc tego pelno – a zarobiony vega, dobrze lody kreci

Comments are closed.