Samochód wpadł do wody. Dramatyczne zdarzenie w Dziwnowie. Cztery osoby nie żyją [WIDEO]

Samochód wpadł do wody w Dziwnowie. Trwa akcja ratunkowa.
Samochód wpadł do wody w Dziwnowie. Trwa akcja ratunkowa. (Fot. PAP)

Samochód osobowy wpadł do rzeki Dziwnej w Dziwnowie. Dramatyczna akcja ratunkowa trwała kilka godzin. Z wody wyciągnięto pojazd, w którym znajdowały się cztery osoby.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 13. Samochód poruszający się z Międzywodzia w stronę Dziwnówka nagle wjechał do wody.

Na miejscu nie znaleziono śladów hamowania. W akcji ratunkowej brała udział policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe i Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa.

Nurkowie po kilkudziesięciu minutach namierzyli pojazd. Znajdował się on dziesięć metrów od brzegu, na głębokości około siedmiu metrów. Ściągnięto dźwig, który wydobył samochód.

Świadkowie mówili wcześniej, że w samochodzie prawdopodobnie znajdowały się trzy osoby. Niestety, było ich więcej.

„Była to kobieta, mężczyzna, dwoje dzieci i pies. Czynności prowadzi teraz prokuratura. Będzie też badać przyczyny zdarzenia” – powiedziała policjantka.

Dodała, że trwa ustalanie tożsamości osób, które znajdowały się w samochodzie.

7 KOMENTARZE

  • Mój Dobry Konfederato! Styl fatalny. Jak podrabiasz Pana Rusticulusa musisz popracować nad sobą. Przy Berkowiczu zwykłem zaznaczać „syn Bera”.
   A robić sobie jaja z ludzkiej tragedii to świadczy o poziomie Konfederatów. W pysk wam napluć!

    • Ber = Berka = Berl to żydowskie imię w jidish, nie ma nic wspólnego z językiem rosyjskim. W XIX w. w Europie nadawano żydom nazwiska, dla porządku administracyjnego. Wówczas od imienia ojca Ber nadano rodzinie żydowskiej nazwisko Ber-kowicz. Podobnie powstało nazwisko Rabi-nowicz (syn rabiego).

  • Co to ma wspolnego glupi czlecze ze szmatami na twarzy a moze i ma jak prowadzil ojciec w okularach ktore mu na skutek szmaty na twarzy zaparowaly to i rzeki nie zobaczyl niezaleznie od wszystkiego jest to ogromna tragedia niech. Bog milosierny ma ich w opiece a ty tych zydow nie mieszaj do tego bo na. Polakach im tak zalezy jak na zeszlorocznym sniegu

Comments are closed.